Ako sa vyrovnať s rozchodom?

li1991
24. apr 2022

Ahojte
Poraďte mi prosím ako sa vyrovnať s rozchodom ako sa prestat trápiť.

sintra
24. apr 2022

Cas.

mackamizjedlaskrec
24. apr 2022

@li1991 vies to je ako ked musis vytriedit satnik je ti to luto lebo to stalo vela penazi ...ked sa ti nieco v chladnicke pokazi a do kelu musis to vyhodit oj lenze deti v Afrike...A tak isto je to aj s nefunkcnym vztahom Nestoj medzi dvermi ked si uz dvere zabuchla uz sa neotacaj .

55kvetinka55
24. apr 2022

Zacni sa naplno venovať samej sebe..prechádzky,cvičenie,joga,kino,dobrá kniha..vínko s kamoškami,upratovanie atd atď..možnosti je toľko.. proste rob čokoľvek co ti zabaví myseľ aj telo..držím palce nech si z toho čím skôr fit😉..kľudne si naplánuj,napíš program na celý deň a riad sa tým 😊

nnnuuunnn
24. apr 2022

Niekedy je rozchod práve to najlepšie čo sa nám môže stať 🙂

nnnuuunnn
24. apr 2022

Hlavne, keď bol chlap debil, manipulátor alebo také čosi 🙂

alexas56
24. apr 2022

@li1991 Čas..ja som prešla takým ťažkým rozchodom, myslela som si, že nič horšie sa mi v živote už nemôže stať..a kamošky mali pravdu každým dňom bude lepšie a aj tak bolo. A teraz ? Ani si nanho nespomeniem a ľutujem, že sme sa nerozišli skôr🙂

pa3q
24. apr 2022

@li1991 mne pomohol syn ked že mám striedavú starostlivosť. 🙂 ale uz vyrastá tak sa učím ako sa vyrovnať samotou. Tak sa venuj samej sebe a rozmýšľaj co ta robí šťastnou a podľa toho konaj. Držím palce

bloger
24. apr 2022

@li1991 Uvedomiť si, že sa trápiš pre niekoho, kto sa netrápi pre teba. Zaslúžiš si byť milovaná. Posunulo ťa to správnym smerom. Smerom k tej pravej láske.

li1991
autor
24. apr 2022

Dakujem všetkým 🙂
Dufam ze to všetko rychlo prejde a bude tak ako píšete.

henrietkatr
25. apr 2022

Ono to moze zniet ako klise ale fakt to chce cas. Nic viac nic menej, treba si tym prejst 🙂

kassandra25
30. apr 2022

@li1991 jednoducho. Zaujimaj sa iba o seba.

li1991
autor
1. máj 2022

Všetko by bolo ľahšie keby ho nemilujem