Ako sa zachovať?

scarletka34
21. dec 2023

Viem, ze pre vás trápna otázka, ale ja mam v hlave zmetok. Rozišli sme sa s priateľom po 2 roč vzťahu. Rozchod bol impulzivny v hneve obaja sme mali náročné obdobie. Po rozchode mi pisaval snažil sa udržať kamarátsky vzťah no ja som nemala záujem. Ani o stretnutie o nič a on sa stále snažil 3 mes. Nakoniec som povolila a súhlasila som, aby prišiel na kávu či čaj.
Jak prišiel sme sa rozprávali a bolo to príjemne stretnutie zacal sa ma dotýkať a mne to bolo prijemne sme sa spolu vyspali. Keď odišiel mi to docvaklo a bolo mi zo seba hrozne zároveň sa mi to páčilo Véd som to chcela aj ja. Keď sme spolu není sa mi ozýva minimum a to mi vadí. Teraz sa mame stretnúť v sobotu a neviem, ako začať komunikáciu čo mi dvaja jednoducho nemám v pláne byt kamoška z výhodami nemám 20.rok. A zároveň nechcem robiť nátlak naňho. Neviem či to mám nechať tak, že sa to samé nejak vyvinie, alebo to mam nejak riešiť, že ako si to predstavuje snami ďalej. Neviem ako sa zachovať....???

zuzanazu85
21. dec 2023

Chlap, ktorý má vážny záujem o ženu si nájde vždy na ňu čas,zaujíma sa o teba,pýta sa-ozve sa. Môj názor je,že teraz mu to takto bude určite vyhovovať. Nebude riešiť nič,ale keď sa stretnete, tak si ,, príde na svoje". Povedz mu,že buď všetko,čo do normálne vzťahu patrí,alebo nič. Toto mu teraz vyhovuje najviac a ty ak nechceš byť ,, kamarátka z výhodami" ,tak ho nechaj ísť si po svojom 😏.

scarletka34
autor
22. dec 2023

@zuzanazu85 áno presne to mam v plane zajtra povedať. Je len na ňom ako to vezme. Aspoň sa ukáže teda o čo mu skutočne išlo....

tykat
23. dec 2023

@scarletka34 no ako dnes?

scarletka34
autor
26. dec 2023

@tykat bavili sme sa o tom, že čo mi dvaja. Povedal ze prečo to chcem hrotit, že nám je spolu dobre a ze čas ukáže čo bude ďalej. No tak neviem nechám to chvíľu tak a uvidíme ako sa to bude vyvíjať. Doniesol mi aj Ježiška síce nemusel ja som mu nič nekúpila....