Ako sa zbaviť otravného chlapa?

31. aug 2021

Baby poraďte prosím, minulý rok som sa spoznala s jedným chlapom, s ktorým som sa zopakrat stretla, no nič prevratné to nebolo. ja som vtedy mala oňho záujem, ale z jeho strany to bolo také vlažné. stretká občasné a písanie si tiež celkom na bode mrazu, nejaké volanie si nula bodov........
lenže - vždy keď som pochopila, že z tohto nič nebude, tak sa znova ozval. tak znova som tomu dala šancu a dookola sa to opakovalo asi rok. baby prisahám že ja som normálne vždy nejako vycítila, že teraz sa ozve. a o pár dní bum a on sa naozaj ozval :O vtedy som tomu bola aj rada, ale potom posledné razy už som ho dosť ignorovala, keď napísal, tak potom už sa dlhšie neozval. teraz po roku som si naňho spomenula a začala mi víriť hlavou myšlienka že mám taký pocit, že sa znova chce ozvať. no... a on sa ozval.... neviem či mám nejaké zvláštne schopnosti alebo či sme nejako prepojení, ale pravdu povediac, začal mi ten človek nejako vadiť, myslím že aj kvôli tomuto. ak napíše tak to je tak dosť od veci, veľmi toho nenapíše, tie stretká tiež čudné nemastné neslané tak ja neviem čo on stále chce a má potrebu vypisovať. popravde lezie mi to na nervy. príde mi ako taký chudák. neviem, dlho som sa nestretla s takýmto niečím. máte niektorá podobné skúsenosti, čo sú toto za typy chlapov preboha :D

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
31. aug 2021

ved spytaj sa jeho o co mu ide... ked nemas zaujem o neho, neries to a nepis mu. Preco by mal byt otravny a chudak, za to ze ti napise sem-tam? :D

haley7897
31. aug 2021

Nauč sa komunikovať jasne a efektívne. Nedávaj šancu niekomu o koho nemáš záujem. Ak tvoje "nie" nerešpektoval, už mal byť zablokovaný. Potom sa bude môcť ozývať kam chce. Proste s človekom o ktorého spolocnost nemám žiadny záujem nerozvyjam konverzáciu a vzťah. On nemusi správne vyhodnotiť tvoje zmiešané signály a fakt ze máš problém ho odmietnuť. Ma za to ze mu dávaš šancu. Nauč sa povedať nie

autor
31. aug 2021

@simca06022011 naposledy som mu už neodpísala, už sa ani nechystám. len to sú správy typu dve slová a nič. aj v minulosti keď som niečo dlhšie napísala z jeho strany dve-tri slová a nič. neviem, možno mám preto také ,,nervy" naňho za to, že v minulosti som oňho mala záujem a dlho sa to ťahalo od ničoho k ničomu a teraz ak by sa to malo opakovať tak ma aj porazí.

simca06022011
31. aug 2021

no mozno🙂 mozno je len zvedavy, ci este odpises :DDD tak urcite iskra medzi vami nie je, ked tie rande su take nemastne neslane a tymi spravami len sonduje. Dobre robis, ze mu nepises a vobec sa nad tym nerozculuj :D nech si zije svoj zivot :D

autor
31. aug 2021

@haley7897 máš pravdu, asi to nevedel vyhodnotiť, asi videl aj predtým že by som oňho záujem mala, ale on nemal, tak možno teraz občas napíše že chce vidieť či ešte ten záujem mám... no ktovie. v každom prípade už neodpisujem, nech to vyzerá akokoľvek.
vieš, keby sme sa aj dlhšie poznali dlhoroční kamoši a tak že sa niečo konkrétne opýta alebo rozvinieme nejako debatu ale tie jeho dvoj-troj slovné odpovede a otázky to ma vie tak naštvať.... ale zbytočne si nervy ničím. :D

autor
31. aug 2021

@cocolino234 to hej, to je pravda, len posledné razy som mu odpisovala skôr zo slušnosti nechcela som uraziť že neodpíšem a potom to nejako uhrala do stratena a keď sa mi potom ozval znova tak zase to isté a práve to mi už celkom liezlo na nervy. nechapala som čo z toho chlapec má 🙂 ale pravda, najbližšie ho môžem bloknúť a vybavená vec, čo idem asi aj zaraz spraviť keď tak nad tým premýšľam a čítam tu komentáre.

haley7897
31. aug 2021

Ničis si nervy zbytočne. To co robí s tebou, robí s xy ďalšími. Úplne bežný postup. Napíše xy ženám "ahoj", pripadne podobnú frázu a čaká kto sa chytí. Potom už len čas od času udržuje kontakt. Bez väčšej investície co do času, len toľko aby si zostala stále na dosah. Pre prípad, že by sa nudil. Žiadny vzťah sa tu nechystá. Si len na náhradnej lavičke keby si chcel "vyraziť". Normálne ho blokni a pohni sa ďalej.

tosomja
31. aug 2021

Nemám pocit, že je otravný. Otravný by bol keby ti každý deň písal a volal keď neodpises a vynucoval si stretká...
Neodpisuj mu a máš pokoj, keď príde osobne, povedz mu, že nemáš chuť sa s ním stretávať. Aké ľahké.

ivangeline
31. aug 2021

Moj manzel mi raz povedal nieco take..ze skusaju,ci si este namotana/pristupna.. ma ta niekde v zozname ale cislp 1 nie si. :D

autor
31. aug 2021

@tosomja hej, zle som sa vyjadrila, nie je otravný že by volal a písal denne ale vždy s odstupom nejakého času . no inak plánujem si pripraviť niečo čo by som mu povedala ak by sme sa niekde náhodou stretli zoči voči, to čo píšeš vyššie by som mohla použiť. je to priame a dúfam dostatočné na pochopenie

haley7897
31. aug 2021

@ivangeline presne tak.

autor
31. aug 2021

@ivangeline ach, veď práve toto si aj ja myslím že to zrejme tak bude, je mi to veľmi proti srsti takéto správanie :( preto som ho nazvala aj chudák. lebo si veľmi myslím že to bude tento dôvod že som niekde v zálohe a má ma úplne za debila a skúša.

haley7897
31. aug 2021

No preňho v zálohe si. Vždy bude skúšať ci ma na teba stále dosah. Je výhradne na tebe zamedziť prístup, chlap toto nikdy neurobí, vždy si nechá otvorený prístup, čisto len keby náhodou nemal do čoho... Ehm
Zariad sa podľa toho 😁

eeffka
31. aug 2021

Ja som mala takeho polrocneho volaca. Naposledy ked zavolal som mala nejaky zly d3n alebo co 🤣🤦‍♀️ som sa ho spytala ze naco mi vola? 2dni sa stretneme potom pol roka sa neozve ci zije, ze nemam zaujem o takuto "znamost", ostal ticho, tak som este dolozila nech mi nevola a nech si najde inu debilku a rozlucila sa. Normalne sa mi v tej chvili dusevne ulavilo.

autor
31. aug 2021

@eeffka dobre si spravila, o čom to je, keď sa tak dlho odmlči a potom sa zrazu ozve, čo chcú ako riešiť? ako sa máme? celú dobu predtým ich to nezaujímalo a zrazu áno :D presne ako pise @haley tak ten chlap to asi nikdy neurobí že zamedzí prístup ale necháva si zadné dvierka. to si inak dobre napísala aj som to potrebovala prečítať.

haley7897
31. aug 2021

Ver ze si necháva zadné dvierka. V momente keď zistí, že si ho blokla napíše "ahoj" inej. Presnejšie iným. Ešte možno skúsi iný prístup k tebe messenger, whatsapp a pod. Nezabudni byť milá a ohladuplna a zbav ho pochybnosti a blokni všade naraz. Isto si to nezamen z reálnym záujmom alebo ze sa snaží o teba bojovať. Chlap ktorý má záujem o ženu ju nenechá čakať, spraví všetko preto aby s ňou mohol stráviť čas hneď a bez váhania.

tykat
31. aug 2021

Tak na jeho dve slova pošli otaznik 😀 mozno ho to vypisovanie prejde.

malia18
31. aug 2021

Prípadne mu daj zakaždým len videné robil z teba debila doteraz tak aspoň bude za debila pre zmenu on keď uvidí že mu dáš videné a vôbec ťa nezaujíma...bloknutim (ak nie je fakt otravný každodenný vypisovač) skôr dáš ako keby najavo že sa ťa dotklo jeho správanie tak si si ho blokla také detinské mne to tak vždy prišlo proste keď ten človek videl že dávam videné alebo priamo napíšem že ani mi nepíš je to strata času pochopil a až potom keď nepochopil a otravoval tak prisiel na rad blok takto to skôr vyzerá že sa ťa dotkol tak si si ho ohrdnuto hrdinsky blokla ale to je len môj názor samozrejme sa zariad ako cítiš

liljana
1. sep 2021

Mozno niekoho ma, mozno ma vela prace, preto sa ozyva sporadicky a chce iba kamaratku, pripadne iba sex. Ty chces niekoho na vztah a na castejsie. Napis mu, ze niekoho mas,. preto nemas cas a vybavene.