Berie ma ako samozrejmosť?

28. feb 2024

Ahojte...s priateľom sme spolu 3 roky niekoľkokrát dosť pohádali, cca 3-4x som si po hádke pobalila veci, že odídem, ale neodišla som...spravila som to aj dnes a povedal mi: Vedel som, že aj tak neodídeš...berie ma podľa vás ako samozrejmosť,??

syslik81
28. feb 2024

ked sa stale balis a neodchadzas tak co si cakala? uz mu s tym zrejme lezies na nervya si akurat tak trapna.. ved sa naozaj zbal a chod ... uvodos ci mu budes chybat

lindous
28. feb 2024

Úprimne by som takéto divadlo s balením už ani ja nebrala vážne v jeho situácii… na svoju otázku hľadaj odpoveď v tom ako sa k tebe správa v bežné dni, či sa snaží a stará sa o vzťah alebo ho necháva chladnút

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
28. feb 2024

Neberie ťa ako samozrejmosť, ale vie, že robíš cirkus a nikam neodídes.

mikadooo
28. feb 2024

To neviem. Ale aj ja by som vedela že neodídeš 😂. Bez ohľadu na to, či si by som ťa brala ako samozrejmosť alebo nie.

viestta
28. feb 2024

Ako beznu zalezitost berie to tvoje teatralne balenie. Uz to prestava byt vazne, uz je to len cirkus na smiech. Spytala si sa sama seba, preco robis take teatro? Co tym chces dosiahnut? Neprides si sama sebe trapna? A preco vlastne neodides, ked uz si zbalena?

domi2425
28. feb 2024

asi berie, ked si je isty ze neodides, no za to si mozes sama.. ale naco si balis veci ked nakoniec nejdes ? mne by bolo fest trapne to potom vybalovat😂

ivangeline
28. feb 2024

Skor by si mala zmenit pristup ty a viac sa snazit riesit konflikt,problem. Ak je to skurocne neriesitelne,dat nejaku podmienku/cas za kt po nezmene odides a aj to spravit. ;)

mabenn
28. feb 2024

nastavila si mu podmieneny reflex: ked nieco povies, neurobis to

januska12323
28. feb 2024

Veď choď nikto ťa tam nedrží.

sense
28. feb 2024

Nemusí ta brat ako samozrejmosť ale vie ze tie tvoje výstupy sú len divadlo a neberie to už vážne.... Apropo môj brat tak pravidelne skakal z okna jedno životné obdobie a co si myslíš? Skočil? Nie lebo nikto ho nebral vážne a skákať prestal potom čo som mu otvorila okno nech teda skončí a lebo sa to už nedá počúvať

domkakvet
28. feb 2024

Len to vedel, cize moze aj nemusi ta brat ako samozrejmost od tohto to nezavisi, skor od toho o com bola hadka.