Bojím sa, že by som mohla byť neverná

25. dec 2021

Pri všetkých každodenných starostiach, ktorych aktuálne popri stavaní domu bolo nad hlavu, môjmu manželovi neostáva chuť ani energia na akýkoľvek milostný akt. Ja to mam ale inak, mám chuť a keď to dlhšie nemáme, mam dosť vášnivé sny s cudzími mozmi. Bojím sa, že ak by mi do života vstúpila príležitosť, nevedela by som odolať. Tak mi chýba kúsok vášne. Keď sa ajs manželom občas pomilujeme, ten oheň už nie je ako býval. Ako to máte ostatné? Mam sa zmieriť s tým ze takto to bude?

zmrzlinka2021
25. dec 2021

Nauc sa skutocne milovat manzela, myslim skutocnou laskou, ktora je o rozhodnutiach, nie o TEBE, o vasnach a nekontrolovatelnych pudoch.
Kvalitny vztah na cely zivot pokial nestoji na tychto denodennych rozhodnutiach lasky obvykle zanikne. Je dolezite stavat vztah na pevnych zakladoch, tak aby aj ked budete osemdesiatnici, tak ste tvorili harmonicky par, vedeli sa zasmiat, pomoct si, objat sa.

autor
25. dec 2021

@zmrzlinka2021 bola by si ochotná trosku to rozvit?

dzulli1980
25. dec 2021

Pozri, všetko je o prioritách ... musíš vedieť, čo je pre Teba dôležitejšie, či nezáväzný vášnivý sex alebo stabilný partnerský/manželský život s radosťami no i starosťami.

nwnw
25. dec 2021

Tak zvaz ci si so spravnym partnerom.
Nename lasku jak hrom, ale zdravy vstah plny respektu a rozumieme si takmer vo vsetkom.

bennn
25. dec 2021

Tie ženské pochody mysle a zvlášť takto skrz sny sú fakt zaujímavé :D Proste ... možno jednoducho prispejem k téme. Nevera je vždy rozhodnutie, žiadna nehoda. Je to v hlave jedinca. A nestojí to za to ale to si uvedomíš až keď to spáchaš. Prakticky si tým vieš aj zničiť život :D ...

Ale chcel som napísať, že chlap má asi teraz už iné priority a stavia dom, o ženách a fyzickom styku vôbec nerozmýšľa. Vieš, chlapi sa sústredia na jednu vec a chcú to urobiť poriadne. Nie na milión vecí a zo všetkého lajdácky...

autor
25. dec 2021

@bennn a to ma tak každý chlap? Prečo mám pocit že v okolí normálne je, keď muži pomaly otravne "pýtajú" od žien takmer každý deň

googlinqa
25. dec 2021

Áno bude to tak a ešte horšie. Ostávajú ti len fantázie a pre tie odvážne ak je príležitosť a odvaha tak aj podvedu. Jednorazová záležitosť ti však nijako tento problém nevyrieši. Jedine nový partner resp milenec s ktorým si budeš užívať tu novú vášeň tie motýle v bruchu atď...Žiaľ, krutá realita...

ruzovakrava
25. dec 2021

@autorka aj si mu to povedala? Sústredí sa na stavbu domu, možno by uvítal keby niečo upútalo jeho pozornosť iným smerom 😁 a že sa bojíš že mu zahneš, hmm to máš tak, keď máš vevericu nezbednú tak na to nie je argument. Buď ide do popredia rozum alebo pudy 🤷‍♀️

miadi
26. dec 2021

Ja som v puberte v snoch casto zabijala zombies 🧟‍♂️ no v zivote este nikdy. Tvoje sny neznamenaju ze ho podvedies Iba ze si sexualna bytost a mas deficit. Mne sa ten dom a unava zdaju ako vyhovorka. On asi bude typ muza co to tak casto nechce. No sak uvidis ked dostavia ci zrazu bude mat na teba chut.

laska86
30. dec 2021

Uplne normalne ze po rokoch vasen vyprcha..ale laska ostane..ak teda milujes..

kobylka123
15. jan 2022

Povedz mu o tom, hľadajte riešenie. Asi sa na mňa za úprimnosť nahneváš ale toto píš jemu nie nám.