Bývalý učiteľ mi veľmi pripomína môjho nebohého dedka

26. apr 2024

Iba sa chcem vyrozprávať... Dnes som šla zo školy domov na autobusovú zastávku a náhodne som videla môjho bývalého učiteľa zo základnej školy. Nesmierne som sa potešila a on tiež až ma objal... mám veľmi pozitívne spomienky na neho aj na naše hodiny (učil ma slovenský jazyk) rozprávali sme sa o škole a tak o živote až mi v duchu napadlo že ešte si máme veľa povedať nabudúce niekedy... Ale chcem povedať niečo podstatné. Mám taký pocit že mi veľmi pripomína môjho nebohého dedka (samozrejme v dobrom) úplne tá podoba, reč, oči, smiech... atď ja stále vravím mám s ním úžasný vzťah a to objatie s bývalým učiteľom mi pripomenulo všetky tie pekné chvíle s dedkom, ktorý ma toho naučil veľa, ak trebalo zastal sa ma ale vedel rozprávať vtipy a tie si pamätám dodnes ... Chýba mi 🥺

autor
26. apr 2024

BTW mám 18

loliki
26. apr 2024

Kto ti chýba?

autor
26. apr 2024

@loliki učiteľ aj moj dedko

loliki
26. apr 2024

Dedko tu už nie je, ale s učiteľom sa ešte porozprávať môžeš.

jaskolka
27. apr 2024

Ved to je v poriadku, ze to pripomína niekoho, koho si mala rada, sú takí ľudia. Ja som tiež poznala jednu pani , ktorá mi veľmi pripomínala moju mamu, ktorá už nežije. Kým bola pracovne na Slovensku (je Poľka) tak sme sa stretávali, navštevovali sa, potom sa vrátila domov, no v kontakte sme stále, aj keď už pomenej, skôr si píšeme, ci zavoláme.
Aj ty môžeš sa (ak budete obaja chcieť) sa občas stretnúť, porozprávať sa a podobne, na tom nie je nič zlé.