Chcem ho späť

aaaaaaaaaaaaa
12. jún 2022

Ahojte. Dievčatá, poraďte mi prosím. mala som 6 rocny vztah, ktorý chcem naspat. Moj priateľ stratil vo mna dôveru a rozišiel sa s mnou, lebo som poslala fotky jeho najlepšiemu kamaratovi (nič na nich vidieť nebolo, jednoducho fotky). Milujem ho najviac na svete, nikoho iného nechcem, odvrhla má kvôli tomu cela rodina, aj jeho, aj moja. Veľmi to ľutujem, bola to najväčšia chyba, akú som mohla urobiť. Nič iné si neprajem, len aby som bola opäť s nim a s mojou rodinou. Ako by ste postupovali na mojom mieste?

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@mandzula áno, take iste ako ja… čiže káva, práca,… naozaj islo len o lepšie vyjadrenie “pocitov”, predsa, na fotke človek vidí viac ako zo správy.

yoxinka
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa
Ešte taká otázka, frajer tvoj bol odcestovaný niekde na vesmírnej stanici? Telefonovať sa s ním nedalo alebo písať? A koľko to bol odcestovaný, keď si si týždne musela písať s jeho kamošom? Ja aj keď som niekedy riešila s kamošmi veci, prípadne sa aj radila, tak to bol jeden dva chaty a bez fotiek, pričom gro problému som preberala s mojím priateľom/manželom, s ním som si písala, keď bol preč, prípadne volala.

ddaassuullaa
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa no nerozide sa s tebou chlap po 6 rokoch pre nejaku nicnehovoriacu foto. Ale to nie je podstatne, vy viete, preco a co sa pokazilo. Pozri, ak to bola somarina, tak ti za to nestoji. Nelipni na nom, ak ta nechce, sustred sa na napravu vztahu s rodinou. To je megadolezite, ci si to teraz myslis alebo nie...casom pochopis. Ak to nebola somarina, holt, musis to prehltnut. V kazdom pripade sa vase nazory v otazke, co mas s kym.riesit v zasade rozchadzaju. Prejdi si smutkom z rozchodu, otvoris sa novym prilezitostiam

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@mandzula žiaľ, dedinské keci ľudí, ktorí závidia vedia byt veľmi presvedčivé.

ddaassuullaa
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa pockaj, akoze stretnete sa na kave, obede a robite si fotky?🤣🤣🤣🤣🤣 a este si ich potom posielate? no nic, kto chce kam, pomoze si tam aj sam🤷‍♀️

mandzula
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa zijem na dedine cely zivot a akekolvek zvasty ludi su mi u prdele. A nebola by som s chlapom, ktory by to nemal tak isto, bol by to potom pre mna laznik.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@yoxinka samozrejme, s priateľom som preberala gro veci. Kamarat mi pomohol sa cez toto obdobie preniesť z tej druhej stranky, teda z pohľadu človeka, ktorý si tým prešiel. Vieš, že v takýchto veciach ti vie človek, ktorý si tým prešiel, pomôcť. Povie ti veci tak, ako sa majú. Nielen tu dobrú stránku, teda že to bude dobre a pod, ale je realista, ktorý dokáže povedať veci take ake sú.

zuzzuzi909
12. jún 2022

Uz je to jedno, takato strata dovery sa spat buduje len velmi tazko, dokonca neviem ci sa to vobec da. Ale moze to byt pre teba ponaucenim do buducna dozaista.

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@ddaassuullaa neviem, čo je niečo zle na nevinnej selfie z obeda, kedy sme sa dozvedeli o prekonaní vážnej choroby. Takéto momenty si veľmi rada uchovavam na fotke.

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@mandzula mne taktiež… veru, nie každý to má tak, ako my dve 🙂

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@zazvorka87 ja som si toho vedomá, že chyba je aj na mojej strane. Samozrejme, do ich vzťahu ja nevidím, neviem, čo prežívajú, ale priateľku veľmi dobre poznám. Ja sa tu ani na neviniatko nechcem robiť. Ako som pisala hneď na zaciatku, chcem si urovnať so všetkými vzťahy, nakoľko ti ľudia pre mna znamenajú všetko. Ja nepotrebujem nič iné, iba fungujúci vztah a súdržnú rodinu, čo mi presne teraz chýba.

beata_k
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa Ved nech sa mu on ozve a vysvetli situaciu. Ze ti pomohol v niecom co uz on zazil. Ty s tym uz nezmozez nic. Mas akurat ponaucenie do zivota.

ddaassuullaa
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa ok, ale este si to aj posielate, naco? Tak si to uchovaj. Proste rozmyslam, ako bolo.krasne na svete, ked sme sa fotili len my, co sme chceli, ked sme sa v restike nemuseli obzerat, ktory pablb zase nieco foti alebo nataca a kde to vycapi...niekde niekto spadne na chodniku a skor, ako mu niekto poda.ruku, desiati vytiahnu mobily a uz to vesaju... samozrejme nadsazka. No, my to tu nevyriesime, ak nemas kamosku, ktora ti vie kriticky povedat svoj nezaujaty nazor na vec, zrejme sa s tym budes musiet popasovat sama. Nemyslim si, ze vztah zlepite, ako som uz pisala. A ak ano, ty nesmies tlacit na pilu, nechaj situaciu vykvasit...v kazdom.pripade, ak nejake trapne dedinske kecy pokazili 6 rocny vztah, cosi je niekde prehnite, nie? Nieco pevne, zdrave par klebiet nijak neovplyvni, lebo je pevny zaklad

mandzula
12. jún 2022

Evidentne mate na to ine pohlady, dovera je uz nenavratne v prdeli, takze uz len zavri dvere a casom isto otvoris nejake ine.🙂

komplikovana
12. jún 2022

no ja ti neviem, rozchod za banalne fotky? Odvratenie rodiny za rozchod s priatelom? Hlavne ked si neurobila nic zle. Asi len treba akceptovat situaciu taka aka je. Skus mu napisat este raz, kde mu vsetko vysvetlis a zvysok je bohuzial na nom ako to prijme. Ale po tomto by som to nechala uz tak. Ak dana osoba nechce byt s tebou, tak co uz.

zina234
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa ak to boli naozaj také nevinne fotky, nemyslíš ze sa ta tvoj priateľ príliš ľahko vzdal?

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@zina234 práve pre to bojujem… že to bolo pre nič.

aaaaaaaaaaaaa
autor
12. jún 2022

@komplikovana presne si to spisala, ako to je. Pokúšam sa to vysvetlit, ale asi tomu musím nechať čas.

viestta
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa jedno nechápem. Ťažkú situáciu, v ktorej si sa ocitla preberás so zadaným kamarátom a nie s chlapom, s ktorým máš dlhodobý vzťah? Tomu kamarátovi vypisujes aj keď sedíš na káve. Žiarlivá priateľka, nežiarliva priateľka, niečo choré na tom celom je. Za tým rozchodom je niečo úplne iné ako fotka blbej kávovej šálky v tvojej ruke. Na tvojej strane, na strane tvojho ex a aj na strane tvojej rodiny. Ty to buď nemôžeš alebo ani nechceš vidieť. A najhoršie je, že hľadáš vinníka kade tade. Nie nikde ho nenájdeš. Doondeli ste si to vy dvaja v druznej spolupráci. Keby ten váš vzťah bol taky úžasný, boli by ste aj tvoju osobnú krízu ustáli. Ruka v ruke, spolu. Ty vieš prečo si tu ťažkú situáciu riešila s cudzím človekom a prečo nie s priateľom. Tam je začiatok vášho konca.

deedol
12. jún 2022

a co teda bolo na tych fotkach? lebo ja si s kamosom bezne posielam fotky, ale nie som na nich ja, skor ked vidim nieco zaujimave alebo nejake miesto, kam by sme mohli (s deckami) ist... seba by som mu urcite neposielala, to by mi bolo divne.

leskovael
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa ja si myslím ze jedna zadaná žena si má vedieť ustrážiť ako veľmi si pripustiť zadaného kamaráta duplom najlepšieho kamaráta chlapa 🤦‍♀️... Posielanie fotiek je jednoducho podľa mňa len tvoja blbosť, celkovo je asi normálne že priveľké kamarátstvo ktoré stupňuje fotkami bude partnerom vadiť.. Ci ty by si skákala 2m vysoko keby bola tvoja najlepšia kamarátka opora tvojmu chlapovi, vypisovali by si stále a posielali by si svoje fotky navzájom? Asi nie že??? Mimochom si myslím ze to neboli fotky kávy a z koncertu...zase nebudeme naivní. Hold urobila si blbosť a keď ťa chlap nechal, tak to rešpektuj, nic si nasilu nevynútiš len preto, že ty veľmi chceš.. A nie, bežné neposielam kamaratom môjho chlapa svoje fotky a ani si nevypisujem🤦‍♀️

retatka
12. jún 2022

Neverím ,že sa s Tebou rozišiel kvôli 15-tím fotkám .Ako vravíš z koncertu a tak ,nič intimne .Ak áno je to žiarlivec ,keď 6 rocny vzťah odkopne kvôli fotkám …myslím ,že tam bolo viac problémov a nie nejake obyčko fotky …

yoxinka
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa
Vieš čo, jedna vec je si niečo napísať, že sa stalo (trebárs prekonanie choroby), druhá vec je poslať si k tomu selfie … Akože aj keď ti kamoš pomohol, tie fotky z kávičiek a obedov sú ozaj že zvláštne. To si aj frajerovi posielala ku všetkému fotku, keď píšeš, že s ním si riešila gro problému? Lebo ako, posielať selfie naj kamošovi priateľa, ktorý má frajerku, to je až hlúpe. To už by som z titulu jeho statusu zadaného chlapa a naj kamoša frajera proste nerobila.

simca06022011
12. jún 2022

Inak pri tomto ma napadol velmi podobny zazitok s mojim ex, s jeho naj kamošom smetancovali (ani nie nejak v "komfortnej zone") a jasne okolo xy ludi, spoluziaci a tak a dokonca aj ex niekde sedel, keďže netancoval... Drama strašná, dooovera prec a reci jeho trápne. Nakoniec ako sa zistilo, on sa kur**l kade tade za mojim chrbtom a iba si na mne ego brusil, plus aj paranoidny bol, dalsiu priateľku dokonca zbil lebo mu preplo ze ho podvadza (chudera na private vstala skor ako on, a v kuchyni si dala kavu so spolubyvajucim)... ako sa vraví podla seba sudim teba.
Ano je to pre niektorych divne posielat selficka kade tade, ani ja to nerobím, ale jeho reakcia podla mna vobec nie je primeraná a uz to ze to rieši cela dedina a rodina...? Ako preco? 😂 Z kade.to vedia? Nebodak od teba, od toho milujúceho ex partnera?
Pekne sa ty na to vykašli. A ak mate sisi dedinske vztahy mozno je na case vyuzit príležitosť a ist inam..

amiaja
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa podla mna si nic strasne neurobila. Ja mam tiez kamosa este zo skoly a obcas si napiseme a posleme aj fotku, samozrejme vo vsetkej pocestnosti.
Za tym muselo byt este nieco ine ked ta tak odpisal. Kto vie co mu natrepala ta kamosova frajerka
V kazdom pripade mu to vysvetli a ak stale nebude mat zaujem tak kasli na neho.

marca12
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa vas vztah asi za vela nestal. Jednak ty si mala potrebu riesit tazke obdobie s kamaratom a nie priatelom a druha vec,ze priatel neustal takuto situaciu a nema chut bojovat o vas vztah. Myslim,ze jemu to aj padlo vhod. Ak vztah silny a dvaja sa miluju,neexistuje,aby kvoli takejto banalite odisiel. Alebo tie vase spravy neboli az take nevinne ako nam tu nahovaras. Ako priatel odovodnil odchod? Nechce uz vobec s tebou komunikovat? Ako dlho ste rozideni?

ariannazara
12. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa vykašli sa naňho, zabudni a hotovo.

krisbar
12. jún 2022

Jaaaj, ked ta chlap po 6 rokoch a "sucu na vydaj" odmietne kvoli par fotkam, tak si niekde vzdu masti ruky, ze konecne nasiel dovod sa rozist a nebrat si ta.
Imho sa ta chcel uz davno zbavit ale nebola zamienka a zrazu prisla. Lebo keby ta aj on miloval tak si to vyriesite a idete dalej. A keby si ho ty milovala, tak nepotrebujes posielat fotky kamaratovi.
Vies co? Bud rada, lebo mali ste vsetky predpoklady aby si tu o par rokov plakala ako sa idete rozvadzat.

marcellka32
13. jún 2022

Ak tak nechápem, ty si napísala o svojom probléme a pridala fotku, kde piješ kávu alebo aké fotky??? Či piješ tu kávu v čipkovanom tielocku?