Chlap mi neodpísal

9. jan 2024

napisala som chlapovi a on neodpisal, mne je tak trapne, ja stale o tom rozmyslam ze som to nemala robit, proste to je trapas ja sa nanho nedokazem uz ani pozriet, teraz ho nebudem vidiet ale proste preco neodpisal… ja to nedavam, mam take myslienkove pochody a nezvladam tu hanbu ani samu seba, iba sa strapnujem proste uz neviem v com je chyba

ivik4
9. jan 2024

Strasne hanba ze si mu napisala a on nic ...
Fakt 😱

autor
9. jan 2024

@ivik4 ale co teraz proste je mi trapne samej zo seba

chodec15
9. jan 2024

Chlapi to musia podstupovat stale. 🙂 Nic sa nedeje, svet nespadne, akurat si mu pohladila ego.

koniarova
9. jan 2024

No nič teraz. Hod za hlavu a hotovo.

viestta
9. jan 2024

To co si mu tam popisala, ze sa za to hanbis? A vobec, kolko mas rokov? Toto je take pubertalne...

autor
9. jan 2024

@viestta ako dokopy to nebolo nic ale uz len to ze som mu napisala mi pride trapne pretoze to ani nevidel ani neodpisal, nemam ho v priateloch takze to mozno mal niekde v spame ale aj tak

sheila121
9. jan 2024

A čo také si mu napísala že sa za to hanbíš? 🙂

koniarova
9. jan 2024

Veď to vymaž, keď to ani nevidel

ivik4
9. jan 2024

Takze on to dokonca ani nevidel a Tebe je trapne ? 🤣

autor
9. jan 2024

mimochodom je to kolega cize preto mi je tak trapne ale v dosledku to nebolo nic trapne ale viete ten princip ze som mu vobec napisala

autor
9. jan 2024

@ivik4 bolo to 2 dni dozadu takze to by si hadam vsimol

autor
9. jan 2024

@koniarova uz som ale uvidi to ze som tam nieco pisala

andigab
9. jan 2024

Tak sa vidíte zajtra v práci, nejako zábavne mu to nadhoď a je to v suchu.

roja01
9. jan 2024

Kazda hanba alebo trapas trva 3 dni. Neboj, pozajtra uz ti to bude jedno. Mozno ti odpise o tyzden a ty uz sa mu neozves.

ivangeline
9. jan 2024

Upokoj sa. :D Este to nevidel. Ked uvidi,najskor odpise. Na ahoj, a otazku...preco by neodpisal? Hadam si mu v prvej sprave nevyznala lasku..

autor
9. jan 2024

@ivangeline nie to nie

koniarova
9. jan 2024

Veď len napíš, že prepáč, omyl. A smajlik

koniarova
9. jan 2024

@ivangeline neuvidí. Ona to vymazala a robí z toho drámu

deti95060810
9. jan 2024

@koniarova takto sa má reagovať... pohodovo.

barborachors
9. jan 2024

Ja uz by som nereagovala. Naco aj, este rýpať do niečoho a viac to nieco rozmaznávať, este viac to bude smrdieť. On sa prejavil, je neslušne neodpovedať, cize je to jeho vizitka, nie tvoja.

koniarova
9. jan 2024

@barborachors ale on to nečítal

autor
9. jan 2024

@koniarova ved je to vymazane mozno to ani nikdy neuvidi a hadam na ti zabudnem

domkakvet
9. jan 2024

Uz to viac neries, nechaj to tak.

koniarova
9. jan 2024

Je vysoko pravdepodobné,že to neuvidí. Kašli na to.

tykat
9. jan 2024

To co si mu napisala ze sa tak velmi hanbis?

akyia
9. jan 2024

Čo tu všetci riešite ze čo take napísala že sa hanbi…ide o ten pocit že ju odignoroval niekto je citlivejší proste …. A podľa mna tu správu možno ani nevidel, ja som tak v žiadostiach našla spravu až po pár mesiacoch

macekovam
9. jan 2024

Tak potom? Keď to nevidel tak nevie ze si mu písala... Pohoda.. Keď si prečíta tak to uvidíš.. A bud odpise alebo nie

danica2711
10. jan 2024

ukľudni sa, odignoroval to, čiže pravdepodobne ho ani veľmi nezaujíma, že existuješ, nie že to, že si mu napísala... chlap má na háku a ty sa tu zbytočne trápiš, kašli na to

libertz
10. jan 2024

LOL taketo sceny robit pre toto... a teraz si predstav ze chalani toto podstupuju bezne... resp. ovela horsie.

rorino
10. jan 2024

Tak si sa pomýlila,a čo🤷