Čo ak by vám niekto stále klamal a vy by ste sa to dozvedeli až po rokoch?

12. feb 2024

Čo ak by vam niekto klamal stale a vy by ste sa to dozvedeli až po rokoch? Ak by to bola nejaka važna vec ktoru tajil a nechcel aby o tom niekto vedel, pomstili by ste sa ? Alebo by ste to nechali tak? Ak vam velmi ublizil klamal a tajil rozne veci a v podstate to taji pred kazdym. Vravi ze by ho to znicilo.

autor
12. feb 2024

Ide aj o to že to bol partner a ked bude mat niekoho dalšieho bude v tom pokračovať, bude robit veci klamat a tajit a može ubližit dalšej osobe

anjelicek26
12. feb 2024

Ved napis konkretne, o co ide, ved pises anonymne. Vseobecne na pomsty a zabomysie vojny nemam chut, naladu, cas... ludi, co za to charakterovo ci cinmi nestoja, vytesnujem komplet zo svojho zivota, proste dovidenia... nech nicia zivot sebe, ale mne nech nerobia oblaky nad hlavou...uz kazda myslienka v niektorych situaciach je zbytocne trapenie...

gabika0825
12. feb 2024

Moc tomu nerozumiem, treba to viac rozpísať, z tohto je jasne iba to že tvoj bývalý ti v niecom klamal. Ale je to písané ako keby niekoho zavraždil. 🙈 veď normálne nápis o čo ide

viestta
12. feb 2024

Neviem ci by som sa vobec zaoberala pomstou, nech by sa jednalo o cokolvek.

autor
12. feb 2024

Tak ide o to ze to bol dlhodoby vztah a vlastne klamal a tajil rozne sexualne vztahy, pisal si so zenami aj muzmi, stretaval sa s nimi a robili rozne praktiky…podvadzal celu dobu pravdepodobne, dokonca aj s muzmi a to je to čo taji, že je bisexual a že je podvodník, a ze je zavisly na sexe a ma rozne uchylky a praktiky. Ja chapem ze je to kazdeho osobna vec co robi s kym ale nie predsa ak ma partnera… nevedia ani kamarati ani rodina nič o ňom že by bol aj s mužmi alebo že podvadzal a podobne, povedal že sme sa rozišli lebo sme si nerozumeli a podobne klamstva

alex49
12. feb 2024

O sexuálnych praktikách nemusí vedieť celé okolie, neviem co tým chceš dokázať, keby si to vyhlásila v rozhlase. Ak má sexuálnu chorobu typu aids, tak šírenie je trestné, ale rôzne praktiky a bisexualita je každého osobná vec.

thoughtfulweirdo
12. feb 2024

Jeho sexuálna orientácia je čisto jeho vec, nemá žiadnu povinnosť ju komukoľvek oznamovať. Čo sa týka nevery, toto si budú musieť s ním riešiť jeho ďalšie partnerky/partneri. Ja ti verím, že si sklamaná, máš zlomené srdce a zúriš, ale dôvod rozpadu vášho vzťahu je vaša vec a iných ľudí sa netýka. Keď sa s tým chceš niekomu zdôveriť , vyrozprávať sa, tak kľudne, ale urobiť to s cieľom očierniť ho pred jeho známymi je trápne. A aj tak by sa ti neuľavilo.

misiak7777
12. feb 2024

@autor možno nájde ženu, ktorá s tým nebude mať problém a bude chodiť s ním na akcie. Chápem že ťa hnevá jeho nevera, ale orientácia je jeho súkromie

autor
12. feb 2024

@misiak7777
@thoughtfulweirdo
@alex49
chcela by som aspon aby okolie vedelo že podvadzal, keď už nie o tom s kym a tak. A okrem toho chodi darovavať krv, takže to asi nebude správne alebo áno? Vraj si dava pozor…

viestta
12. feb 2024

Ak by aj toto vsetko bola pravda, tak co s tym chces robit? Dat do novin inzerat, kde na toto upozornis? Alebo chces kazdej jeho frajerke, kazdemu kolegovi, kamaratovi, susedovi aj vsetkym jeho bratrancom a sesterniciam napisat o jeho sexualnom zivote a jeho sexualnych preferenciach? Ty si co inkvizicia, vseludovy tribunal, okresny referen pre pocestnost alebo co? Kym nesiri pohlavne choroby, tak jeho sexualny zivot sa tyka len jeho a jeho partnerov. Asi medzi tie pratnerky patris aj ty, chapem tvoje sklamanie a negativne pocity, ktore z toho vztahu mas, ale v kazdom pripade co vlastne chces dosiahnut?
(A ak ste sa rozisli ked si toto zistila tak ma pravdu, nerozumeli ste si, lebo ty si nechcela akceptovat jeho sposob zivota, tak ste sa rozisli. Myslis si, ze bude babicke vykladat,, ze ste sa rozisli, lebo si odmietla ist do trojky s jeho kamosom?)

autor
12. feb 2024

@viestta Mohol by aspon priznat ze podvadzal, nemusi o vsetkom povedat, samozrejme ze nemusia vediet co vsetko robi s cudzimi ludmi… ale nemusel klamat uplne o rozchode

anjelicek26
12. feb 2024

Pomohlo by ti si "ulavit", keby celej jeho rodine vyrozpravas, ze ste sa nerozisli "lebo ste si nerozumeli", ale preto, ze potrebuje pretiahnut vsetko,co nie je pri troch na strome bez ohladu na pohlavie? Nepomohlo...je to jeho vec, nie ste uz spolu, pozeraj dopredu, najdi si normalneho slusneho do teba zamilovaneho na rukach ta nosiaceho jedinca a jeho nechaj zit jeho zivot... ako (okrem "zadostucinenia") ti pomoze vyrozpravat vsetkym okolo, ze robi to ci hento? Ja taketo zmyslanie nepochopim... pre dobry pocit? Aby si niekomu ublizila, pokazila mu zivot, vztahy z rodinou, sposob, ako jeho mama ci otec na neho bude dozivotne pozerat? Na co? Teba sa to uz netyka...

viestta
12. feb 2024

Dovod rozchodu je medzi vami dvoma, nikoho ineho z jeho dovodom netreba oboznamovat.

thoughtfulweirdo
12. feb 2024

A prečo si myslíš, že by ti tí ľudia, ktorým by si to chcela porozprávať, vôbec verili? On by im to pravdepodobne všetko vyvrátil a otočil na teba. Aby si z toho ešte ty nevyšla ako chuderka, čo sa nevie zmieriť s rozchodom a klame 🙂 a ako som písala už vyššie, neuľaví sa ti tým. Aj keby celý svet vedel, že ti ublížil, teba to bude bolieť stále rovnako.

autor
12. feb 2024

@thoughtfulweirdo tak dôkazy mam… dost presvedčive… ja som len nahnevana že každemu klame, a že ohrozuje ludi a je mi aj luto buducej partnerky, lebo on sa snazi byt normalny a viest normalny zivot no neda mu to a potrebuje sa vyvetrat s inymi ludmi

misiak7777
12. feb 2024

@autor maj svoju hrdosť, život ide ďalej.

maryetta
12. feb 2024

Ako tebe sa ma priznat? Ved uz vies svoje. Ci rodicom? Mami oci. Podvadzal som a budem podvadzat?

thoughtfulweirdo
12. feb 2024

Jeho aktivity vo vzťahu sa nikoho okrem jeho partneriek netýkajú, ani rodičov, ani súrodencov, ani kamošov. A jeho ďalšie potenciálne vzťahy sa ťa už tiež netýkajú. Čo ty vieš, možno už nikoho ďalšieho podvádzať nebude, možno nebude mať vážne vzťahy a možno si nájde rovnako založenú partnerku a budú vystrájať spoločne. Nič z toho už ale nie je tvoja vec a to, že to niekomu prezradíš, z neho skutočne neurobí verného alebo monogamného.

autor
12. feb 2024

Ja viem pomsta by nič nevyriešila, no velmi to boli, hlavne ked si ma chcel vziat za zenu po 5 rokoch vztahu… sice sme mlady boli sme spolu od 17tich ale aj tak mi to pride akokeby mi znicil zivot… cele roky vystrajal s kadekym a potom prisiel za mnou a bol so mnou… je mi zle z toho ze neviem co vsetko kedy s kym robil… bola som pre istotu aj na testoch no som nastastie zdrava.

autor
12. feb 2024

Povedala som to len mojej matke a velmi dobrej kamaratke lebo som nevydrzala to dusit v sebe…

ibatanecnica
12. feb 2024

ale veď keď sa ťa niekto opýta, prečo ste sa rozišli, tak povedz, že ťa podvádzal a hotovo. Do jeho ďalších vzťahov ťa nič. To je medzi ním a jeho potencionálnou partnerkou.

khuliniova
12. feb 2024

Všetci ľudia na svete niesu čestný a ty to nezmeníš. Treba byť Obozretny.. Možno si mu príliš verila, dávala slobodu. Ako si niečo takéto človek nevie všimnúť.. Bude vzdy viesť takýto život až kým si nenájde partnerku ktorá bude mať rovnaké úchylky.. Preto sa od teba vzdialil lebo v tebe to nevidel. Daruje krv a ako to ohrozuje niekoho? Krv je vyšetrovana. To ze niekto vedie aktívny sexuálny život neznamená nič zlé.. Ty vidíš ako dôvod rozchodu neveru, on presne to co každému hovorí.. Prekusni to a chod ďalej..

simca06022011
12. feb 2024

opisujes to ako nejaku kobojku, napis ze nie klamal,a le podvadzal cely cas.. a vybavene... a prave toze ste boli mladi je polahcujuca okolnost a nie naopak. POzbieraj sa, nenic si zivot este viac nejakou pomstou a zi si svoj zivot bez podvodnika. Nikomu na nos nic vesat nemusis, ak sa bude niekto pytat, povues, ze ta podvadzal a vykaslala si sa na neho, hotovo. A kedze clovek sa moze menit a vekom sa meni, vytahovat nejake hriechy zminulosti a hrdinky to oznamovat okoliu , pripadne novym partnerom je pre mna cez. viac to ukazuje o nejakej zranenosti, toho co to siri, ako o tom "previnilcovi".

autor
12. feb 2024

@khuliniova ano ale ten sexualny zivot vedie s hocikym v podstate, muzi zeny, cudzi ludia a nieje to podla mna bezpecne moc, ochrana tiez nieje 100%

janinka007
12. feb 2024

jeho život, čo sa v tom stále máchaš...

minimie
12. feb 2024

Nechaj tak. Tento svet je nefér voči ženám a aj keby si ty začala roztrubovať ako on podvádzal, tak mu to ublíži zrejme menej ako keby on roztruboval o tebe, že sa pri tebe v sexe nudil a nestačila si mu. Nenakaziila si sa, tak nejakú opatrnosť v sebe zrejme má.

vikes
12. feb 2024

Vezmime to z opačného konca je lepšie, že ste na to prišli teraz a mohli ste sa ho rýchlo a pohodlne zbaviť. Ste mladá, život pred Vami, určite chcete míňať čas a energiu na človeka, ktorého ste už nechali za sebou?! A že klame a podvádza, to je jeho vizitka. Ľuďom je v podstate jedno prečo ste sa rozišli, kamaráti budú stáť pri Vás a známy/neznámy Vám môžu byť ukradnutý.

timing
12. feb 2024

Och ved to neries. Tak ma sexualnu uchylku a bola si podvadzana. Ale robis z toho hotovu katastrofu. Chces to do novin vyhlasit,aby si jeho dalsia frajerka zapamatala,co je zac ked na neho natrafi? Alebo chces nabehnut do nemocnic kde daruje krv a vyhlasit to tam?
Predychaj.

pochod
12. feb 2024

Keby ta chcel naspäť tak ho pošleš na test ci je zdravý a hodíš sa mu okolo krku co? 😁 Keby nie tak to neriešiš a kasles na neho a nie, ze sa mstit za minulosť atd... Pohni sa ďalej a zi v prítomnosti

gabrielkaa
12. feb 2024

Chápem ťa. Muselo ti to veľmi ublížiť. A rady typu nechaj ho veď to je jeho vec ….by som chcela vedieť ako by reagovali samotné autorky takýchto príspevkov , keby zistili že dlhodobý partner, možno už aj snúbenec , toto robí, či by tiež povedali že to je jeho vec. Viem že myšlienky na pomstu ti víria hlavou, lebo si ukrivdená, ale ver tomu že si tým nepomôžeš …Keby sa ma na to niekto opýta, áno povedala by som že ma podvádzal ale nejak špeciálne by som to určite neširila