Čo pre teba znamená priateľ/priateľka?

nemam_menoo
19. dec 2023

Ako vyjadriť max 5 slovami čo pre vás priateľ /priateľka znamená? Kreativite sa medze nekladú. Čím viac vyjadrení tým lepšie. Ďakujem

muchacici
19. dec 2023

@nemam_menoo Myslíš kamarátka alebo v romantickom vzťahu? 🙂

nemam_menoo
autor
19. dec 2023

@muchacici partnerka, o pár dni matka môjho dieťaťa. Zhrnme to takto

muchacici
19. dec 2023

@nemam_menoo útočisko, láska, sila, nádej, bezpečie ❤️ tak to som myslela na svojho manžela, na nás, čo pre mňa predstavuje náš vzťah, čo aj ja sa snažím byť preňho

katariiinkaa
19. dec 2023

Si všetko čo potrebujem.

lucia13022023
19. dec 2023

Domov

masinka
19. dec 2023

Prosim stan sa mojou zenou.

mamutka
19. dec 2023

@nemam_menoo proste kamarát, kamarátka. Bútľavá vŕba a opora. Ak ide o to, že sa ma narodiť už dieťa, za mňa jednoznačne už ma byt manželkou, keď je pre otca dieťaťa všetkým

rebrambora
19. dec 2023

Pre teba asi nie dostatok, ak to nevies vyjadrit subjektivne sam ale chces, aby ti cudzi ludia vkladali slova do ust.

pralinka25
19. dec 2023

@nemam_menoo a ja som zvedava ze preco ta to zaujima? ty nevies co pre teba znamena? cisto zvedavost.

jaskolka
19. dec 2023

@nemam_menoo opora, istota, bezpečie, neha, pokoj.

nemam_menoo
autor
19. dec 2023

@pralinka25 každý kto sleduje moje príspevky vie, že chystám darček na vianoce. Je to 265 papierikov kde budu rozdelené do 4 farieb. 1 je co pre mňa znamená 2 co sme spolu prežili 3 kupóny pre mamičku 4 co urobia s máličkou v ten den. Každý deň počas roka si vyberie jeden podľa nálady. Takže myslím, ze vymyslieť 365 veci nie je jednoduché

j_m
19. dec 2023

🤔… priateľ/priateľka u mňa znamená “dôvernejší” vzťah kamaráta/kamarátky. Ak z niekým “chodím/žijem” je to u mňa partner/partnerka… 😉

nwnw
19. dec 2023

@nemam_menoo podpora, nakopnutie, prefackanie, butlava vrba

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
19. dec 2023

@nemam_menoo no to nie je. tak ja vidim tvoj nick prvy krat v zivote takze toto mi uniklo.tak do jedneho jej daj pekne ziadost o ruku napriklad. dieta je vacsi zavazok ako svadba a myslim si ze matka tvojho dietata si zasluzi aby si si ju vzal.
tak jej tapribal este kupony na masaz od teba, na ranajky do postele, na veceru, na spolocny filmovy vecer doma....

majka99999
19. dec 2023

Asi nie som romanticka, ale spolocne priezvisko na papieri by ma potesilo viac ako 365 inych papierikov. 😁 Mam len manzela, tak laska, opora, porozumenie, spolupraca, starostlivost.