Čo vy a platonická láska?

29. nov 2023

Ahojte, čo vy a platonická láska? Pýtam sa, lebo som v normálnom viac menej fungujúcom vzťahu, ale do môjho života nečakane prišiel jeden človek. A akosi si neviem dať rady :D

juliacenc
29. nov 2023

Tak chces to posunut na vysiu uroven? Alebo to nechat v platonickej rovine? Musis napisat viac 😁

stellarphoenix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marseillefan
29. nov 2023

platonická láska nemá perspektívu...buď to posunieš na vyšší level, alebo to časom vyprchá

h2
29. nov 2023

"v normálnom viac menej fungujúcom vzťahu", tak už len z toho, ako o tom vzťahu píšeš, by som povedala, že už si sa rozhodla. Keby bol tvoj vzťah super, úžasný a nie len viac-menej fungujúci, tak by si žiadnu platonickú lásku k nikomu inému necítila.

gta5man
30. nov 2023

Tak já len platonické keďže som typ muža o ktorého by si žena ani bicykel neoprela…

h2
30. nov 2023

@gta5man A robíš niečo pre to, aby si nebol takým typom muža?

pralinka25
30. nov 2023

@gta5man to je aky?

gta5man
30. nov 2023

@h2 s tým sa nedá robiť nič. To je vyžarovanie. Črty tváre, symetrickosť atď.

gta5man
30. nov 2023

@pralinka25 taký čo. u celý život hovoria ženy že niesi môj typ. Takže niesom nikoho typ dla toho.

pralinka25
30. nov 2023

aha tak to ale nie je o type ale o tom ze si to sam so sebou davno vzdal. pohyb a posun - tvorca vsekeho. nic so stagnuje a stoji nevydrzi. vsak vidis to vsade okolo seba. ked sa ti akykolvek stav nepaci treba ho zmenit. necakat ze sa stane zazrak. ty sam si mozes vytvorit svoje moznosti a svoj zivot. a inak typ je len vyhovorka. to nie je o tvari a symetrickosti. fakt len male percento zien si na takomto niecom zaklada. ak ti nejaka povedala ze nie si jej typ tak to bolo z inych dovodov ako je len vizual. a na vsetkom mozes pracovat. aj na vizuale aj na charaktere, vzdelani, vedomostiach, sarme, vtipe, galantnosti .....

pralinka25
30. nov 2023

@gta5man vyssie patrilo tebe

gta5man
30. nov 2023

Ale nic z toho nezarucuje uspech. Tema je o platonickych laskach a tych ja mam vela. Snivat je predsa zadarmo. Realne mat je uz o tom ze obe strany musia a u mna su lasky vzdy jednostranne. Inde v temach sa vsade prebera ze nanutit sa laska neda. Tak potom si to odporuje s tymi kecami o staranie sa o seba atd. Ked sa zena nezalubi tak sa nezalubi. Vynutit sa to neda. Tak ostava len ta platonicka laska. 😉

mareka49
30. nov 2023

Furt si v nejakej idem a veď co

ndrag
30. nov 2023

Stane sa ti to este vela krat za zivot. Sme ludia a monogamiu ako taku nemame primarne naprogramovanu. Je to vedome rozhodnutie pre jedneho partnera na cely zivot. Treba sa samej seba pytat, napr: Si vo svojom vztahu spokojna a dava ti vsetko, co potrebujes? Stoji ti ten novy objekt za ukoncenie terajsieho vztahu ? Ak ano, si pripravena na moznost, ze by to nevyslo?