Dá sa dať omylom pusa na ústa?

28. dec 2023

Prosim nevynadajte mi za tuto temu. Ale mne je doteraz zle a potrebujem poradit. Da sa dat omylom pusa na usta miesto pusy na lice? V sirsej rodine mame zvyk pri stretnuti dat si pusu na lice. Ja to neznasam a vzdy len lice nastrcim zo slusnosti. Aj teraz som lice nastrcila, no mala som plne ruky tasiek a padalo mi to tak som otocila hlavou a zrazu som dostala pritlacenu pusu priamo na usta. Hned som sa odtiahla a skrikla preboha. Myslite ze to bolo tym mojim otocenim hlavy alebo clenovi sirsej rodiny sibe?

rebrambora
28. dec 2023

Tiez to nemam rada. Ani vlastnym detom nedavam pusu na usta, len muzovi.
Omylom sa to stat moze a stalo sa. Vzdy som sa ale zasmiala, tvoja reakcia a to, ze to riesis je prehnane.

autor
28. dec 2023

@rebrambora U mna je pusa na usta vhodna iba s manzelom s nikym inym. Tak mi je na zvracanie ze som taku pusu od clena sirsej rodiny dostala.

dagas
28. dec 2023

A on mal predpokladať že otočíš hlavou? Nepreháňaj šak si nedostala francuzáka

zuzanka.zuzu
28. dec 2023

kedysi sa dávali hlavne také, fuj, som rada že tie časy skončili 😀 ty nedramatizuj

autor
28. dec 2023

No nic, od teraz si budem riadne davat pozor na uvitacie licove pusy. Ja som taka introvertka, ze az neznasam taketo licove pusove uvitacky. A toto uz je pre mna priam otras taka omylom pusa na usta.

h2
28. dec 2023

My sme od kovidu začali praktizovať bozkávanie á la Hollywood 😁, proste len taký náznak, maximálne sa vzájomne dotkneme lícami, niekedy ani to nie. Bozkávanie na ústa medzi členmi rodiny, či kýmkoľvek, okrem partnerov, ktorí sú vo vzťahu, považujem za neprijateľné.

guudy
28. dec 2023

Situaciu si sposobila ty. Otocila si hlavu.

lenicka999
28. dec 2023

Stalo sa mi :D ja otačám hlavu v pravo, ona tiež na tú istú stranu, ja hneď vľavo, v tej rychlosti ona tiež a skončili sme skoro ústa na ústa v tej rychlosti. Tak sme sa na tom zasmiali a život ide ďalej.

janai1
28. dec 2023

Vykrikovať preboha mal skôr ten ktorému si tam ty strčila ústa takže šibe tak jedine tebe

autor
28. dec 2023

@janai1 Ja som mu tam nestrcila usta. Nerobila som ziaden pohym ustami. Ten cmuk urobila dotycna osoba 🤮.

h2
28. dec 2023

@zuzanka.zuzu Myslíš toto? 😂

zmrzlinka2021
28. dec 2023

Autorka,

ak ti je pusa aj na lice neprijemna, nedovol aby ta niekto bozkaval na lice. Normalne sa odtiahnit

zuzanka.zuzu
28. dec 2023

@h2 ble 😀 ale celkovo si spomínam že malým deťom cudzie babky a dedkovia na dedinách dávali také, žiaľ bola som medzi tými malými deťmi 🙈 išli sme na návštevu a cmuk... brrrr fuj. doteraz nemám rada tie dediny 😂

guudy
28. dec 2023

Autorka, uprimne nechapem. Rodinny prislusnik ti isiel dat pusu na lice, ty si otocila hlavou a nastavila mu usta. Takze nechapem, co riesis.

autor
28. dec 2023

@guudy Kokos ale ako sa to da nat omylom 🤮. Moje dieta sa vkuse kruti aj ked ho bozkavam a vidim kde mu pusu davam. A dospela osoba si nevsimne ze ide dat na ine miesto pusu? 🤮

guudy
28. dec 2023

No ty kokso, tak asi uz bol rozbehnuty na tu pusu, nie? Ci akoze ocakavas, ze sa v miliseknunde zastavi, lebo ty spravis neocakavany pohyb hlavou???

januska12323
28. dec 2023

Jezismaria on mal predpokladať, že tam nastrčíš ústa namiesto líca? Prečo by mal byť on šibnutý? Stalo sa, daj si frťana alebo čokoládu na ukludnenie a zabudni na to. A keď ti akékoľvek bozkávanie nevyhovuje nedovoľ aby k tomu došlo.

autor
28. dec 2023

A riesim to, lebo je mi z toho na zvracanie. Opakujem pre mna je pusa na usta iba medzi partnermi, je to pre mna intimne. Tak proste tato situacia ma sokovala. Ja viem, ze vela z vas tu aj detom dava pusy na usta aj svojim rodicom. Tak viem, ze taketo zeny moje rozhorcenie nechapu.

janai1
28. dec 2023

A ty si si to prečo nevšimla? Však ty si otočila hlavu a nastrčila si usta
Ale vidím, že ty len iných obviňovať vieš. Keď ti je to nepríjemné tak máš povedať nie. Si dospelá žena a evidentne aj vychovávaš dieťa a nevieš sa postaviť ani sama za seba.

guudy
28. dec 2023

Len pre istotu, pre mna je tiez pusa na usta akceptovatelna len u partnerov.
Este raz, situaciu si sposobila ty. Tak sa nerozculuj a chod si vydrhnut usta.

tatiana1329
28. dec 2023

baby nedramatizujete tak trochu? a totálne zbytočne? stal sa omyl, ty si pohla hlavou a stalo sa, väčšina ľudí pri takýchto "pusinkách" na líce zarie oči takže v podstate ani nevidí či sa trafí asi to bol aj tento prípad... kriste pane však ti nestričili ruku do nohavičiek tak ja nechápem...
mne príde zase divné nedávať pusu vlastným deťom... akože chápem že asi dávate na vlásky, líčko a tak ale však to môže pomaly aj učiteľka v škôlke mu dať takú pusinku, príde mi to také divné nedať pusinku vlastnému dieťaťu...
u nás si dávame my s mužom, my deťom a ja s mojimi rodičmi... nevidím na tom nič zlé

hipuska
28. dec 2023

Ja aj tak nechápem čo riešiš. Si dospelá. Toto by sa nestalo, keby si dávno prejavila, že akékoľvek bozkávanie ti je neprijemne. Tak rieš v provom rade toto

danica2711
28. dec 2023

tiež to nemám rada a u nás v rodine sa na ústa nebozkávame. Ale vrieskať "preboha!" a takmer sa povracať nie je normálna reakcia, uprac si v hlave

autor
28. dec 2023

@janai1 Nenastrcila som usta, ani cmuk som neurobila. Ale tu len odsudenia sa clovek docka.

milanemila
28. dec 2023

Ja sa so ziadnou sirsou rodinou nebozkavam ani na lic ani nikam, je mi to neprijemne a som rada, ze dokazem povedat, ze si to neprajem alebo teda na rozlucku ustupim a rozlucim sa slovne.

autor
28. dec 2023

A ako by ste vy reagovali keby zrazu dostanete pusu priamo na usta od chlapa sirsej rodiny? Ked ma za slovo preboha osudzujete. Ci este by ste dali tomu chlapovi dalsiu pusu? 🤮😃

januska12323
28. dec 2023

Nikto ťa neodsudzuje ale pohla si sa ty tak on za to nemôže. Reaguješ prehnane za úplne nevinnú vec.
Zasmiala by som sa alebo nič nepovedala a nadávala sama sebe, že som tie tašky neodložila.

diewcatqoo
28. dec 2023

Moze sa stat. Aj mne sa to raz stalo, ze som dala omylom chlapovi zo sirsej rodiny pusu na usta. Drzala som dieta na rukach, ktore sa mykalo, chlapovi tiez zrovna v tej chvili cosi padlo z ruky a obaja sme boli akurat pri zvitani, isli sme si dat pusu na lice a dali sme si na usta. Ospravedlnili sme sa vzajomne, zasmiali sme sa a zabudli sme. Nikto nevrieskal, ani negrcal. A to zrovna tiez nie som kontaktny clovek. Nechapem, co z toho robis taku dramu 🙄

guudy
28. dec 2023

@januska12323 presne ako pises. Sposobi si to sama, ale nadava na rodinu🙄

birika
28. dec 2023

no neviem, sposobilo to katastrofu? vina je na tebe a ten dotycny clen sirsej rodiny si moze mysliet, ze si to schvalne urobila ty