Fotka v mobile a konverzácia s mužom

20. jan 2024

Mam partnera 2 roky
V mobile som mu našla fotku kde si ho fotil… len tak, a našla som mu v mobile konverzaciu s mužom, sexualnu…
Mam pocit že je gay, pytala som sa ho či je hetero na 100% a povedal že ano, neviem čo mam robit , trasem sa a je mi zle, bojim sa a neviem naozaj čo robiť, pytala som sa naozaj či nieje bisexual a on že nie , čo mam robiť?

huxy
20. jan 2024

A čo ti máme akože napísať? Že takéto robia všetci chlapi, alebo že je to normálne? No nie, nie je, ale to snáď vieš aj sama

autor
20. jan 2024

@egonsk vsetko co pisem je pravda. Bol to chlap.

loliki
20. jan 2024

Odporúčam prečítať si knihu Homosexualita nemusí byť osudom, pozri link https://www.martinus.sk/2761619-homosexualita-n...
Ak je to aj váš problém, pomôže k pochopeniu a k dopracovaniu sa k nejakému rozhodnutiu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huxy
20. jan 2024

Takže keby si ženou, tak si s tým úplne v pohode? Začni pracovať na sebahodnote, lebo budeš v živote len trpieť.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. jan 2024

@huxy v zivote uz dost trpim, mam problemy, snazim sa naozaj, ale niekedy to nejde proste…

loliki
20. jan 2024

My to nevyriešime, lebo nevieme o ňom ani toľko ako ty. Komunikuj s ním.

huxy
20. jan 2024

Tak netrp a hlavne nedovol niekomu, aby ťa takto trápil.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konikmodry111
20. jan 2024

Buď to tu je vymyslené

A keď nie tak si hádam nemyslíš že sa ti prizná že áno miláčik prepáč ale som gay

A že sex je s ním dobrý ešte neznamená že nie je gay. Vieš koľko je prípadov že sa gay oženil, dokonca si deti spravili a on to na ňu po rokoch vypraskol? Nieje to žiadna novinka. Ja by som mu sem tam vysmirovala telefón a povedala by som mu samozrejme že som všetko prečítala že si písal s mužom. A čakala na jeho reakciu, možno sa ti potom prizná

loliki
20. jan 2024

Ja si myslím, že v dnešnom svete sa to už prestane riešiť. Mamičky na MK sa vyjadrujú, že ak synovia vyhlásia, že sú gay, aj tak ich budú ľúbiť a asi nič iné nezostáva ani manželkám. Všetko sa toleruje. Je to divné.

autor
20. jan 2024

@konikmodry111 ale ako moze mat gay so zenou sex uplne v pohode? Ved ked ho zeny nepritahuju? Jedine že je bisexual to by davalo zmysel… Mne to je velmi luto ze sa toto stalo, milujem ho…. a velmi to boli… porozpravam sa s nim… no nemam silu na toto

loliki
20. jan 2024

Pozri si tú knihu. Pochopíš, ako hlboko môže byť človek zranený. Poznáš ho len 5 rokov. Možno o ňom nevieš všetko, teda určite o ňom veľa vecí nevieš.

huxy
20. jan 2024

Budeš trpieť aj bez neho, ale to časom prebolí, možno to bude trvať dlhšie, mesiace, rok.... A veľmi dobre si viem predstaviť, ako sa mozes cítiť, že si myslela, že je ten pravý. Netráp sa otázkou, prečo potom toto. Nepotrebuješ mať toto zodpovedané. Proste sa dejú veci, ktoré neovplyvnis a ani odpoveď ťa neodbremeni, nebudeš sa cítiť o nič lepšie. Proste to časom prijmes a zmieris sa s tým. Ak to teda poriešiš...
Držím palce v správnom rozhodovaní.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. jan 2024

@loliki je to neuveritelne, neverim tomu stale. Ako to ludia mozu skryvat aj dlhe roky. Ako mozu klamat niekomu koho miluju a dokonca aj sebe..

loliki
20. jan 2024

Prečítaj si tú knihu a pochopíš ľahšie. Nesúď, ešte nevieš kto je a čo je za tým. Aj on môže mať od malička problémy o ktorých nevieš.

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
20. jan 2024

@loliki prepac to je dobra blbost co si napisala. Ked ti tvoje dieta povie ze je gay tak co ho znenavidis?? Rodic mà svoje dieta milovat a podporovat chranit a chapat. Sexualnu orientaciu si nevybral nikto , ale je uplne ina situacia ked je partner neverny a este k tomu bisexual. Ta manzelka mà predca moznost sa rozviest ked netoleruje neveru to mas jedno ci hetero ci gay . A toto ani nie su manzelia Iba partneri su spolu 2r. Tak jednoducho by sa snim mala rozist kedze od vztahu ocakava vernost a zistila co zistila.

miadi
20. jan 2024

Tu nie je problem ze tvoj partner je skryty bisexual ale to ze ta podvadza ci planuje podviest, Klame ti a zatlka . Lebo Sam nie je vyrovnany so svojou orientaciou a nemiluje ta - lebo to ze je bisexual neznamena ze tych partnerov musi mat viac naraz ., len pre tohto konkretneho cloveka vernosti vela neznamena. A je mozne ze ta mà len na to aby si budoval image heterosexuality .

loliki
20. jan 2024

@miadi Prepáč, to je dobrá blbosť, čo si napísala. Píšeš, ako by si ho poznala lepšie ako autorka sama. Ty ho kategoricky odsudzuješ, ale autorka ho ľúbi.

konikmodry111
20. jan 2024

Oni sa niektorý vedia veľmi dobre pretvarovať, možno si to ani sám nechcel doteraz priznať ale keď už posiela fotky svojho banánu druhému chlapovi tak to už nie je o com. O com si písali ? Budeš si s ním musieť sadnut a porozprávať sa. Keď to budes v sebe dusiť, si nepomôžes. Robíš len sama sebe zle

martinka13
21. jan 2024

Tak Ti poradím. Rozíď sa s ním. Ak teda nechceš celý život tŕpnut, či Ťa nepodvádza a ešte k tomu s chlapom. O prípadných dopadoch na spoločné deti ani nebudem písať.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz