Kamarát s výhodou

kolvplote
7. júl 2023

Serus. Jako je to s muzom…
2 roky sa pozname. Rok spolu vegetime, diskretne, sle na verejnosti sme spolu kazdy den..
Rano caffe, v restike obed a vecer na vinku…
Aj sami, aj s kamosmi, a pomedzi to sex..
V sexe je to divocina..
Mna len zaujima. Ze sama neviem rozlisit , co sme..
Milenci, ci kamosi, ci polovztah..
Uh ani jeden nikoho nemame, ja som ukoncila vztah..
akoze chaoem top sa je porozoravat, ale niak to nechceme zazial davat von, aj ked poslednejo pol roka sa o nas kamosi ropzravaju ako, ze je to jasne, ze spolu sme..
Este ma celkom teapia naklonosti.
Spolu si navarime, chodi pre mna autom napr z akcie do ineho mesta…. Ale napr co sa tyka prejavov po sexe, tak sa ku mne tulka, mojka ale bozky potom dostavam na celi ako dcerenkaxx
Otazka je, ako sa speava zalubeny muz?
Nemyslim dary.. a pod..
To je v normal …
Skor povahovo, gesta a pod.

syslik81
7. júl 2023

a preco sa pytas nas a nie jeho?

kolvplote
autor
7. júl 2023

@syslik81 lebo ma to zaujima vo vseobecnom hladisku.. obavam sa toho ako to je, ked sa jeho budem nieco chciet spytat, nebudem na MK.
Zeby?

syslik81
7. júl 2023

@kolvplote co clovek to ina povaha to ine prejavy zalubenosti-tabulka a ani navod neexistuje .. jedine ako to zistis je priamo od neho ... ked viede spolu sexovat mali by ste sa vediet aj porozpravat a poriesit si taketo veci .. so easy .. ale nie ludia si dnes musia komplikovat uplne vsetko a dufaju,ze druhy za nich veci poriesia pripadne maju carovnu gulu 🤐

janai1
7. júl 2023

Aj si si to po sebe prečítala? Nechápem ako dospelá osoba je schopná napísať jeden súvislý text s toľkými chybami

dzulli1980
7. júl 2023

Takéto teatrálne vyjadrovanie ... zase sa niekto nudí ...

syslik81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
7. júl 2023

@kolvplote a vzdelanie aké? .... základné? 😂

kolvplote
autor
7. júl 2023

@daniela2202 presne tak. Pre postiháčov . Prvé tri roky , opakovane, do povinne 10 ročnej dochádzky , dikes za spýtanie, rada sa pochválim

Apropo ďakujem aj za všetky ostatné vplyvné komentáre.. na tento som použila prekladač, lebo keď sa chce človek niečo spýtať, musí 10x po sebe prečítať, čo moje podpriemerné IQ nedokázalo, tak sa ospravedlňujem za všetkých, ktorí po 22hej píšu od vetru hore dole s preklepmi, veď uznajte, všetci ste to jednoducho pochopili kde je problém, len dnes je in… jebať sa do hlúpostí. 🤣 jeba, ospravedlňujem sa za otázku, pekný večer, inteligenti.
Pozdravujem z tej mojej postiháckej školy, však tam sme sa asi aj kkti našli

kolvplote
autor
7. júl 2023

@janai1 neprečitala, lebo keďže písmená s myšlienkou šli skôr ako prsty, tak som predpokladala, že sa to dá pochopiť. 🫠

tanyag
7. júl 2023

Hrozné vyjadrovanie....

veronikaszabova
7. júl 2023

@kolvplote pises v style "Mile bravicko...." Kolko mas prosim ta rokov, ked sa tak otrasne vyjadrujes?

jj298
7. júl 2023

@kolvplote Si opita?

veronikaszabova
7. júl 2023

@jj298 kolvplote uz nas opustila 😂😂😂😂

lenusa20
7. júl 2023

@kolvplote ja si myslím že tabuľka neexistuje. Avšak, už ste podľa mňa, pomyselnú hranicu kamoši s výhodami prekročili. Už aj to jeho tuľkanie po sexe. Ono komu ide len o ten sex, sa po teba nebude trepať do iného mesta, nebude ťa boskať na čelo (čo je ináč pekné gesto), a aj na tej verejnosti sa spolu ukazujete... No neviem... Z druhej strany, ja som mala milenca, dobrý kamoš, bolo nás už spolu vidieť a chodili sme kde kade, po roku som zistila, že ma frajerku????? A všetci jeho kamaráti o tom že vedeli????? Mňa skoro odpálilo. Lebo dôvera??? A hlavne som sa išla rozviesť a on začal mať v opitosti vážne prejavi citov (milujem ťa, chcem byť s tebou). Nerozvádzala som sa vďaka bohu kôli nemu! Ukončila som to hneď po zistení a on to zasa ukončil s tamtou 😅. Nie nie sme spolu.
Takže ja by som s ním asi hodila reč, ak teda stojíš o niečo viac, niečo oficiálne. Aby to skrz dobrý sex neubehli roky života a zrazu, ups on to nemyslel vážne, on to myslel ináč, on má aj iné a podobne scenáre.
Veď keď spolu trávite dostatok času, tak niekde pri večeri nadhoď debatu. Viac menej, ti bude všetko jasné podľa jeho prvotnej reakcie s vyjadrení. Len si polož otázku, čo od toho čakáš ty.

veronikaszabova
7. júl 2023

@lenusa20 zbytocne si drala klavesnicu. Odisla

lenusa20
7. júl 2023

@veronikaszabova trpezlivosť no

jj298
7. júl 2023

@veronikaszabova dnes nie je prva co to tu zabalila. Ale to je dobre😀

lenusa20
7. júl 2023

@jj298 ta to dnes taká móda asi.

hladamematku
8. júl 2023

@kolvplote WOW🙏

domkakvet
10. júl 2023

@kolvplote najskor sa nauc pisat a potom ries vztahy.