Ľudia sa vracajú do života

5. nov 2023

Ahojte, kto z vás prežil rozchod, aj keď ste toho partnera milovali, museli ste vzťah ukončiť. Bol to vzájomný rozchod, no mna to čím ďalej tým viac boli a rozmýšľam len nad tým pekným čo sme spolu prežili. Viem, ze to čo sa stalo, je správne a časom sa nato budem pozerať inak a budem rada zato. No moja otázka je, ze ak ste prežili niečo podobné, začal sa vam partner ozývať ČASOM, ze to olutoval alebo ze to chce skúsiť znova pretože mu chybate? Veľa ludi hovorí, ze takýto ľudia sa nám budu vracať do života neustále, myslite ze na tom niečo je?

petamich
5. nov 2023

jednak neverim, ze sa budu do zivota vracat, obzvlast ak obaja sli v zivote dalej, po rozchode s prvym vaznym partnerom som si myslela, ze sa mi zrutil svet a nie 🤷‍♀️ som tu a mam celkom pekny a uspesny zivot aj bez neho a za roky co sme rozideni som ho videla presne 3x (pracovne) a nie neozyval sa a ja jemu tiez nie, necitila som potrebu

a ver mi viac ako rozchod ta boli zmena - ze je zrazu vsetko inak obzvlast ak ti nezostali okrem oci pre plac tri deti a dlhy

autor
5. nov 2023

@petamich máte pravdu. Ta zmena, že je vsetko inak a hlavne vyjsť z komfortnej zóny, keď ste spolu trávili vsetko voľný čas a zrazu nič. Prajem Vam veľa úspechov a budem len dúfať že sa čoskoro budem nato pozerať presne tak ako vy❤️‍🩹

domkakvet
5. nov 2023

Nestalo sa mi to, ale podla mna zalezi aj od dovodu rozchodu.

scarletka34
5. nov 2023

Noo ja to mam inak 😁 asi záleží koľko ste boli spolu. Bývali manžel sa mi dosť ozýval a ešte sa mi niekedy pripomenie zvlášť keď sa dozvedel ze mi skončil 10 roč vzťah. Si myslel, ze sa dáme do kopy 😂 Ten s ktorým som bola 10 rok sa mi tiež ozýva. A tento posledný vzťah sme boli 2 roky a tiez ma potrebu sa mi pripomínať. Sleduje ma na soc sieťach lajkuje staré fotky, alebo mi napíše ako sa mam. Neviem si vysvetliť prečo to robí a co mu ide....

petamich
5. nov 2023

drzim silno paste 🤞🏻 jedneho dna s odstupom casu bude vsetko inak

autor
5. nov 2023

@scarletka34 boli sme spolu 4 roky. Haha vidíte,toto je presne ten prípad, že ľudia majú potrebu sa vracať do života a u Vás rovno 3x. 😁😁

autor
5. nov 2023

@domkakvet najhoršie na tom je, že to bolo bezdôvodne. Z ničoho nič ignorácia. Žiadne odpisovanie ani volanie. Je nad tým veľký otáznik.

scarletka34
5. nov 2023

No ved toto ty prvý dvaja na tom sa tiež bavím 😂 ale tento posledný sme rozideny mesiac a chcem sa posunúť ďalej takže není mi príjemné keď sa pripomína. A keď sa ho opýtam na čo to je dobre, keď sa ozvyva tak chcel len vedieť ako sa mam 🙈

lenocka8894
5. nov 2023

Ano stalo sa mi to..niekolko rocny vztah ktory skoncil..po par rokoch sme sa stretli na pohrebe jeho dedka. Ja som ho stale milovala aj po rokoch...on sa zacal ozyvat a ja som tomu dala sancu (nas mozog casom vytesni tie zle okamziky a ostanu len tie dobre). Nechcela som si klast otazku: co ak?! Takze som tomu dala sancu...po asi 2 rokoch vztahu to dopadlo este horsie ako prvy krat a ja som pochopila, ze ak sa dvaja rozidu uz by sa dokopy dat nemali..ale samozrejme zalezi od dovodov rozchodu...ja od vtedy druhu sancu nedavam 🤷‍♀️

marianarem
5. nov 2023

Tak stava sa vselico. Moj byvaly olutoval a chcel ma naspat. Velmi ma prehovaral, na druhej strane nedokazal zmenit nic z toho, kvoli comu sme sa rozisli. Takze ja som o navrat nestala. Aj bol uz na obzore terajsi manzel. Kolegynin byvaly muz ju podvadzal, zalozil si aj novu rodinu a po x rokoch sa chcel vratit. Ale neuspel. Ale moji rodicia maju kamarata, ktoremu sa rodicia rozviedli, ked bol este skolak. A potom sa znova dali dokopy a znova sa zobrali, ked mali okolo 80 🙂

domkakvet
5. nov 2023

Tak je to mozne, ze si este k sebe najdete cestu, cas ukaze.

kittykat22
5. nov 2023

vsetci ex prisli s tym, ze lutuju, ze som ich opustila a ako by to bolo ine, keby mohli vratit cas alebo, ze by sme to mohli skusit. Samozrejme su to sentimentalne reci. Nic by ine nebolo a chovali sa ako sa chovali a spravili by to znova. Vztah by aj tak nefungoval. Hlavne ze vsetci vedu tieto reci a doma maju zeny a deti. Tak to je skvely partner, ktory chodi vyplakavat k ex frajerke. Nebudeme naivne a mozeme si povedat rovno pravdu - to co robia sucasnej zene, to by robili aj mne. Skvely partner do zivota. By som ich nechcela ani zadarmo.

scarletka34
5. nov 2023

@kittykat22 tiež som toho názoru. Pre niečo to skončilo a treba sa posunúť ďalej. Možno by sa niečo zmenilo na nejaky čas, ale potom by sa to vrátilo, ako to bolo pred tým. Čiže môj názor na čo niekomu nabíjať zbraň dva krát... Alebo načo dávať niekomu druhu šancu, keď niekto čaká na tu prvú 😊

anketkarka
5. nov 2023

Aj mne sa ozvali traja ex po rôzne dlhých časoch. Nepustila som ich do života. Čo bolo tak asi malo skončiť a život ide ďalej. Nechápem načo by bolo dobré to skúsiť znova. Do tej istej rieky už nevstúpiš, ale veriť, že z nej bude zrazu vodopád 🤷

alickapusinka
6. nov 2023

V prvom rade ak si milovala TY jeho ON teba tak si trošku protirečíš že sme sa museli rozísť. Ak by si partnera nemilovala nepoviem ale bolo to z oboch strán vzájomne a TY teraz ľutuješ. Ja ak milujem nejakého chlapa a ON mňa nikdy sa nerozídeme .Teraz chceš aby s vrátil ale ON už asi ani nie. Preto po tom túžiš že sa niektorý ľudia vracajú človeku do života. Nikdy som nemala potrebu sa vrátiť k človeku s ktorým som to ukončila.

kiwi3
6. nov 2023

tiez mi to pripada, ze sa len presviedcas, ze to bolo vzajomne, ale pritom si sa sama rozist nechcela.
a ano, mne sa takmer kazdy ozval, ze to lutuje a podobne kecy, ale tak naco davat druhu sancu veciam, ktore nefungovali? hlavne, ak to s niekym inym fungovat moze.

ayanamirei
6. nov 2023

@alickapusinka tieto trapne vyhovorky o "museli sme sa rozist" v 21.storoci 🙈 Autorka jasne napisala,ze ju zacal zrazu ignorovat,takze zjavne to ukoncil on s nou - asi mu na to prisla manzelka 😂😂

alickapusinka
6. nov 2023

@ayanamirei jaj že bol ženatý aha tak je to iné. Nepostrehla som že mal ženu.

ayanamirei
6. nov 2023

@alickapusinka to,ze bol zenaty som si uz len zo srandy domyslela z jej "znicoho nic ignoracia" 😅🙈