Malé dieťa prespí u starých rodičov

2. mar 2024

Ahojte, syn bude mat za 3 mesiace 2 roky. Ked mal cca. 1 rok tak prespal 1x krat u starych rodicov a aj ked som ako neskusena prvorodicka mala obavy ako to bude zvladat, zvladol to uzasne. Uzil si to on aj stari rodicia bez placu, ci akychkolvek inych problemov. Odvtedy syn prespava tak raz mesacne u starych rodicov, raz u svokry, raz u mojich rodicov. Maly sa vzdy velmi tesi a ja nenamietam, kedze mam troska cas si oddychnut aj s manzelom. Je to vzdy z ich iniciativy a ja som rada, ze javia taky velky zaujem o vnuka. No a buduci tyzden mame ist 1x s manzelom iba dvaja spolu na predlzeny vikend, s malym chodime casto na dovolenky, ale teraz sa jedna o celkom specificky pobyt, kde sa s dietatom neda ist a my sme velmi chceli. Maly bude u svokry, s ktorou mam vynikajuci vztah, takze ma moju plnu doveru. Vcera som sa vsak stretla s mamickami, s ktorymi sa stretavame na ihrisku a mame skoro rovnako stare deti, no a obe boli doslova zhrozene, ze ideme niekam bez tak maleho dietata. Ostala som troska zaskocena a tak trocha aj zneistena, ci je naozaj take nestandardne a nevhodne ist niekam sami bez dietata, ked je este take male. Ked som im dokonca vravela, ze vsak to nebude 1x co prespi u starych rodicov, tak mi iba povedali, ze to si oni ani predstavit nevedia...ze take male dieta podla nich este nema co spat u starych rodicov. Aky je vas nazor? Dakujem.

marcelka49
2. mar 2024

Moj syn ma 3 a este ani raz bezo mna neprespal- proste nechce a jeho cas este pride;) ty neries ine mamicky…s manzom bez vycitiek chodte na vylet;)

muminka27
2. mar 2024

Ked mal syn 2r a 3m, siel k babke a my na tyzden do Dubaja, ziadne hisaky, pekne sa hral u babky, papal.. a ked sme po tyzdni prisli, tak na mna pozrel a uvedomil si, ze my sme vlastne boli prec, takze ak sa da, treba vyuzit 😉

bu1bu
2. mar 2024

Zavideli. Mojej susede vcera skoro oci vypadli ked ma videla ako som prisla z kufrom z dovolenky, spytala sa kde mame deti, manzel jej povedal “ este su u babky, boli sme bez nich a paradne si to uzili” 😊. Mladsie ma 22m . Ten pohlad a otvorene usta bola ceresnicka na torte celej dovolenky 😂🙈.

zorkahorka
2. mar 2024

To su tie precitlivene maminky, ktore starym rodicom nedaju vnuca ani v 5 rokoch 🙈. Ak to tvoj syn zvlada, bud happy a vyuzivaj to. A ak to nevadi tvojim rodicom a svokre, o to viac. Ved nejdes na tyzden prec