Malé dieťa prespí u starých rodičov

2. mar 2024

Ahojte, syn bude mat za 3 mesiace 2 roky. Ked mal cca. 1 rok tak prespal 1x krat u starych rodicov a aj ked som ako neskusena prvorodicka mala obavy ako to bude zvladat, zvladol to uzasne. Uzil si to on aj stari rodicia bez placu, ci akychkolvek inych problemov. Odvtedy syn prespava tak raz mesacne u starych rodicov, raz u svokry, raz u mojich rodicov. Maly sa vzdy velmi tesi a ja nenamietam, kedze mam troska cas si oddychnut aj s manzelom. Je to vzdy z ich iniciativy a ja som rada, ze javia taky velky zaujem o vnuka. No a buduci tyzden mame ist 1x s manzelom iba dvaja spolu na predlzeny vikend, s malym chodime casto na dovolenky, ale teraz sa jedna o celkom specificky pobyt, kde sa s dietatom neda ist a my sme velmi chceli. Maly bude u svokry, s ktorou mam vynikajuci vztah, takze ma moju plnu doveru. Vcera som sa vsak stretla s mamickami, s ktorymi sa stretavame na ihrisku a mame skoro rovnako stare deti, no a obe boli doslova zhrozene, ze ideme niekam bez tak maleho dietata. Ostala som troska zaskocena a tak trocha aj zneistena, ci je naozaj take nestandardne a nevhodne ist niekam sami bez dietata, ked je este take male. Ked som im dokonca vravela, ze vsak to nebude 1x co prespi u starych rodicov, tak mi iba povedali, ze to si oni ani predstavit nevedia...ze take male dieta podla nich este nema co spat u starych rodicov. Aky je vas nazor? Dakujem.

pribinak
2. mar 2024

Že kľudne chod a užite si. Uolne iné by bolo ak by si videla že syn tie prespavacky ťažko zvláda, ale ak je ok, tak choďte a užite si

monillia
2. mar 2024

Môžeš byť šťasná, že máš také skvelé bábky a samostatné dieťa, aj keď každá mama ľúbi svoje dieťa nadovšetko občas potrebuje svoj čas, rovnako je dôležitý čas dieťaťa si starými rodičmi a keď dieťaťu nerobí problém tam prespať je to len dobré.

jaskolka
2. mar 2024

Keď je dieťa v pohode, tak absolútne nerieš, co hovoria iní. Moji tiež bežne chodia na viac nocí k babke, cca v 1,5 roku boli prvýkrát, žiadny problém. A je mi úplne jedno, kto by mi co hovoril

veronikaszabova
2. mar 2024

Moj nazor? Uzi si vikend s muzom ❤️

anjelicek26
2. mar 2024

Mate skvele vzťahy a dieta je zvyknute,uzite si pobyt, ani sa nad tým nezamyslaj.

eeffka
2. mar 2024

Uprimne? Ze zavist je svina 🤣 co by som ja za to dala, mamkine cecky som mala do 7r

autor
2. mar 2024

Dakujem baby ❤️, ukludnili ste ma. Mozno som divna, ale ak by som sa to tu nespytala a nedostala nazor aj inych mamiciek, tak by som nad tym asi iba celu dovolenku uvazovala. Aj keby ten nazor bol negativny, aspon by som vedela, ze som spravila chybu.

domkakvet
2. mar 2024

Uzite si dovolenku, je super ze mas takych starych rodicov a svokrovcov.

jessica6
2. mar 2024

Ale prosim ta absolutne ich neries..my sme boli s manzelom na Maledivach ked syn nemal ani 2 roky a dcerka mala 4. Mozno okolie bolo zhrozene, neviem, nezaujimalo ma to 😅..vikendove pobyty sme riesili bezne..ak mate ochotne babky, nevidim dovod to nevyuzit 🙂

sheila121
2. mar 2024

Tak to mna by tie mamicky zabili. Keď mala dcérka polroka, išli sme do Grécka. Babky to zvládli úžasné. Nestresuj, a pekne si to užite 🙂

januska12323
2. mar 2024

Kašli na ne.

mikitilik29
2. mar 2024

Kľudne choďte s manželom a užijte si to, na tie super mamičky by som kašľala a na ich reči 😂

danica2711
2. mar 2024

funguje vám to v rodine všetkým výborne, na sliepky z ihriska sa zvysoka vykašli

rybkoava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
2. mar 2024

Choreee
Nech si deti nalepia na seba ked nevedia zit vlastny zivot,nie zivot len ich dietata 😒.
Odkazujem ze my sme sli prvy x na wellnes 2noci ked mal syn pol roka

majlo1234
2. mar 2024

Keby bolo moje dieta takto v pohode, a stari rodicia rovnako uzrozumeni, supnem ho tam aj na tyzden😂 a absolutne by ma nezaujimal nazor mamiciek z ihriska

viestta
2. mar 2024

Moj maly sam prespal u starych rodicov ked mal 4 mesiace, prezili sme vsetci. Odvtedy bezne prespaval u starych rodicov, nic sa mu nestalo. Nemal ani 3 roky, ked bol s babkou sam na tyzdnovej dovolenke. Podla niektorych som otrasna matka, ale mne osobne je to jedno. Kazdy nech si zariadi ako vie a ako moze, do ostatnych ho nic nie je.

monnci2226
2. mar 2024

závideli 😉 (aj ja trochu zavidim veru, isla by som hned sama s muzom😄) uzivajte 😉 v konecnom dosledku su vsetci spokojni, takze neni vobec co riesit

cimage
2. mar 2024

Ked to tvoje dieta zvlada a tesi sa, tak sa vykasli na kamosky. To, ze ich deti to nedaju, tak nie je tvoj problem. Co by som dala za to aby moja 2r vydrzala aspon s otcom par hodin. Teraz ma priserne mama obdobie.

jazula
2. mar 2024

Hovorí z nich čistá závisť 😁.
Moja dcérka má skoro 3r a zatiaľ spala bezo mňa len keď som bola pár dní v nemocnici - doma s ockom a úplne hladké to veru nebolo. Ona je taký “mamkin cecek”, tak som to so starkými neskúšala, ale neviem sa dočkať. Určite choďte, synček so svokrou sú už zohratí parťáci, bude to prínosom pre všetkých.

erika237
2. mar 2024

Ak stary rodicia zvladaju dieta a vladzu, ak dieta je spokojne u nich tak co riesit, treba si uzit, ze mate na seba cas, ze je aj zaujem aj ochota zo strany starych rodicov.

zoja1234
2. mar 2024

Keď hovoríš ze syn dobre znáša prespavanie u babiek, a babky sú ochotné, tak prečo nie? Tie ženy ti jednoducho len závidia, radi by tiež išli takto niekam bez dieťaťa, a v dnešnej dobre deti až chorobne visia na matke.. Nech si ho užijú aj babky, nech si tvoria zážitky, spomienky, je to pre neho inak podnetné, a prospešné pre všetky strany.

martinka13
2. mar 2024

Absolútne v tom nevidím problém. U nás to tiež tak fungovalo, aj keď boli deti menšie (od toho 1 roka). A funguje dodnes. Bez problémov sme šli aj na týždeň na dovolenku so starším do exotiky. Mladšia ostala u mojich rodičov. Všetko v pohode zvládli obe strany. Kamošky asi zavidia.... Choďte a užite si spoločný čas s manželom.

petamich
2. mar 2024

nech teda ich male dieta u starych rodicov nespi, moje male dieta prvykrat spalo u starych rodicov, ked mal rok 🙂 a odvtedy sme boli uz xkrat prec, dokonca uz aj na tyzden a nema este ani tri, no hrozna mater som, ze som si dovolila dieta nechat u svokrovcov, ktori su ti najlepsi stari rodicia akych som si pre neho mohla zelat

kiezby sa kazdy staral o seba a vychovaval len svoje deti

betulinka1
2. mar 2024

Ze ti ine mamicky iba závidia 😉. Za mna super lebo dieta ma mat vztah aj so starými rodicmi a je to pre ich vývin velmi dolezite. Ak babky chcu a dieta sa tesi, nie je o com a treba to podporovať. Druha vec je ta, ze taketo randicka podporujú zase tvoj vztah s muzom. Cize mas stastie na babky a spokojne dieta. Pekne si to uzivajte a casto opakujte. 🍾🍾🍾

rorino
2. mar 2024

No a že môže spať u starých rodičov,veď už má dva roky.Mamicky nech si robia ako chcú,ty sa na ne vykašli a rob si ako chces😉.Či je niečo vhodné,či nevhodné,skoro alebo nie,záleží aj od dieťaťa,a tvoje očividne s tým problém nemá.Tak malému prajem pekný víkend u starkých a vám pekný pobyt😉

lakebabe
2. mar 2024

Bud rada ze máš kde malého nechať my sme bolí v decembri s partiou na takom wellness pobyte bez deti a kamaráti nechali 8 mesačného s babkou žijú vedľa seba malý je na ňu zvyknuty a je na sunare tak všetci si uzili babkou vnuka mladí vikend

elizita
2. mar 2024

To sú trubky čo len závidia že má malý babky a dedkov, ktorí ho chcú aj na noc. Príde možno čas,resp vek,keď sa bude jedovat,že ho nechcete so sebou zobrať 🙃 moja staršia dcéra bola ako 3r3m na týždeň s babinou v Chorvátsku, lebo chceli obe. Tak prečo by som ju nemala pustiť. Krásne a v zdraví si to užili. Dakuj rodičom a svokrovcom,že sú takí super 🤗

elanor
2. mar 2024

moj nazor? ze su to zatrpknute a zavystlive fuchtle, ktorym bud mlieko udrelo na mozog, alebo tiez by rady isli niekam same, len nemaju takych ochotnych strarych rodicov co by pomohli, tak ked ony nemaju, tak nedopraju ani inym.
Absolutne si z nich nic nerob. Praveze je uplne normalne, raz za cas vypnut od deti, a uzit si den, alebo aj par dni bez deti, len sami dvaja.

123el123
2. mar 2024

Jasnee chod 🙂 oni len zavidia pravdepodobne..