Mali ste už priateľa počas rozvodu?

1. mar 2022

Ahojte. Zažila ste niektorá niečo podobné? S manželom sa rozvádzam, už toho naozaj bolo dosť, nevedela som čo je láska, dni noci som bola sama a on sa hral alebo bol s kamarátmi, jednoducho sme boli dlhodobo už odcudzený, nespavali sme spolu, a bolo tam toho viac až sa mi zhnusil, že som mu už odmietala dat, čo o i len pusu, trápila som sa, psychika úplne zlyhala, mrzelo ma to všetko.. Až som sa rozhodla po druhý krát požiadať o rozvod...
Do toho som niekoho spoznala, nespala som s nim, raz sme sa pobozkalj, povedala som mu, že po rozvode, lebo sa cítim zle.. Je tu niektorá ktorá mala priateľa, aj keď ešte oblá v manželstve teda rozvádzala sa? Ako ste sa cítili?

martina1201
1. mar 2022

Nie je dôležite ako sa cítil niekto iný ale ako sa cítiš ty. Pocity iného človeka nemusia byť tvoje pocity. Urob ako je to pre teba lepšie. Ak chces ostať verná až do rozvodu ostaň. Priateľ môže byť oporou aj bez toho aby ste medzi sebou mali intímny vzťah. A čo bude po rozvode je na tebe. Či budeš chcieť hneď vhupnut do nového vzťahu, alebo na to pôjdeš pomaly. Najskôr sa ale dostan z predchádzajúceho vzťahu po psychickej stránke, aby ťa to nebrzdilo a nerobilo šarapatu.....

spadnutaslivka
2. mar 2022

ak mu ide o tvoje dobro, nebude nič siliť, bude ťa rešpektovať a počká- dá ti toľko priestoru a času, koľko budeš potrebovať. Ak ťa bude tlačiť alebo presviedčať o tom, že netreba čakať a pod., tak mu ide o neho, nie o teba. Nejde o to, či naozaj treba čakať, ale že ak psychicky cítiš výčitky alebo sa cítiš nesvoja, tak proste ešte nie je čas na nový vzťah.

zuzana9393
2. mar 2022

Ja by som neriskova, ze raz moj ex bude rozpravat detom( ak mate) ze mama znicila rodinu. Alebo aj blizka rodina, ved kazdy chce, aby rodina fungovala. Tiez by som sa stym moc neponahlala. Mas cas. Ak je to spravny clovek, tak bude pri tebe stat ako kamarat. Ak nie je, tak skoda si s nim kazit povest....

sense
2. mar 2022

Je jedno ako sa cítili iné dôležité je ako sa cítiš ty à to aby ten novy netlačí ale bol ti oporou... Pretože každé manželstvo je iné, a tiež aj doba pred rozvodom....

wivienka111
2. mar 2022

Myslim si, ako ze na tom nie je nic zleho. Ved manzelstvo je tak povediac pre teba uz uzavretou kapitolou, takze aspon ja na tom nic zleho nevidim

banderaska29
2. mar 2022

ja som mala súčasného partnera už pred rozvodom. nemala som dôvod ho nemať. zamilovala som sa, to slnko čo vstúpilo do môjho srdca vďaka nemu a odhodilo čiernotu spôsobenú bývalým manželom bola dosť silná motivácia nečakať a žiť v prítomnosti. 🙂