Mám si nájsť milenca?

29. aug 2020

Ahojte. S priateľom sme spolu 5 rokov. Mame spolu 1 ročného syna. Všetko bolo okej kým som robila všetko podľa jeho predstáv. Po rokoch tj pred 1 rokom som sa mu už postavila zoči. Oporujem mu vo veciach a nenechám si s*at na hlavu. K veci. V sexe to medzi nami vždy klapalo, lenže už asi pol roka sa cítim ako handra. Ma navarene, upratané, proste všetko a on mi nič neopatuje. Tzn ze všetko co povie sú len reči, nedodrží slovo. Príde mi, že ma využíva citovo aj fyzicky. O rozchode nechce. Veľakrát ma v poslednej dobe napadá myšlienka že si nájdem milenca lebo mam svoje fyzické potreby ako keby som jemu mala dávať všetko a potom sa cítim využívaná. Toto môžem robiť aj mimo neho. Aký máte názor?

xeonela
1. sep 2020

To vazne chces riesit len sex? Problem je uplne niekde inde, je to hlbsia zalezitost, vyries si vztahy v prvom rade!

leskovael
1. sep 2020

Vždy ma minca dve strany.... Ale milenec /milenka nieje nikdy riešenie. Uprac si jeden vzťah a potom môžeš uvažovať ďalej. Nerozumiem a ani neuznávam toto zmýšľanie. Treba mať gule riešiť problém, nie utekať za inými

elly11
2. sep 2020

Ahoj, nechcem ti radiť, môj názor na to co som si prečítala je, že asi to nebude jednoduché, úplne chápem, čo prežívaš aj keď neviem detaily.
predpokladám ze si na materskej že? Si zamestnana? Lebo toto je väčšinou problém väčšiny žien na materskej, ktoré majú najmä finančný problém.
Ak tento problém nemáš a nerobí ti problém bývať samej tak ja by som asi išla..
Ak sa takto trápis 1 rok už tak najprv by som sa s ním porozprávala.
Dalsia vec, či ho ľúbiš, čo k nemu cítiš. Ani to nie je ľahké, urobiť rozhodnutie keď máš niekoho veľmi rada..
Avšak ak tieto veci odpadaju, nemáš kam ísť, štve ta a nevieš co k nemu cítiš.. Tak milenca by som si našla.. Aj keď teda nie je to asi šťastné riešenie.. Chápem tvoje túžby sú,viem.. Skus navrhnúť aj iné riešenia ako rozchod alebo milenec?
Každá situácia ma dvoch, a určite nie je žiadne rozhodnutie ľahké. Držím ti palce 😊

jaskolka
2. sep 2020

Úprimne poviem, že nechápem, načo chces ťahať toto ďalej. Vravíš, ze problémy sú dlho, len ty si ich tutlala, lebo si robila, čo chcel a ako chcel. Teraz už to nerobíš a chceš to riešiť milencom. Narobia sa tak ešte väčšie problémy. Vzťah nula bodov, maximálne to dieťa vas"spaja ". Nepostrehla som jedine slovo pochvaly na partnera, necítiš k nemu účtu, lásku, oporu v ňom, on zrejme tiež podľa toho hlboké city neprechovava, nepočúva, co by si chcela, plány nijaké, vlastne sa ani neviete rozprávať, stojíte" proti sebe". Na čo to je dobré? Milenec na pol roka to azda vyrieši? Normálne si sadnite, neklape to, bohužiaľ, netrápte sa, dohodnite si starostlivost a financie na dieťa a choďte od seba. Nie som za zbrkle rozchody, ale tu... Niet o čom ani na čom stavať....

nenne27
3. sep 2020

Preco si myslis ze milenec ta nebude vyuzivat?