Manžel neznáša moju mamu

annika88
31. mar 2024

Baby ,čo si myslíte ostať v takom vzťahu kde manžel neznáša moju mamu ktorá nám odjakživa pomáhala s deťmi a aj zo všetkým a zároveň kde svokra nám robila peklo hlavne mne zo života ale ona je najlepšia mama na svete? V skratke: svokra ma psychicky nicila počas tehotenstva dieťa má adhs, udala nás že nestarame o dieťa kde nebol dôvod mala som aj lekársku správu že dieťa je najväčšom poriadku, rozprávala že dieťa nie je od manžela, proste psychické tyranie celých 15r. Ja už nevládzem som unavená. Podľa vás čo robiť? Ďakujem za váš názor a pomoc

katica06
31. mar 2024

@annika88 sama píšeš že on nemá rád tvoju mamu ktorá ti veľmi pomáha. Jemu by bodlo keby si nemala ani tú oporu v osobe mamy, tým ťa ešte viac zdeptať.
Rozhodla sa sa správne, držím palce

annika88
autor
31. mar 2024

@katica06 ďakujem krásne ❤️

cina1
31. mar 2024

zalezi ako to citite vy dvaja. ak vy dvaja nie ste ta skala,co drzi pokope. potom je to problem...ak si raz zena a muz zalozia svoju rodinu tak na 1. mieste su onii a nikto im predsa nema pravo do toho kecat, ak sa ta deje. treba to zastavit, okamzite...treba urcit hranice

simona20201309
31. mar 2024

@annika88 nedovolila by som, aby nám ktokoľvek cudzí rozbil vzťah.... ani mame, ani svokre.
Ak sa vy dvaja mate radi, určite má zmysel ostávam spolu. Nájdite kompromisy. Nemusíš sa nutné stretávať so svokrou, ani mu nemôžeš vyčítať, že nemá rád tvoju mamu. Zrejme ma tiež na to svoj dôvod.

mabenn
31. mar 2024

dvaja ludia, ktori sa stanu rodicmi dietata, by mali prestat riesit svoje mamky (v takom zmysle ako to riesite vy), ak su zreli ludia...

babydesire
31. mar 2024

@annika88 ani moj neznasa mojich rodicov..ako chapem ho, dovod ma aj ked mohol by sa nad tym povzniest,,mna to tiez emocionalne vycerpava,,som rozpoltena a je to tazke..do vsetkeho su zahiahnute aj nase deti o co je to este tazsie ☹ Vztahy su tak komplikovana vec a ludia sa iba zranuju ☹

cacianka
31. mar 2024

@annika88 ano, každá z nás má strachy, rôzne, ale hrdosť a snaha po dôstojnosť , nám ženám dodá silu, o ktorej ani netušíme. Poradím - urob si analýzu všetkého, všetkých aspektov života.
Čo + a čo - ti dáva muž, svokra.
Aké máš možnosti financovania, bývania, práce, kto ti môže pomôcť, kto ťa podporí, komu môžeš dôverovať, urob si nejaký hrubý plán postupu, a pomalí sa pripravuj. Je tým dvom nehovor nič, a potom im iba urob prekvapenie, aby aby si im nedala dôvod manipulovať ťa, ovplyvňovať, vysmievať že nedokážeš odísť, .
Priprav sa čo najviac, a potom im ukáž raz naraz svoju silu . Ty si nezaslúžiš takýto hnusný život, máš nárok žiť slušne, kľudne, dôstojne a samostatné, bez buzerácia a výčitiek

ahhola
1. apr 2024

annika88
AUTOR

Včera o 22:10
@nikpa aby si to chápala. Moja svokra chcela pre môjho manžela iné dievča, už bolo všetko dohodnuté s jej rodinou ,svokrina najlepšia kamarátka. No ale ja som otehotnela a manžel mi tvrdil ze ľúbi mňa a ostane pri mne. Ale ta dievčina sa 2x rozviedla a svokra zase zabrda a chce nás rozdeliť a jej je všetko jedno len aby splnila sen tej jej kamarátky aby jej dcéra neostala sama.

Co tak napisat tchyninej naj. Kamke list? Spontanne od srdca tam napis, ze kvoli jej dcere ti tchyna robi zo zivota peklo, od tehu po dnes a to cez synacka, ktoremu nahucka do mdlej hlavy uplne toxicke bachorky. Napisej tej starej krave, ze ked chce tohto chlapa pre svoju 2*rozvedenu dceru, ma ho mat. Ze urobis vsetko pre jeho stastie a pre stastie starej bosorky. Ty si cely manzelsky zivot odnasas to, ze on si zacal s 2 naraz. Mala si byt vtedy bystrejsia.... Napis ten list, mozno sa to tvoje hebedo uvedomi. On si spravne uvedomuje, ze pomoc a laska k vnucencom prisla od tvojej matky a vidi, ze ta jeho len rozputava vojny a v nedelu hadze granaty smerom na teba. Kde je inak svokor, svagrovci, su? A ako vychadzate... 🍄
(nepisem svokra, ale tchyna, pre taketo exemplare mi pride cesky vyraz priliehavejsi, cesi maju iba 2 slova na tch. tchor a tchyne▪️

ktochytavzite
1. apr 2024

@annika88 a co vadi manzelovi na tvojej mame?To si nenapislala hoci je to dolezite,preco ju neznasa.

ktochytavzite
1. apr 2024

A t manzela milujes,ci nie?kvoli komu sa ides rozvadzat,manzelovi xi svokre?Najskor by som si asi so svokrou vydiskutovala co Vam kazi vztah a potom sa rozvadzala.Teda svokra si splni sen,ty sa rozvedies a manzel bude volny pre kamaratkinu dceru.Zasa mate deti,oni ako maju radi otca?
adhd nema kvoli stresom zo svokry ale pravdepodobne je to geneticke,ja som mala tiez stres a dhd nema zaidne dieta.To au vybovorky,dalsie moja sestra robi v spes skole a sama tvrdi ze tie deti pozrebuju tvrdsiu ruku,castokrat su od rodicov zle vychovane a rozmaznane,zeby sa s nimi lepsie robilo a lepsie by boli keby maju aj doma pravidla.