Manžela už nemilujem

ecos
31. aug 2022

I keď sme spolu 25 rokov už sme skôr ako dvaja cudzí ľudia. Bohužiaľ deti nemáme. Každý si skôr vedie vlastný život ktorý mu už aji vyhovuje a myslim jemu tiež.Skoro každý večer ide s kamarátom na pivo a ja sedím doma lebo ma to neláka auz nebaví chodiť do toho istého podniku. Účet máme každý oddelene a aj tak na dovolenku idem s kamarátkou lebo muž vraj nemá na to peniaze. Mam pocit ze to nemá zmysel a ze možno ešte zopár krásnych rokov by som mohla prozit i sama lebo s nikým kto mi dá zmysel života. Ženy poraďte

lily14
31. aug 2022

@ecos a to odkedymas take pocity? Stále sa dá začať odznova,koľko máš rokov?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecos
autor
31. aug 2022

@lily14 mam 51

dkethe
31. aug 2022

Bez deti by ma ani nehlo zostavat v nestastnom vztahu. Radsej sama v garzonke. Drz sa. 50tka je dnes nic 💪

liljana
31. aug 2022

Ved si aj tak sama, len to nevidis.

ecos
autor
31. aug 2022

@zoro9836 nie lebo ani jeden už nemá chuť komunikovať. Ja sa zmenila keď som si uvedomila podaktore veci. Napr keď sme mali ísť na ples ja sa nechala namaľovať ucesat a keď som došla domov tak vraj či idem strašiť lebo do múzea. A toto bolo vždy. Keď som si dačo obliekla vo sa mu nepáčilo tak prvé bolo ze sa mam ísť prezliecť ze ci sa nevidim lebo ze somnou nikam takto nejde. Nikdy ma nepochvalil a 20 rokov nič nedostala pod stromček od nej

ecos
autor
31. aug 2022

@dkethe 😀Ďakujem dávaš mi odvahu

ecos
autor
31. aug 2022

@liljana vidím ale nemám odvahu odísť

nicoli02
31. aug 2022

sama vieš, čo chceš a čo by bolo pre teba najlepšie, tak to sprav, nájdi täú odvahu, aby si si nejak ešte ten život užila

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecos
autor
31. aug 2022

@zoro9836 Poprade už ani nie. Chcela by s lepší život. Síce pracovitý je, ale pomáha skôr druhým tým myslím kamarátom.

zuzana1997
31. aug 2022

@ecos a to si si všimla po 25 rokoch že sa takto k tebe správa, nepochváli , kritizuje? Vždy bol takýto? neviem, zbytočne zahodené roky .

ecos
autor
31. aug 2022

@zuzana1997 vždy ale 20 rokov som ho milovala s celého srdca a myslím že i on i keď ma takú povahu akú má, ale potom mi to došlo keď s po večeroch sedela sama so psami iba

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
31. aug 2022

Zacat robit veci spolu?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecos
autor
31. aug 2022

@ivangeline 😊mám mu pomáhať s autami?

wig
31. aug 2022

Chápem tvoje obavy...on je aspoň aká taká istota na ďalšie roky, na jeseň života, aby si nezostala sama, ale popravde odišiel by som a začal odznova. Veľa rokov ti pretieklo medzi prstami bez nehy a možno na teba ešte niekto čaká...je to však ťažké rozhodnutie a rozhodnúť sa musíš len sama. Nemáte deti, tak by som to asi riskol...

ecos
autor
31. aug 2022

@wig obavy sú to musím priznať ale chcela by som aby si ma dakto vážil a vedel mi to i dokázať a ja som taky typ ze to dva razy vrátim. Ale je to ťažké rozhodnutie

wig
31. aug 2022

@ecos ...len či to nie je tak, že on to potom vracia tebe a ste v jednom nechutnom kolotoči. Skús sa nad hlúpymi poznámkami povzniesť a neoplácať, nečertiť sa, možno práve to ho má tom baví. Ak ho budeš k tomu aj viac ignorovať, možno sa mu rozsvieti, že sa niečo deje. Vždy máš ešte čas na odchod a na premýšľanie. Mal by však vedieť, čo sa ti odohráva v hlave a duši, aby mohol niečo zmeniť ( ak by chcel )

katkati
1. sep 2022

Keď chlap povie žene, ze nemá na spoločnú dovolenku, ale má každý večer na pivo s kamarátmi, tak to je veľmi smutné. Na druhej strane, perspektíva nájsť si niekoho solídneho po prípadnom rozchode je dosť mizivá.