Môj vzťah je o ničom

lajlaa555
9. feb 2022

Dobrý deň mám 18 rokov a môj priateľ má 23 rokov.Chodíme spolu 2.rok a stále má niečo s jeho kamoškami alebo si pozerá ich fotky a niekedy aj erotické fotky na nete. Už cez týždeň si píše s jeho kamoškou s ktorou bol vonku minimálne tak 2 krát než začal somnov chodiť. Hovoril mi že je príjemná a priateľská. Tak som to brala v pohode. Lenže keď som si začala písať zo spolužiakom, s ktorým sa bavím od 1.ročníka S.školy tak už mu to začalo vadiť že si sním píšem o škole. Že on je chlap on môže ale že ženy všeobecne vytrčia zadky a je po vzťahu. Napísal mi že či sa jej môže opýtať či sa jej on páči. Akože je to normálne? Obraňuje si ju ak na ňu niečo poviem trebárs že nieje normálna on povie že normálna niesom ja a že som flandra.

a_alexandra_a
9. feb 2022

Tak keď viac bráni kamarátku ako priateľku, asi to nebude len kamarátka 🙂 A mne keby sa toto dialo, ja už by som nebola priateľka 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lajlaa555
autor
9. feb 2022

@cocolino234 ja mu hovorím že sním končím lenže sa rozplače ako 5 ročné dieťa ale už ma to nezaujíma keď mieni toto robiť nech to robí jej mne nie.

thereisabear
9. feb 2022

Nie je to normálne, hľadaj ďalej.

3009
9. feb 2022

@lajlaa555 mne keby chalan raz povedal, že som flandra alebo niečo také, tak už by nebal ani kamarát.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
9. feb 2022

Je ti toto v 18 treba? Nie. Ked zacne plakat, tak mu povedz, ze ma za kym. Alebo sa ho opytaj preco place za flandrou.

liljana
9. feb 2022

Mas iba 18, este budes mat x vztahov. Kazdy ta posunie dalej, co sa tyka medziludskych vztahov. Vekom sa osobnost cloveka meni. Co ti vyhovovalo v 16, nemusi v 20tke. Co vyhovovalo v 20, nemusi v 30.

oli18
9. feb 2022

Vy ste obaja dospelí len na papieri, nie vo svojom vnútri.

ivangeline
9. feb 2022

To je to. Je to decko.

barborachors
9. feb 2022

@lajlaa555 Ťahaj od neho preč, je to razmazlane decko.

janina1127
9. feb 2022

No už by šiel kade ľahšie. Prečo ty by si si písať nemohla, keď on môže? Akože udivujú ma niektorí ľudia.

ladycat2021
9. feb 2022

@lajlaa555 to odkial zobrat taku kravinu, ze on moze lebo je chlap a ty nie ? preco ? pretoze si zena ?? to co je za pi....nu ??? ty len ho pekne krasne kopni do zadku .. teraz ti zakazuje pisat si s kamaratmi a potom sa to bude stupnovat lebo si bude mysliet, ze si jeho majetok ? si este velmi mlada na to, aby si si znicila zivot s takym chmulom .. a este k tomu, ze place .. preboha .. takto sa ma spravat dospely chlap ? nech sa k tomu postavi ako dospely a nie sa sprava ako male decko 🤦‍♀️ nie .. s takym by som urcite nebola

lajlaa555
autor
9. feb 2022

@ladycat2021 ďakujem za rady všetkých. Už som ho poslala kade ľahšie lenže stále chodí ku mne kedy sa mu zachce. Napísala som mu že už sním nechcem mať nič spoločné

ladycat2021
9. feb 2022

@lajlaa555 nepis mu .. zablokuj ho .. ked pride k tebe domov a bude zvonit ci klopat - neotvaraj ... ak zijes s rodicmi, co predpokladam, ze ano, tak im povedz, ze ste sa rozisli a nezelas si, aby ta otravoval .. urcite ti pomozu s tym .. ..dobre si urobila, ze si ho poslala k vode .. zasluzis si lepsieho, ktory si ta bude vazit, milovat a respektovat 🙂

bilancia
9. feb 2022

je to manipulator, prec od neho co najskor, bude to len horsie a horsie a este ta aj citovo vydiera.

hapipa
9. feb 2022

On môže, ale ty keď robíš rovnako tak sa mu to nepáči hej? Tak akože haló? Toto vôbec nie je normálne a dávaj si na to pozor, aby sa to nestupňovalo ešte časom 😉

fatima99
9. feb 2022

aj ked sa bude snazit ta kontaktovat, ignoruj ho. S takymto clovekom by si stastna nebola si myslim, to by bolo len trapenie, nielen teraz ale rokmi este viacej.
A vo vztahu by si praveze mala byt stastna!

lajlaa555
autor
9. feb 2022

@fatima99 ďakujem a áno máte všetci pravdu

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bennn
13. feb 2022

Rozíď sa, evidentne to nefunguje... Keď máte potrebu si vypisovať s inými ľuďmi a chodiť s nimi von, miesto aby ste boli so sebou, pritom viete, že to môže zle vnímať váš partner ale aj tak to urobíte... tak je to uplne na hlavu. Buď si jeden druhého začnite vážiť alebo nie...

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@bennn ja si ho vážim to on má potrebu pozerať iné ženy a vypisovať im čo by len jeho kamarátka ho pozdravila. On jej napíše a piše jej že nech ide sním von.

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@lajlaa555 ja nemám potrebu chodiť s chlapmi von ja mu to len oplácam a nepáči sa mu to veru. Je zlý nahnevaný že vraj ženy hneď odtrčia prdel s prepáčením a idú na vec hovorí. Ale že chlap to neurobí a že on vôbec nie. Pritom pozerá ženy a hovorí mi aké sú pekné.