Muž zo zoznamky

naneta258
11. nov 2023

Ahojte baby, stalo sa vám že ste si písali s mužom ktorý vám nechcem prezradiť vlastne priezvisko? Volal ma von, ale priezvisko zatajoval, vraj kvôli udržaniu súkromia.

Keď som začala riešiť, že mi to príde zvláštne že mi ho napísať nechce, že či tam niekoho nerieši a so mnou hra hry tak zapieral. Nakoniec si ma kvôli tomu priezvisku blokol na zoznamke 😀

Neviem, čo si o tom myslieť, chalan bude mať za chvíľu 30.

stellarstar
11. nov 2023

@naneta258 on ženatý a ty moc zvedavá 🤣 ale mňa nikdy nenapadlo riešiť priezvisko 🤦‍♀️ ako si na to prišla ty? 🙈

januska12323
11. nov 2023

Ešte ste sa ani nestretli, načo ti je priezvisko?

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
11. nov 2023

Ženatý, alebo zadaný. Ak aj náhodou slobodný, tak nemá záujem o seriózny vzťah, čiže chce zostať "nevypátrateľný".

stellarstar
11. nov 2023

@naneta258 prehnaná reakcia bola z tvojej strany sorry. Na priezvisko sa môžeš pýtať keď sa už stretnete na káve ale počas chatovania spoznávania sa som ani ja môjho nepýtala na priezvisko

judit47
11. nov 2023

Tiez podla mna z tvojej strany detinske,stihacka co si chce zbehnut kataster firmy na nete zistit co jej stoji zato.

Ani ja by som nepovedala😵‍💫dobre ze si ta blokol😀
Chcel ist na kavu ne spisat zavet,a co ked to riesi aj s 10 babami,to ta nemusi zaujimat,ak si top tak sa to ukaze… tu sa ukazalo ine…

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
13uzivatelka11
11. nov 2023

@judit47 podľa mňa si len najskôr chcela pozrieť jeho Facebook..

lindous
11. nov 2023

Nechcel, aby si si ho preklepla na sociálnych sieťach 😅 buď by si zistila, že je zadaný alebo milionár alebo že neexistuje 😅 za mňa, keď sa idem s niekým stretnúť, tak priezvisko nie je super tajná a súkromná informácia… u mňa síce nikdy k stretnutiu zo zoznamky neprišlo, ale keď sa mi s pár ľuďmi písalo lepšie sme sa presunuli na fb alebo ig kde sme to priezvisko druhého zistili… keď sa mam s niekým stretnut, chcem vediet s kým, príde mi to bezpečnejšie, keď si môžem “overiť”, že to je skutočná osoba so skutočným životom

judit47
11. nov 2023

@13uzivatelka11 ano alebo stihacka a stalkerka co si pozrie vsetko co lajkuje koho si pridal/va akych ma kamosov rodinu apod😀

Ja by som tiez nepovedala co som na pohovore alebo co😀

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thereisabear
11. nov 2023

Tiež by som pri písaní nepovedala priezvisko.

stellarstar
11. nov 2023

@naneta258 tak môže mať na to zig dôvodov, ženatý, zadaný, gay, chcel len sex a bla bla bla a riešiť toto? Mávnem rukou zasmejem sa a idem ďalej hľadať. Možno si si usporila sklamanie a podvod. Takze zabudni na nebo a chod dalej

naneta258
autor
11. nov 2023

@thereisabear a z jeho strany bolo všetko v poriadku že hneď v deň keď mi napisal, tak sa chcel stretnúť? To čakal, že sa stretnem s človekom ktorého absolútne nepoznám? V dnešnej dobe človek nikdy nevie kto je na druhej strane, tak chcem vedieť ako sa vola keby sa niečo stalo. Neviem prečo by mala byť každá žena stíhačka a riešiť, ktorý muž koľko zarába.. keby mi šlo o to, tak sa to opýtam priamo jeho ako iné veci, proste narovinu a nepotrebujem to zisťovať po internete.

stellarstar
11. nov 2023

@naneta258 tak keď sa chcel s tebou už hneď stretnúť tak mu šlo len o jedno

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamta
11. nov 2023

Neviem no, tiež by som niekomu cudziemu, koho poznám len online, nevesala na nos svoje priezvisko aby ma hneď stalkoval na facebooku, googli pripadne katastri 😃
Keď sa už začnete stretavat a bude to niekam smerovat, prosím. Dovtedy ta do toho nic nie je, ste si cudzí ľudia.

jakoma
11. nov 2023

@naneta258 to ste si pisali ako dlho? V prvy den sa chcel stretnut, uz si vedel predstavit aj deti.. akoze v niektorych smeroch dost rychly :D

diewcatqoo
11. nov 2023

Ako prepac, ale ked chlap hovori o vztahu a detoch, pricom ste sa vobec nestretli, nezda sa ti to cudne?
Inak teda ja som sa s mojim chlapom tiez spoznala cez net (pokec), ale jeho priezvisko som zistila asi az po tretom rande. Ani ja by som svoje priezvisko nikomu cudziemu nepisala, naco?

lindous
11. nov 2023

@naneta258 Som normálne prekvapená reakciami väčšiny báb, tak teraz rozmýšľam, či ja to moc prežívam alebo ako, ale kamošky sa zvyknú takto stretávať zo zoznamky a vždy pred tým napíšu do našej skupiny s kým presne a kam presne 😅 keby hocičo… mnoho ľudí mi je cudzích, neviem o nich nič, iba ich celé meno, takže keď už sa zoznamujeme a hovoríme si o sebe viac, toto mi nepríde ako nič súkromné…

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klementinka58
11. nov 2023

ved to hned vidno, ze ti len tlacil kaleraby do hlavy a slo mu len o sex. Ved ktory normalny hned navrhne stretko? tento nechcel stracat cas pisanim , hned siel na vec

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
11. nov 2023

@naneta258?? Co píšeš čítaš po sebe? ...že sa najskôr sa s osobou stretnem osobne a až potom sa stretnem...

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
11. nov 2023

@naneta258 😂 písala som si s jedným na zoznamke, potom sme prešli na whatsapp a tým ze mi písal prvý mi ukázalo jeho meno aj priezvisko. Kukla som si ho na fb a chlapík ženatý 😂 Takže celkom chápem

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egonsk
11. nov 2023

@naneta258 Su ludia a ludia. Niekto o sebe zverejni kompletne udaje hoci aj na FB, ini si vazia sukromie a nemaju zapotreby vytrubovat vsetko kazdemu na pockanie. Ja napriklad tiez nedavam hned ani svoj email babe, ktora o on zapyta uz v uvode konverzacie. Ak rozumnemu zdovodneniu nepochopi, tak to pre mna nema cenu pokracovat, lebo sme na inej vlne od pociatku. Rovnako ja nemam problem sa stretnut s babou naslepo, kedy mame na seba maximalne tak telefon a nick, pripadne meno, lebo pokial si budeme rozumiet, tak behom konverzacie tieto chybajuce drobnosti si urcite doplnime 🙂 Nepotrebujem ocumovat fotoshopove fotky a byt prekvapeny pri stretnuti. Je to proste o prioritach.
Takze to, ze ti nevyklopil este pred stretkom o sebe hned vsetko, moze byt jeho osobny postoj, kedy si chce aspon do prveho stretka uchranit svoje sukromie, netreba za tym hned hladat utajovanie stavu, alebo ze je playboy, atd... Ludia vedia byt velmi zakerni a ohrdnute zeny duplom, takze mozno ma uz nejaku skusenost z ktorej to cele prameni.

naneta258
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz