Muži zo zoznamky - skúsenosti

martinkaxyz
23. sep 2023

Ahojte...Určite to tu už bolo, ale chcela by som sa vás opýtať, ake máte skúsenosti s mužmi zo zoznamky? Určite to bude individuálne...mne sa stalo párkrát to, že super, super, si úžasná baba, boli sme spolu dvakrát von, cítila som sa super, aj záujem z druhej strany bol (a pritom to boli inteligentní chalani)..a zrazu proste záujem padol...tak ja neviem teda ako si to mám vysvetliť? Kde je chyba? V dnešnej dobe? Ďakujem za vaše postrehy...

janai1
23. sep 2023

@martinkaxyz treba veeeeľa hľadať . Väčšina je totálne mimo zo života ale sú tam aj fajn ľudia. Bola som von s 3 zo zoznamky, s jedným som sa stretávala asi 2 mesiace a nefungovalo to, s druhým som bola 3,5 roka a s tretím jedno stretko ale úplne iný človek naživo 🤷‍♀️

lucia851
23. sep 2023

@martinkaxyz ja som si našla manžela na zoznamke

martinkaxyz
autor
23. sep 2023

@janai1 akože ja verím, že sú tam aj normálni chalani, ja čo mám skúsenosti, tak obaja boli zlatí...len ma to potom tak sklamalo, že k tretiemu stretnutiu už vlastne neprišlo, a pritom som mala fájn pocity ..a aj z opačnej strany ..tak potom je človek už taký demotivovaný....

tosomja
23. sep 2023

@martinkaxyz moja skúsenosť, že súper bol len ten, čo bol ženatý 🤣🤣 a od takých radšej ruky preč.

modrykolibrik
23. sep 2023

@martinkaxyz ja ti poviem tak ze tiez som sa stretavala zo zoznamky. Na rande super ale potom sa uz vise neozvali. Hladala som 10 rokov. Po 10 rokoch som si nasla na zoznamke chlapa ale totalny magor..a pred dvoma rokmi si ma nasiel mm. Nechcela som ist s nim von ale dala som sancu a nelutujem

domkakvet
23. sep 2023

@martinkaxyz na zoznamke nie je sanca podla mojho nazoru.

sheila121
23. sep 2023

Keď zoznamky začínali, tak sa tam dalo nájsť normálnych mužov. V dnešnej dobe je to ale podľa mňa sám úchyl, deti a ženatí. Ja som sa pred rokmi stretla s jedným mužom, fest sa mi páčil, krásne rande, proste z mojej strany láska na prvý pohľad. Aké prišlo vytriezvenie keď mi povedal že je ženatý ale že ma aj tak chce. Odvtedy som na zoznamku necuchla. Súčasného partnera som stretla v práci.

ruxandra
23. sep 2023

Ja som sa zo zoznamky stretla len s jedným a som s nim doteraz 😅 ale je pravda, ze som dostala na zoznamke srdiečka od asi 500 ludi a musela som si velmi podrobne vybrat 😀 a podarilo sa 🙂

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
23. sep 2023

Mne dnes jeden na zoznamku napisal si sexy žena rad by som ťa pomiloval🤣🤣

monro
23. sep 2023

@martinkaxyz je mozne, ze mali rozbehnutych viacej zien a vybrali si inu, napriek uvodnym sympatiam. Ale z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze na zoznamke sa da najst partner...no treba mat stastie. Ja som si takto nasla terajsieho. 3 mesiace sme si len pisali a potom sme sa stretli a sme spolu pol roka.

petulda333
23. sep 2023

Aj ja mam muza zo zoznamky,z pokecu. No to bolo pred 15r,vtedy tam boli aj normalni ludia. Teraz neviem,lebo asi 2-3r dozadu som si profil zrusila. A uz vtedy tam boli magori,ja som to mala kvoli emailu,ale pisali mi tam riadne nechutnosti. Dnes by som to asi cez zoznamku neskusala

stanislavicenka
23. sep 2023

@chodec15 takze za to mozu vlastne zeny😁. Pacia sa mi tvoje komentare aj v inej diskusii

topgabo
23. sep 2023

Len doplnim, ze pre normalneho muza zoznamka je hrat rusku ruletu so sebavedomim. Na dohodnute rande sa zena nedostavi, po mesiaci pisania prestane pisat bezdovodne, pripadne konecne zhoda po mesiaci a hned zablokovanie.

Kedze 7% chlapov ma monopol na zoznamke tak samozrejme si mozu urcovat pravidla "hry".

nutellkaaa
23. sep 2023

jedna skusenost otrasna a hrozna, uz som si aj povedala, že do toho nepojdem. Ale nahodou som tam spoznala jedneho chalana, pisanie uplne v pohode a čoskoro ideme von

eteew267
23. sep 2023

A kde by sa dalo zoznámiť s niekým fajn? Mimo zoznamky, keď som introvert a ani výzor nie je úplne 100% ? Radili, že netreba hľadať ono to príde keď najmenej čakáš, ale neviem no ? :D

minka201
23. sep 2023

@martinkaxyz Ja som na zoznamke natrafila na úchylákov, fajn chlapov aj na môjho manžela. Ja osobne som za to, aby si tam dvaja nevypisovali príliš dlho, lebo si jeden druhého veľmi zidealizujú. Keď sa stretnú, budú mať zo seba úplne iný pocit a môže prísť sklamanie.

barborachors
23. sep 2023

@martinkaxyz netreba hľadať vôbec veľa. A chlap sa nehľadá, ani nelovi, chlapa mas proste stretnúť.
Skor ženy, co idu na zoznamku, nevedia zaujat chlapa ani len cez písmenká.. Hlavne si treba uvedomiť ze 99./. chlapov hlada na zoznamke lacny sex a nie vztah.. V realite sa boja osloviť ženu, tak idu tam. Su tam iteckari, podnikatelia aj tréneri..ale skoro všetci len sex riešia..Ak chceš vzťah s takym zo zoznamky, nesmieš s nimi spať a musis byt veľmi pekná alebo mat nejaku výnimočnú schopnosť..preto sa tam babam moc nedarí a rýchlo to aj vzdajú lebo nechápu ze je taka realita aka je.

topgabo
23. sep 2023

@eteew267 mal som priatelku, ktora chodila vencit psy z utulku ako ja.
Na plazi toto leto som spoznal aktualnu, Na VS som chodil do fitka tak som spoznal jednu babu.
Asi na zlom mieste cakas, ze ta oslovia. Urcite ta neoslovi muz na zastavke alebo v obchode.

duunlo
23. sep 2023

Na zoznamkach su len taki muzi, ake su tam aj zeny. Ked je tam zena, ktora predava fotky, video, obnosene gatky, tak je tam aj niekto kto si to kupi. Kde je dopyt tam je aj ponuka. Ze su tam individua? Skus si pisat so zenami a hned uvidis aka je to skupinka 🤣😂

martinkaxyz
autor
24. sep 2023

@minka201 áno, napísala si to veľmi dobre, že dlhé vypisovanie je zbytočne, pretože osobný kontakt je zas o niečom inom ..super, že si si tam našla manžela ..práveže tí dvaja chalani a hlavne tento druhý bol úplne super, tak neviem kde bola chyba, mala som pocit, že aj jemu je so mnou super, aj čo sa pocitov aj komunikácie týka a potom mi napísal, že on to necíti, aby sme sa stretávali ďalej...tak neviem potom, kde je chyba? Vo mne? Človeku tým potom len sebavedomie klesá, keď zažíva takéto sklamanie .

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spadnutaslivka
24. sep 2023

@chodec15 máš pravdu - ľudia chcú vedieť, čo kupujú a bez minimálnej námahy. V spleti rýchleho konzumu sme došli až tak ďaleko, že sa nezdržiavame s hlbším a dlhodobejším spoznávaním človeka. A potom je tu neobjektívny dojem, že ja som ten TOP a preto aj môj nastávajúci musí byť TOP z TOP. A ten štandard opäť určuje "dnešná doba".

martinkaxyz
autor
24. sep 2023

@spadnutaslivka áno, to si napísala veľmi pekne, žiaľbohu je to v dnešnej ,,povrchnej,, dobe tak...Z 10 veci nesedí 1...no veď čo, asi sa nájde ďalšia alebo ďalší, čo tých 10 top veci bude mať, no len žiaľbohu nikto nie je dokonalý, nebol a ani nebude....a ako si napísala, nezdržiavaju sa s hlbším spoznávaním...škoda....a človek je potom len z toho celého sklamaný a demotivovaný ..a hľadá chybu v sebe...ako ja teraz ..

stanislavicenka
24. sep 2023

@chodec15 skoda, ze kazfy hlada "iba" to najlepsie. Lebo skutocna laska tak nefunguje. Ale uvazovanie muzov si vystihol skvele. Ale nie je im co zazlievat.

minka201
24. sep 2023

@martinkaxyz Je dosť možné, že ten chalan si písal ešte s nejakou inou, stretol sa aj s ňou a vyhodnotil ju lepšie, ako teba. Nemusel mať vyslovene niečo proti tebe. Ja som si tiež písala s viacerými naraz a ďalej som to posunula len s tým, s ktorým som to videla najlepšie. Alebo pocity z písania boli u neho oveľa iné, ako zo stretnutia, tak to vzdal. Nie je to tvoja chyba, niekto to príliš rýchlo vzdáva a to je škoda. Písanie si s mojim manželom bolo dokonalé, prvé stretnutie fajn, ale nebola to láska na prvý pohľad. Keby sme to vtedy vzdali, spravili by sme veľkú chybu. Ale dali sme si šancu, obaja zabojovali, po čase sa zaľúbili a teraz máme krásne manželstvo 🙂

eteew267
24. sep 2023

@topgabo asi no, musím chodiť mimo môjho mesta, lebo ja žijem v malom meste kde sa pomaly všetci poznajú a na VŠ mám externe.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz