Muž zo zoznamky

lenkavrananova
3. apr 2023

Dievcata co si myslite o tomto.Kamoška sa zoznamila na zoznamke s mužom.Dost dlho si pisali 1 krat aj stretli.Muž odisiel za pracou do zahranicia no pisali si dalej.Len kamoška mala s neho taky zvlastny pocit raz ju ignoroval raz ju namotaval proste nikdy nevedala na com pri ňom je.
Taraz mal prist na Slovensko slubil jej ,ze sa urcite stretnu.Vo štvrtok sa dohodli na piatok,no v piatok rano jej pise ,ze ma toho veľa,no kamoska videla ,ze je na zoznamke kde si pise zrejme asi s inymi.Proste nadobudla pocit ,ze bola len taka nahradnička ,ze on by aj isiel s nou na stretko ,ale asi iba keby nemal s kym.Od piatka ignoroval jej spravy.Tak mu vcera napisala na zoznamku čo si o tom vsetkom mysli a on jej odpisal ,ze vsak je slobodny chlap a moze si robit co chce.Co si myslite o takomto mužovi?Mne to pride chrapuňske spravanie takto niekoho vodit za nos.Ja som jej povedala ,ze nech si ho zablokuje a kašle nan.

anjelicek26
3. apr 2023

Tak musi vediet sama, ale ako pises, je mozno druha-tretia v poradi, keby tie predosle vypadnu...Nema zmysel to tahat..

elenka74
3. apr 2023

Len sa s ňou zahráva

moonlight1210
3. apr 2023

@lenkavrananova uz by som sa nezatazovala s nim viac komunikovat. Proste by som ho bud blokla, alebo ignorovala, aj keby sa sam ozval. A bolo by mi srdecne jedno, ze je zrazu mily, priatelsky, vtipny a tvari sa, ze nic z toho predtym nebolo.

Aj to by mi bolo jedno, keby sa pytal, ze co mi je (ked mlcim), popripade napisal, ze som blba, ze ho ignorujem a hram sa na nieco a tie dalsie veci, co zvyknu z miery vyvedeni jedinci pisat, aby si napravili vlastny zly pocit zo seba.
Nestal by mi za ziadnu odpoved.
Skor by ma pobavil tym, ako by predvadzal "rozklad svojej osobnosti", ak by pisal hluposti a urazky (lebo urazit ma tym nemoze, kedze ho MNH-HVD).

A tam by to s nim aj skoncilo.

akiana
3. apr 2023

@lenkavrananova Kludne mozes napisat, ze kamoska si ty. No a na toho muza sa uplne vykasli - keby chcel, tak by si sa necudovala, na com si, videla by si to na jeho jednoznacnom spravani. Dava ti najavo, ze nechce.

lenkavrananova
autor
3. apr 2023

@akiana nie nie som

akiana
3. apr 2023

@lenkavrananova No a kamoska co? Ved ked si jej povedala, nech si ho blokne (co by bolo to najlepsie riesenie), urobila to? Ak nie, je to jej volba - moze sa dalej nechat vodit za nos.

nikky6
3. apr 2023

keby chcel, tak by si rozhodne nasiel cas. chlap ked nieco skutocne chce, tak si za tym ide a neodradi ho ani kopec prace :D takze moj nazor - iba sa s nou zahrava, myslim, ze ich ma viacero na vyber, tak preco by sa zahadzoval len s jednou?

tamtamka26
3. apr 2023

na zoznamkách je 90% takýchto mužov....

tamtamka26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkavrananova
autor
3. apr 2023

@akiana ano blokla

lenkavrananova
autor
3. apr 2023

@nikky6 pravda veru myslim ze si iba hladkal ego

akiana
3. apr 2023

@lenkavrananova No tak vidis, problem vyrieseny 😀

dadis
3. apr 2023

Tiez neviem, ake rady autorka a jej kamoska cakala 🤷‍♀️. Ved uz ani jasnejsi nezaujem nemoze byt, urcite to kamoska prehnala s tym stalkovanim a vypisovanim cez zoznamku. Uplne stacilo pana ignorovat.

cippi
3. apr 2023

Tam nie je nic prekvapive to je typicka muzska prirodzenost strielam naraz viacerymi smermi 🙂. A ked nie je vo vztahu moze sa stretat a pisat s kym chce. Tam je ta muzska tuzba spoznavat rozne zeny v pozadi vsetkeho 🙂. Mozno ma poslubene viacere stretnutia a vlozila sa mu tam nejaka skor, alebo taka co sa mu paci viac 🙂

panelacikova
3. apr 2023

@lenkavrananova áno, je slobodný chlap a môže si písať, s kým chce. ak by ho kamarátka zaujala, tešil by sa na každú sekundu písania s ňou, neskôr i stretnutia. keďže takto nekoná, zjavne ho vôbec nezaujala... nech to kamoška nechá tak, nemá to význam, on o ňu nemá záujem ani len ako o kamošku. tobôž viac.
možno keby ho mala ona viac v paži, tak by ho zaujala viac, než keď sa mu "podsúva"... a už vôbec muži nemajú radi, priam neznášajú, keď ich ženy "vyšetrujú", pričom netvoria spolu ešte ani len pár.

barborachors
3. apr 2023

@lenkavrananova no ved mal pravdu, on je slobodný a môže si robit co chce a pisat si s kym chce. Prečo mu vôbec pisala, ved to bolo jasne ze na nu kašle uz ked prekladal to stretko. trochu hrdosti by to chcelo ved si nic neslubili, hned ho mala bloknut, po prvej výhovorke.

toskanka
3. apr 2023

Tvoja priateľka má asi veľmi málo skúseností so znamostami na zoznamke, lebo taketo správanie je úplne bežné. Už dávno mala pochopiť, že tento muž o ňu nemá záujem a nie mu vypisovať takéto správy. Ale tak.... ak ju toto neodradilo, nabudúce bude vedieť lepšie filtrovat.

domkakvet
3. apr 2023

@lenkavrananova iba sa s nou zahrava.

maxxx87
15. júl 2023

@lenkavrananova a na akej zoznamke ste sa spoznali?

lenkavrananova
autor
15. júl 2023

@maxxx87 ja nie