Myslite na ľudí, s ktorými sa vám snívalo?

13. dec 2023

Vždy keď sa mi s niekym sníva tak nasledujúci deň mám voči tomu človeku akési sympatie a myslím na neho a cítim sa akoby sme naozaj tu vec zo sna prežili a vedeli o tom obaja 😃
Napríklad tuto noc sa mi snívalo s jedným mužom z minulosti s ktorým už nie som v kontakte a ani na neho nemyslievam, možno len uplne občas keď je nejaká spojitosť s ním ale inak vôbec 😃a teraz po sne na neho myslím až tak že by som uvítala nejaký kontakt možno aj osobný 😃viem že ma to o deň prejde ale máte to tiež niektorá takto ? Celkom ma to zaujíma či len ja to tak mám alebo viac ľudí
Pravdaže často sa mi sníva s osobami ktoré nosim v mysli stále a potom je to o to intenzívnejšie ale stava sa mi že sa mi do sna votrie aj niekto cudzí koho poznám len z videnia a vôbec ho neriešim a potom po sne tuez mám k nemu sympatie 😃

lienocka2808
13. dec 2023

ja to mám rovnako. Ak sa mi sníva príjemný sen s mužom, tak potom na to počas dňa myslím. ale trvá to tak max ten jeden deň. 🙂

ariannazara
13. dec 2023

Aj mne sa to stáva

dadka1997
13. dec 2023

Poslednu dobu, keď sa mi sniva o mojom ex, na druhý deň mi napíše.. on ma svoj život ja svoj, v skutocnosti su medzi nami stale nejake nezhody naopak v sne je to viac menej kamaratske aj s jeho partnerkou, podotykam tu som nazivo nikdy nevidela

viestta
13. dec 2023

Dnes sa mi snivalo o mojich byvalych kolegoch, manzelsky par, vemi prijemni ludia. Tak som sa rano zamyslela ako sa asi maju a tym to skoncilo. Keby sa nepytas, tak by som sa tym viac nezaoberala.

autor
13. dec 2023

@lienocka2808 áno aj u mna tak že ten deň po sne a ďalšie už si žijem ako predtým 😃

autor
13. dec 2023

@dadka1997 zaujímavé 😊 s ex sa mi sníva veľmi často a vždy sú to prijemne sny , asi odzrkadľujú to ako ho stále vnímam a mám rada až si tak potom prajem aby aj jemu sa niečo snívalo so mnou 😃ani povedať mu to nemôžem vyzeralo by to že klamem lebo je to naozaj často 😃ale aj s cudzími sa mi sníva ktorých len vidím napr v meste a keď sa mi s nimi sníva potom po zobudeni sa cítim ako keby sa poznáme 😃

janickacrazy
13. dec 2023

No mne sa často snívajú také divné sny, napríklad minule sa mi snívalo, že som bola u krstnej mamy, ktorá má dcéru, ale ona namiesto tej dcéry mala syna. Potom, keď som odchádzala, tak som nemohla nájsť svoje topánky, tak som rozmýšľala, čo to asi može znamenať, ale na nič múdre som neprišla. Tak dúfam, že to nebude nič zlé.

mamickalisticka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianarem
13. dec 2023

Ano stava sa mi to presne takto a trva to ten jeden den. Aj mi je casto luto, ze to bol len sen, napriklad ked takto "stretnem" niekoho, koho inac moc nemam sancu vidat.

siera_springs
14. dec 2023

Nie. Ked sa mi o niekom sniva, v priebehu doobedia aj zabudnem na sen a uz neriesim nic.