Naša rodina je podľa mňa urieknutá

24. apr 2024

Veríte na urieknutie? Naša rodina je podľa mňa urieknutá… Vysvetlim prečo
- Začnem od Prababky, keď bola mladá prišla k nim na dom zvlaštna žena ktora si od nich vypýtala pohár vody ktorú ani len nevypila a len ju začala rozlievať a niečo rozpravať (podrobnosti neviem) odvtedy sa im moc nedarilo, prababka sa s pradedkom rozviedli,prababka ochorela a babka sa o nu musela starať od mala, babka teraz nedavno tiež ochorela ťažko s dedkom tiež nemali najlepšie vzťahy a finančne to tiež nebolo najlepšie, dedko mal tiez rozne problemy zdravotne a zomrel v celku mladom veku (65) , teraz je na rade daľšia generacia - moja mama a teta, teta ťažko ochorela psychicky ako mladá, mama ochorela fyzicky nedavno(bavime sa tu o važnych smrtelnych chorobach alebo važnych psychickych poruchach) tak isto finančne nikto nieje na tom dobre, zdravotne tak isto a vztahy/láska sa tiež nikomu nevydarili… všetko je to z jednej strany rodiny a začalo sa to u prababky, každa jedna ma / mala problemy aj finančne aj zdravotne a aj čo sa tyka vzťahov, teraz som tu ja , mam 21 a mne sa nič nestalo… no tiež by som nepovedala že sa mi darí…
No myslim že by mohlo ist o urieknutie, aj keď to znie asi bláznivo, no je zvlaštne že 3 generacie po sebe nemaju šťastie ani v jednom aspekte života…

janaolas332
24. apr 2024

Ja na také neverím.

kkkovac
24. apr 2024

pocul som o niecom podobnom no mala by si to riesit s niekym kompetentnym.. myslim tym nejaku babu ktora do toho vidi a ktora v tom vie chodit.. tiez som pocul ze ak osoba ktora vas uriekla uz nie je medzi zivymi tak sa to nebude dat odrieknut no neverim tomu🙂 ak teda chces tak by si mala vyhladat nejaku babu alebo svojim domnienkam neverit a dat si dom posvetit a verit v lepsie zajtrajsky aj ked to je pri takychto situaciach zlozite..

doriiis
24. apr 2024

Tak podľa tvojho opisu je zjavne urieknuta polovica slovenských ľudí.
Rozvodovosť 50+%,zdravotné problémy nemá už len málokto a finančne je na tom zle každý druhý.
Nehľadala by som za tým urieknutie

michaela789
24. apr 2024

No, ja neviem. Vieš koľko takých rodín je? Keby som mala vymenovať nešťastia mojej rodiny počnúc prababkou tak píšem dva mesiace. Ale okej, ak naozaj veríš na urieknutie a je to pre teba problém, rieš to napríklad s kňazom, sústreď sa na "pozitívne" sily, ktoré tiež hýbu svetom. Nastavenie mysle robí svoje. Ak chcem vidieť tragédiu, stačí mi pozrieť z okna a vidím ich rovno osem. Ale ja chcem vidieť najmä to pekné a preto som v podstate šťastná, napriek všetkým krivdam a nezdarom.

syslik81
24. apr 2024

holka to som potom prekliata i ja a cel amoja rodina .. a aj suseda etc.. je tozial normalne co mate v rodine a hold ste chorlavejsi .. a co sa tyka financii? kto dnes rozhadzuje .. priemerna rodina zije ako ty .. skus nad sebou zapracovat vzdelavat sa a uvidis ze sa budes mat lepsie ako predkovia

lindous
24. apr 2024

Ja by som za tým videla skôr dedičné ochorenia a výchovu - čo doma vidíme často prenášame aj do svojich vzťahov a rovnako aj s finančnou gramotnosťou, pokiaľ niekto na sebe nezačne makať/“dobre” sa nevydá, peniaze sa v rodine len tak nezjavia 😅 najlepšie čo môžeš spraviť je zobrať si z toho ponaučenie a snažiť sa žiť inak, rozmýšľať pri výbere partnera, vzdelávať sa, pracovať + dbať na prevenciu čo sa týka lekárov

simona20201309
24. apr 2024

Zrejme mate zlý genofond. Nepodceňuj preventivky, keďže tieto choroby sa zvyknú dediť. (Ak píšeš o smrteľných chorobách napada ma rakovina)
Takže nevyhladavaj čarodejnice ktoré ta vycicaju z peňazí, skôr lekárov a pravidelne prehliadky.
Tiež sa zameraj na svoj životný štýl, či si nezdedila aj zlé stravovacie návyky a pod.
(Keď takto na začiatku vysypes nejakej šarlatanke všetky podrobnosti, každá bude zrazu zázračné všetko vediet)

autor
24. apr 2024

@lindous áno aj to môže byť za tym, len mi pride zvlastne ze naozaj nikto z rodiny nemal v nicom stastie nikdy

autor
24. apr 2024

@simona20201309 rakovina, cukrovka, psychicke choroby, problemy so zrakom so sluchom… problemy so spánkom

syslik81
24. apr 2024

stastie mate ale sustredili ste sa na to nestastie takze to dobre nevidite ,, skus sa zamysliet aj nad drobnostami malickostami kt su stastie a uvidis ze ste mali viac ako dost stastia ...

nivea123
24. apr 2024

Nemyslím, že ste urieknutí. Čo robila ďalšia generácia inak ako predchádzajúca? Snažil sa z nich niekto vypracovať? Vyšplhať vyššie? Študovať? Alebo trebárs len zdravo sa stravovať, cvičiť? Alebo vzali len prvú prácu, prvého partnera ktorý sa naskytol a snažili sa žiť zivot najjednoduchšie ako to šlo? Jednoducho myslím pracovne, čo znamená finančne dosť náročne... Z toho samozrejme dlhy, stres, vzťahové problémy, zdravotné - psychické aj fyzické. V tom zohrá úlohu dosť aj genetika. Len neprijmi to ako fakt, že nešťastie mate v rodine. Lebo ľahko skĺzneš na tú istú vlnu.

isis234
24. apr 2024

Aj zlé slovo povedané po vetre veľmi škodí. Ako ti radí @kkkovac. Daj vysvätiť dom kňazovi. Daj odslúžiť omšu za zomrelých + omšu za obrátenie hriešnikov - povedz kňazovi o tej žene. Aby vedel formulovať na omši... Tá žena vyriekla kliatbu v dome.. To ide aj na 7 pokolení.
Pomodli sa za tú ženu aj za zomrelých. Zaželaj im svetlo, pokoj

lucy_ms
24. apr 2024

Nájsť niekoho, kto vás vyčistí po rode aj po karme.

svetlonos
24. apr 2024

Pocuj, ja fakt verím skôr ze stretnem v lese vilu ako ze vyhrám v lete hromadu penazi.
Ale to co pises ty - psychycke aj fyzické ochorenia sú dedičné. A je to koli naučený vzorcom správania sa!
Tvoja babka odpozorovala od jej mamy, tvoja mama od tvojej babky. Videla a vyrastala v najoubi vztahoch v rodine a preniesla si vzory.

ahhola
24. apr 2024

Si predstav, ze v CR v lete, v jeden den sa nestastne utopil vnuk, otec, dedo, ako sa po stupne isli zachranovat... Ze by im cudzia babizna v dome rozliala vodu a mrmlala rexemposupoplex... ??? 🤔

isis234
25. apr 2024

@autorka aspoň si sa presvedčila, že nie každému o tom môžeš dať vedieť 😉

diaszoky
25. apr 2024

@lindous ved dedicne ochorenia rovna sa prekliatie

kkkovac
25. apr 2024

@isis234 dat vediet co?

marsilea23
25. apr 2024

Verím na urieknutie, ale verím aj v to, čo sa píše aj v písme. Takže môžeš isť dať slúžiť sv.omšu za uzdravenie rodu a odprosenie hriechov predkov. Verím, že Boh je mocnejší ako sily zla.

mqkm
25. apr 2024

Kľudne môže byť, začnite celá rodina nosiť červený náramok na ruke. A ty si aj maľuj nechty na červeno a aj červený rúž a červené šaty veci tiež zaberajú proti urieknutiu. Mne to veľmi pomáha. Takisto mi pomáha ísť do Vatikánu Saint Peter Basilica a modlíť sa a poďakovať za všetko.

A čo sa týka urieknutia, tak nič nehovor čo predpokladáš alebo históriu čo si nám povedala ale choď za nejakou pani ktorá ti môže pomôcť a spýtaj sa jej napríklad - čo sa deje, akú budeš mať budúcnosť (zdravie, šťastie, kariéra, manželstvo, deti, atd veci dôležité pre teba) a či si urieknutá a čo ti ona odporúča.
Napríklad https://www.pani-zita.sk/ 🙏❤️

mqkm
25. apr 2024

Daj si do google pani Zita, ona ťa usmerní a povie čo sa deje ale neznamená to že musíš teraz robiť nejaké veci ktoré stoja stovky EUR. Ale aspoň zistíš čo sa vlastne deje. Ale hľadaj môžu byť aj iné dámy ktoré ti vedia pomôcť a aj zadarmo. Ja neviem o inej bohužiaľ. Keď niekto vie kľudne sharujte

https://carli51.estranky.sk/clanky/carokruhy/pa...

https://kosice.korzar.sme.sk/c/4854598/kosicka-...

mqkm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
isis234
25. apr 2024

@kkkovac ako si písal, že to má poriešiť s kompetentným

kkkovac
25. apr 2024

@isis234 napisal som nieco zle?

autor
25. apr 2024

@svetlonos aj by som povedala ze geneticke no babka ma choroby ktore nemala v rodine vraj ani mama ani babka ani otec a podobne

isis234
25. apr 2024

@kkkovac nie zlé. Veľmi dobre. 👍 preto som napísala v 1 komente,, ako ste jej radil 👍

hopsas
25. apr 2024

Ak veríš v urueknutie, potom o to viac musíš veriť v Boha. A ak veríš v Boha, čo ti bráni prosiť Ho o pomoc? My katolíci chodíme na spoveď, Prijímanie, snažíme sa byť dobrí, modlíme sa a prosíme Boha o pomoc. A On pomáha. Popros ho a snaž sa napraviť život, buď dobrá k tým ktorých nemáš rada napríklad..a podobne...chápeš čo myslím ...a choď za kňazom nech ti pomôže on už vie ako..a hlavne nechoď za žiadnymi ezoterikmi alebo čarodejníkmi lebo to bude ešte horšie

svetlonos
25. apr 2024

Pozri knihy - duchovné priciny chorob akebo knihy od Sinelnikova.

svetlonos
25. apr 2024

@hopsas
klobuk dole ak dokazes byt dobra k tým, ktorých nemas rada. Bola by si dobra aj k tým, ktori tebe ci tvojim milovaným veľmi ublížili?