Naša rodina je podľa mňa urieknutá

24. apr 2024

Veríte na urieknutie? Naša rodina je podľa mňa urieknutá… Vysvetlim prečo
- Začnem od Prababky, keď bola mladá prišla k nim na dom zvlaštna žena ktora si od nich vypýtala pohár vody ktorú ani len nevypila a len ju začala rozlievať a niečo rozpravať (podrobnosti neviem) odvtedy sa im moc nedarilo, prababka sa s pradedkom rozviedli,prababka ochorela a babka sa o nu musela starať od mala, babka teraz nedavno tiež ochorela ťažko s dedkom tiež nemali najlepšie vzťahy a finančne to tiež nebolo najlepšie, dedko mal tiez rozne problemy zdravotne a zomrel v celku mladom veku (65) , teraz je na rade daľšia generacia - moja mama a teta, teta ťažko ochorela psychicky ako mladá, mama ochorela fyzicky nedavno(bavime sa tu o važnych smrtelnych chorobach alebo važnych psychickych poruchach) tak isto finančne nikto nieje na tom dobre, zdravotne tak isto a vztahy/láska sa tiež nikomu nevydarili… všetko je to z jednej strany rodiny a začalo sa to u prababky, každa jedna ma / mala problemy aj finančne aj zdravotne a aj čo sa tyka vzťahov, teraz som tu ja , mam 21 a mne sa nič nestalo… no tiež by som nepovedala že sa mi darí…
No myslim že by mohlo ist o urieknutie, aj keď to znie asi bláznivo, no je zvlaštne že 3 generacie po sebe nemaju šťastie ani v jednom aspekte života…

hopsas
25. apr 2024

@svetlonos kto skutočne verí v Boha snaží sa ..áno...ľahké to nie je ale cení sa úmysel a úprimná snaha

lucy_ms
27. apr 2024

Autorka, napíš mi správu.

ivvan
9. máj 2024

Ano prekliať dokažu až na 7 generacii aj viac.....kto nezažije neuverí