Nechce sa stretnúť

7. aug 2023

Prosim vas co by ste si mysleli o tomto:
Mam kamarata,mali sme nezhody a 2 mesiace sme sa nestykali. Dnes mi napisal ci mu kupim cigarety,ze nema peniaze,ja ze dobre,myslela som ze sa uzmierime a porozpravame a on na to ze nechaj mi ich na okne,tak som mu na to napisala,ze to nie ze js mu nic na okno dsvat nebudem,ze preco sa nemozme stretnut na to neodpovedal,tak som mu napisala nech si pozicia od kamaratov...naco chce odo mna pomoc ked sa nechce stretnut??

viestta
7. aug 2023

Ja by som sa s takym blbcom vobec nezaoberala.

autor
7. aug 2023

@viestta aj som ho blokla sak to co ze daj na okne vef to je uplne trapne

maranco
7. aug 2023

Že si ničí mladý život cigaretami. Keď máš rozum tak ho nebudeš podporovať v tom.

toskanka
7. aug 2023

Dočítala som to len po: Či mu kupim cigarety, že nemá peniaze. To ti treba takéhoto skrachovanca?

tosomja
7. aug 2023

Už len to, že nemá na cigarety, by mi stačilo. Máš ho vydržiavať? Kašli na neho. Nech zostane zablokovaný "kamarát" 😃

autor
7. aug 2023

@tosomja vsak ano

lindous
7. aug 2023

No čo sa dá o tomto myslieť... skúsil, nevyšlo, už žobre o dom ďalej 😅

h2
7. aug 2023

Cigarety by som nekupovala ani kamarátovi, s ktorým nemám nezhody. Keď nemá peniaze, nech nefajčí.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborachors
7. aug 2023

Maj sa rada a posli ho do zadku.. ci si az taka chudera, ze musis byt s takym, čo ťa využíva?

zmrzlinka2021
7. aug 2023

kamarat je asi nejaka socka, ze?

autor
7. aug 2023

@zmrzlinka2021 aj ano akoze robi,ale pred vyplatou uz nema

pedro1234
7. aug 2023

Ja som pochopil že nemajú žiadny vzťah je to len kamarád či ?

ropucha6
7. aug 2023

@zmrzlinka2021 lepsie by som to nenapisala 🙂

cacianka
7. aug 2023

Koľko máte rokov, 15 ?

autor
8. aug 2023

@pedro1234 kamarat nie frajer

autor
8. aug 2023

@cacianka on ma 36

cacianka
8. aug 2023

tak to mu puberta mešká pekných 20 rokov.
takéto tupelo má vôbec kamarátov ? to čo je za skrachovanca , keď nemá peniaze a fajčí, a ešte aj otravuje aby mu niekto iný kúpil, fakt chlap na vysokej úrovni, by som sa mu vysmiala či si nevie zarobiť a vyliezť z nory do obchodu.
nepoviem . chorý kamarát , nakúpim navarím, potrebné veci, ale cigy ?!

pedro1234
8. aug 2023

Nenapisala si koľko máš rokov ty, ale počítam s tým že máš oveľa menej ako on. Asi ťa nepoteším ale on nieje tvoj kamarát má ťa za handru a bude ťa vždy len využívať. Pusť ho z hlavy a nájdi si kamarátov vo svojom veku

tykat
8. aug 2023

"...naco chce odo mna pomoc ked sa nechce stretnut??..."
No lebo chcel cigarety a nemal prachy, o teba zaujem nema. Mozno si na teba spomenul az ked vycerpal vsetky ine moznosti.