Neviem sa nikam pohnúť. Mám ako keby blok

30. aug 2023

Ahojte ja už dlhšiu dobu mám pocit že mám niečo sa naučiť ale akoby mám blok v sebe . Veď ani v škole ma to nebavilo.
Neviem sa pohnúť nikam. Som na RD ešte rok a neviem kam pôjdem do práce . Som vyučena sicka ale to nemám v sebe zručnosť. Proste mi to moc nejde . Pracovala som v obchodoch. Ale chcela by som niečo skúsit ale akoby to len snívan a skutek žiadny 🤦poraďte ako sa rozhýbať

liz_lemon
30. aug 2023

najprv musis prist na to, co sa mas naucit, musis porozmyslat, co by si mohla zvladnut a ci sa to aj da nejako zuzitkovat

anjelicek26
30. aug 2023

Tak kym si na rodicaku, skus si spravit nejake kurzy, aj keby len pre radost a si to vyskusat...vikendove, vecerne, to je jedno... ked ta sitie nebavi (dnesne handmade vyrobky su dobre platene inak) tak vela moznosti s tym vyucnym listom nemas, tak to zasa skonci v obchode, v sklade, vo vyrobe... aj tie prace su potrebne, navyse s malym dietatom mozno este lepsie zmanazovatelne, ked pojdes na rannu zmenu a muz odvezie rano dieta do skolky a ty ho potom vyberies... to je velmi fajn... ked clovek zacina az o osmej a chce zvladnut tych 8,5h, tak je skolka tesne pred zaverecnou, ak vobec tak dlho funguje...

barborachors
30. aug 2023

Zaloz si upravu odevov a bytoveho textilu. Vcelku vdacne remeslo ktore chyba v kazdej dedine. Ak zijes v bytovke v meste, tak tam. Nie je to tazka krajcovina a ak ovladas stroj, tak by nemal byt problem. Si zober len take zavesy ikea, tie meraju tri metre na dlzku. A vela ludi kupi a potom musia upravovat, atd.

autor
30. aug 2023

@barborachors to nie

autor
30. aug 2023

@liz_lemon no veď to že neviem .

autor
30. aug 2023

@anjelicek26 hej v obchode je fajn aj medzi ľudí ísť keby sa našlo na pár hodín..doma to sa povie ale doma pracu nechcem robiť . Už dlho som doma a "prepína mi😆,"

anjelicek26
30. aug 2023

Ano tiez myslim, ja by som dlhodobo doma nemohla...obcas je home office fajn, ale nie stale.. niektore obchody ako lidl ci hm ponukaju aj 6h pracovne uväzky, uz je dnes viacej moznosti pre mamicky nastastie...

zmrzlinka2021
30. aug 2023

Mas vztah k sitiu?

autor
30. aug 2023

@zmrzlinka2021 nie veď píšem že nie

zuzizu2
30. aug 2023

Je nieco co ta laka skusit? Skus nejaky kurz alebo nieco. Najtazsie je odhodlat sa, zacat. Aspon teda ja s tymto som mala problem, ale uz som sa odhodlala, prihlasila som sa na kurz, mam uz polovicu za sebou a poviem ti, ze nemohla som urobit lepsie. Mala som strach, obavy, vsetko mozne, ale ked nevyjdes zo svojej komfortnej zony, nikam sa nedostanes.

autor
30. aug 2023

@zuzizu2 aký si začala robiť ak to nieje tajné?