Neviem sa zmieriť so smrťou starkej

kajka229
6. dec 2023

Starká mi zomrela v júni a neviem sa zmieriť stim že už není tu stále nanu mislim starká mi bola ako najlepšia kamoška ktorou sa môžem porozprávať a zdôveriť a neviem sa stim vyrovnať

timea301196
6. dec 2023

Mne umrel dedko 13 rokov do zadu a stále som sa s tym nezmierila… stále si poplacem aj ked viem že mu je lepšie

pe_mi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kajka229
autor
6. dec 2023

@pe_mi áno mne tiež bola ako mama snou som mala vedci vzťah ako mamou ďakujem

kajka229
autor
6. dec 2023

@timea301196 Chápem

zuzudrnda
6. dec 2023

💚 sucitim. Mala som to rovnako. Babi bola najlepšia kamarátka a spriaznená duša. Pomohla mi kniha od E.K Rossove - Svetlo na konci tunela, úvahy o živote a umieraní. Pomohla pochopiť a lepšie prijat, nie zabudnúť. To sa nedá.

kajka229
autor
6. dec 2023

@zuzudrnda nedá sa zmieriť mne to bola ako mama vždy som všetko povedala a Keť chcem jej zavolať tak jaj starká zomrela začnem plakať

zuzudrnda
6. dec 2023

@kajka229 úplne rozumiem. Pol rok je krátka doba...Chýba mi aj po 9r. Aké šťastie,že si mala takto úžasného človeka vo svojom živote. Dar,kt.sa nedostane každému. Veľa ti zrejme dala a naučila ta. V tomto je tvojou súčasťou už navždy. Ja to tak vnímam.

kajka229
autor
6. dec 2023

@zuzudrnda áno veľa mi dala áno naučila ma ona prvý krok

zuzudrnda
6. dec 2023

@kajka229 💚

kajka229
autor
6. dec 2023

@zuzudrnda ❤️

mirkita
6. dec 2023

@kajka229 vcera peknú myšlienka poslala Silvia Suvadova: ano, je smutne, že človek odišiel, no smutnejšie by bolo, keby si ho nikdy nespoznala. Odchod starkej nemôžeš neprijat, prave naopak, mas dôvod byt šťastná ze si mala tu česť mať takého úžasného človeka v živote a ten čas, ktorý vám bol spoločne dopriaty ❤️ keď mas chvíľku smútku a potrebuješ ju pri sebe, tak jej venuj svoje myšlienky a vmysli sa jej prihováraj, nie je nic zle na tom že spomienka Ti ostala. Ja som taku starku nemala, ani dedka a celkovo až taku blízku osobku nemám, čiže mas dôvod byt šťastná že si zažila taký úžasný vztah 🙂

cecilia29
6. dec 2023

Je mi ľúto. Poznám ten pocit. Zažila som starých rodičov ktorý tu boli pre nás vnúčatá ...a my sme boli šťastní s nimi s oni s nami. Aj mne chýbajú, žijem zo spomienok a čerpám z nich. Dali mi do života veľa

kajka229
autor
7. dec 2023

@mirkita áno

kajka229
autor
7. dec 2023

@cecilia29 áno chápem

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz