Nevydarený vzťah

9. dec 2023

Ahojte, prosím iba o vyjadrenie názoru, či som urobila dobre alebo nie. Ja mám 25 rokov. Spoznala som sa v novembri 2022, teda niečo pred viac ako rokom s chalanom 30r, inteligentný, milý chlap. Čo sa stalo, po mojej nie dobrej predchádzajúcej skúsenosti s chlapom, ktorý ma psychicky ničil, sa stala vec, že ja som sa do neho úplne zaľúbila od začiatku, viem, možno som pokazila všetko od začiatku, keď som sa mu doprosovala, videla som na ňom všetko krásne, ideálne, a patrične som mu to dávala verbálne najavo. Pracoval v zahraničí a keď prišiel domov, mal toho vždy "veľa", tak sme sa stretávali raz za mesiac, bol aj čas, kedy sme sa nevideli 4 mesiace a mne to všetko prišlo normálne. Intenzívnejšie sme sa začali stretávať začiatkom letných prázdnin, čo bolo cca raz za 2 týždne. Písali sme si veľa a často, nikdy sme spolu netelefonovali. Aj toto všetko mi prišlo v tom čase normálne. Vedeli sme o sebe veľa aj ja o ňom, že mu nejdú vzťahy, že sa vždy zaľúbi do nesprávnej osoby, čo sa ukáže až neskoro a teda dospeli sme k tomu, že mi po čase povedal, že má má rád , ale nie je do mňa zaľúbený, ale že možno časom to "zaľúbenie" príde a možno aj nie, nevie mi sľúbiť, čo bude o rok....povedal mi, že som nereálne dievča, pekné, inteligentné, skromné, že neriešim blbosti a že viem, čo chcem. On to nevedel, aj si to sám priznal, ale nielen vo vzťahoch, ale celkovo v živote. Koncom júla som ja už mala toho dosť, už som to chcela ukončiť, ale nejako ma presvedčil tým, že mi povedal, že on také veci,(rozchod) znáša zle, tak ja ako veľmi empatický, citlivý človek som si teda povedala, že ok, možno to bude lepšie. Ale do konca augusta som z toho (ne)vzťahu bola taká unavená, lebo som nedostávala to, čo som ako skromné dievča potrebovala, ja som veľmi kontaktný typ osoby, nikdy ma neobjal, nikdy som sa k nemu nemohla pritúliť, o sexe ani nehovorím, tam sme sa po veľa mesiacoch nikdy nedostali. Tak som to ukončila, napísala som mu, že teda ja sa musím zmieriť s tým, že nie som pre neho ja tá pravá, že sa bude musieť do mňa zaľúbiť niekto iný , aj on do niekoho iného, aj keď nám spolu bolo strašne dobre. Nie sme teraz v kontakte vôbec už takmer 4 mesiace, on si tú vinu z toho celého vzal na seba, že si za všetko môže sám a mne je to stále strašne ľúto, že som zlý človek, že som urobila takú vec a nechala som ho aj napriek tomu, že som vedela, aký má problém. Často má laka sa mu znovu ozvať, aj keď s odstupom času si už viem rozumne povedať , že to nebolo dobré, lebo naozaj nebolo. A druhá strana mňa sa s tým stále nevie stotožniť a stále v ňom vidí toho dobrého človeka, o ktorého som prišla.

ibrunova
9. dec 2023

Dobre si urobila. Len toľko k tomu.

deti95060810
9. dec 2023

to bol taký vzťah - nevzťah...
tiež si myslím že si spravila Ok

pralinka25
9. dec 2023

mozno mal aj nejaku inu babu. cele to bolo take nijake. toto nebol vztah. zbytocna strata casu. hladaj dalej zasluzis si viac.

vanilkovazmrzka
9. dec 2023

Ale ved on ta mal cely cas na salame a aj teraz ta ma. Si mu uplne ukradnuta. Keby mu na tebe zalezalo, keby si mu chybala, tak neexistuje, ze by sa ti za 4 mesiace neozval. Ked clovek chce, nedokaze sa 4 mesiace tvarit, ze nechce. Zmier sa s tym, ze ta nikdy nelubil a nikdy si prenho nebola dolezita. Na 1000% si bola len taka bokovka a on ma roky nejaky vazny vztah.

nataly420
9. dec 2023

A ty si kto Mária Tereza ? Ty hlavne musíš mysliet na svoje šťastie. Čo ty vies či nemal on druhý rodinu v zahraničí ?

kamatopo
9. dec 2023

Vzťah má byť o láske a nie o pocite vine. On je proste taká povaha a tebe táto povaha nesadla. A inak si mu to pekne objasnila. Myslím ,že si bola férová...

lindous
9. dec 2023

Tu sa ani nedá poriadne hovoriť o rozchode, keďže podľa jeho vlastných slov nebol do teba ani len zaľúbený… bolo to kamarátstvo, od ktorého ty si čakala viac, ale nemyslím, že by si sa toho niekedy dočkala… áno, aj strata kamarátky mrzí a môže mu byť ľúto, že to pokazil a takto o teba prišiel, ale ty by si sa len trápila, spravila si najlepšie ako si mohla, nezachovala si sa voči nemu nijak zle…on mal voči tebe akú empatiu, keď ťa len naťahoval?

reanda
9. dec 2023

'druhu stranu teba' nepocuvaj .. rada ho mat mozes, ale to na vztah nestaci.. a byt vo vztahu, kde to nefunguje, je hlupost.. spravila si velmi dobre, ze si to skoncila a pochybnosti si nepripustaj

dadka1997
9. dec 2023

Jooj presne toto som mala aj ja.. co si mysli, ako da chlap najavo ze nema zaujem ? Tak ako si to opisala.. tiez raz za mesiac sme sa stretli, mal dceru nikdy ma s nou nechcel zoznamit, nikdy ma nezavolal aby som prisla za nim ja, vzdy chodil on raz max 2x za mesiac ..potom akože zmenil pracu, tam robil do vecera ... potom isiel robit radsej do zahranicia .. koniec koncov som rada, ze to dalej nepokracovalo, tiez mi povedal ma ma rad, ale nikdy nic viac.. jedine nikdy nepochopim tie kilometre ktore chodil tam aj späť, .. ale uz je to dávno pre mna zabudnuté, ale tiez ma to jedovalo, pri spolocnej pesnicke nie jedna slza vysla ... a na vsetko som si dala pauzu pokym neprisiel moj princ 😊 moj kráľ

kamatopo
9. dec 2023

@dadka1997 naozaj nepochopíš tie kilometre? 😂 Nič v zlom no to sú ,,chlapi,,

januska12323
9. dec 2023

Boli ste len kamaráti bez výhod, keby ťa mal aspoň trochu rád nájde si času viac, objíme ťa atď. Tiež to vidím na ozajstný vzťah v zahraničí a ty si bola len na občasné vykecanie.

zmrzlinka2021
9. dec 2023

Je ti smutno za človekom, ktorý ťa nikdy neľúbil?

nikpa
9. dec 2023

O akom vzťahu píšeš? Žiadny nebol. Žiadny fyzický kontakt, objatie, sex, bozky, stretávanie minimálne, akurát tak kamarát na telefóne. Čo si s tým človekom reálne prežila, aké zážitky, zážitky z písania sms?? Prosím ťa zobuď sa dievča a nájdi si ozajstného chlapa o ktorom aj budeš vedieť, že reálne existuje, budeš ho vidieť, cítiť a všetko s ním aj fyzicky prežívať, nie len po telefóne. Dobre si urobila keď si to ukončila, hlavne to znova nezačni riešiť a nekontaktuj ho. A ešte si myslím, že v jeho veku určite niekde mal volaku bokovku minimálne na sex keď nie aj normálny vzťah...

elmivelmi
9. dec 2023

Mozno je aj gay.Podla mna tak na 99%

tmonika
9. dec 2023

Muži vedia byť veľmi vynaliezavý, pozor, na to, toľko vecí dokážu nasľubovať a povedať v takých situáciách, kedy nevedia či do prava alebo do ľava…zaľúbenie nepríde po čase, iná forma mám ťa rád možno, zvyk.. neboj ak by mu niečo bolo ľuto ozve sa už dávno, nechaj ho ísť,

dadka1997
9. dec 2023

@kamatopo v podstate už mi to je jedno .. ak by mu islo o sex prave si mnou na to nemusi cestovat tolke km 😃🫠😃 ale tak co uz

domkakvet
9. dec 2023

Dobre si urobila, ved o teba nemal a ani nema ziadny zaujem.