Vzťah, na ktorom mi záleží

7. apr 2021

Ahojte dievcata,
Pisem anonymne pre istotu 🙂
Mam takmer 40, rozvedena som.
Spoznala som muza, ma o 8 rokov viac.
Ide o to, ze doteraz som ziaden vztah neanalyzovala ... nechavaka som vacsinou tomu volny priebeh a veci sa vyvyjali vacsinou tak ze chlap sa na mna namotal a mna prestal pritahovat - bud vizualne alebo mentalne. Vzdy som mala s niecim problem.
Teraz mi naoriklad chyba to ze mi vecer nenapise dobru noc alebo kazdw rano dobre rano. Ked sme spolu, niekedy 2-3 dni tyzdenne, niekedy aj suvisle ze nonstop, tak mi na konci podakuje, ze mu bolo dobre alebo posle spravu. Naposledy som sa opytala ze co ke taky oficialny a on ze to oreto aby som vedela ze to mysli vazne ( stym ze sa dobre citil).
Mne vsak chybaju okrem tych bombardujucich sprav aj castejsie dotyky a pohladenia
Ono je to divne, ale predtym, ked ma nejaky partner moc chytal, vadilo mi to a mala som pocit, ze mu ide len o sex. Ked mi vela pisavali, mala som pocit, ze to moc
Mne to teraz strasne chyba ☹ strasne mam potrebu mat to to vsetko alw prave od tohto chlapa
Mam pocit ze od neho by mi to nevadilo. Po strasne vela rokov je to clovek ktory ma pritahuje vyzorom a aj v intimnej sfere, rozumieme si aj povahovo ... ajked on ma strasne vela zlych vlastnosti ktore som ja spozorovala a on si mysli ze to nevidim ... napriek tomu sa pytam sama sebe ze preco teraz od tohto cloveka vyzadujem vsetko ... aj viac sprav aj viac dotykov ... sam sa priznal ze nie jw zvyknuty na taky kontaktny typ zeny ako som ja (ja som pri nom fakt dost kontaktna, ineho muza som nikdy prva neobjala alebo nepobozkala) ... ja sa pri nom citim konecne sama sebou. Aj som mu to povedala...
Nechcem tvrdit ze tie spravy preto neposieoa lebo ho to nevai atd ... pretoze na zaciatku mi vzdy poprial aj dobru noc aj rano ... (samozrejme niekedy som aj ja, ale vzdy vecer sme si to popriali)...
Mam pocit akokeby som mu nechybala ☹ ked sa ho to pytam tak zahovara a uhrava to do srandy avsak v prvy mesiac mi napisal ze som uzasna a mysli na mna kazdy den viac a viac - no a toto mam stale v hlave
Asi som naivka ze ved napisat sa da hocico, len teda mne to prioadalo uprimne ... teraz po case mi ani raz nepovie ze mu chybam a ani ked sa spytam na to. Nechce to vyslovit ☹
Takze sa obavam ze fakt mu nechybam a sice sa vidame celkom casto tie dni ked sa nevidiˇe by som cakala vasci zaujem ☹
Dievcata co ste vo veku po 35, mate nejaku takuto skuswnot?

dzulli1980
7. apr 2021

Teraz vieš, ako je to z druhej strany, keď "chlap sa na mňa namotal a mňa prestal priťahovat", možno sa Ti to tak nejak vrátilo ... možno si sa teraz Ty na neho moc namotala a prestala si ho priťahovať ... a možno sa mýlim a má jednoducho len takú povahu.

0silvia0
7. apr 2021

mozno si natolko kontaktna, ze je to pre neho privela a potrebuje od teba obcas reset...

autor
7. apr 2021

@dzulli1980 ano ja som si to tiez uvedomujem
Preto som aj dala viackrat spiatocku
Len mne naozaj chyba jedna hlupa sprava vecer ze dobru noc - ako dokaz toho ze ked ide spat sam bezo mna ze si na mna spomenie .... alebo fakt zachrape na gauci a ledva sa odtacka do postele? 😁

haley7897
7. apr 2021

Chlapi niesu komplikovane bytosti. Neinvestuje do teba (komunikácie a pod) čas, lebo ten vzťah pre neho nemá veľký význam, nemá potrebu ta dobyjat a bombardovať prejavmi náklonnosti, lebo mu nezáleží na tom ci tento vzťah pretrvá. Stále ta však bude "low-key" kontaktovať a vídať keď má chuť, proste preto, že mu takýto "nízko nakladovy" vzťah dovolíš.
Mne z toho co popisujes mega smrdí zadaný chlap.
Ak ti chlap nechce povedať ze mu chýbaš alebo vyjadriť city, nesnaž sa čítať medzi riadkami. Nič tam nieje. Môžem sa mýliť, len odporúčam nesnažit sa domyslat si ospravedlnenia prečo sa správa ako sa správa 🤞🏼

dzulli1980
7. apr 2021

Na to, že máš 40, mi príde dosť detinské riešiť, či chlap pred spaním na mňa myslí, či nie ... úprimne, myslím si, že sa Ťa nasýtil, zrejme si mu veľmi dávala najavo svoju náklonnosť ... to muži nemajú radi.

elizabet173
7. apr 2021

prepáč, ale máš 14, aby si riešila, že ti večer a ráno nepošle správu? Mne práve toto išlo u jedného muža na nervy, ráno správa - dobré ránko - ako na čo? Večer - dobrú noc. Veď sme sa rozlúčili, keď sme dovolali spolu. A rozišli sme sa aj preto, že ma nenechal dýchať, nedokázal bezo mňa nikam ísť, nemal vlastné záujmy, priateľov, no pre mňa katastrofa. Možno to tvoj priateľ cíti podobne. Kontaktná som a dosť, ale môj partner je ešte viac, ale tvoj nemusí byť.

mirabelia
7. apr 2021

Ak ma počty neklamú, tak spomínaný chlap má 48 rokov...vo svojom veku je už zjavne vnútorne vyrovnaný človek, ktorý sa nepotrebuje v správach cukríkovať ako pubertálny chalan...vo svojom veku zjavne pochopil, že šťastie nezávisí od toho či niekoho máme alebo nemáme, preto nepotrebuje na nikom lipnúť a každý večer venovať každú jednu myšlienku žene....a dobre robí, lebo je len otázkou času, kedy ťa omrzí...sama píšeš, že na ňom vidíš veľa zlých vlastností, ktoré mu jedného pekného dňa vytkneš alebo ti začnú vadiť a bude po láske....a vo finále ostane iba chlap, ktorý ti každý večer písal krásne zaľúbené verše, vytvoril si návyk a po rozchode sa z neho stane zlomený chlap, ktorý si vždy večer spomenie, že už tie správy niet komu písať....teba iba štve, že sa nespráva tak, ako si zvyknutá pri ostatných mužoch...a keď dosiahneš čo chceš, tak zase dospeješ k záveru, že ťa buď už nepriťahuje fyzicky či mentálne........Ale prikláňam sa k ženám vyššie, keby si nenapísala svoj vek, tak by som ti netipovala viac ako 25 rokov.

anita6666
7. apr 2021

Mňa prekvapuje,že toto riešiš v tvojom veku. Mala by si hento všetko vypustiť z hlavy a začať sa správať ako on. Ak ti vyhovuje,tak ho využi a dobre si zatr*kaj,uži si tu prítomnosť s ním,bud kontaktná a spokojná sa vráť z jeho postele domov a viac nerieš. Stretávajte sa keď vám to vyhovuje,ale ch*joviny typu správ na dobrú noc,tak to fakt nie. Načo ti to vlastne je dobre? Načo si chces zbytočne komplikovať život hovadina mi v tomto veku? Mala by si riešiť seba a svoj záujem,svoje blaho a súkromie a nie blbosti. A možno práve,keď vypustis z hlavy tie blbosti,tak sa budú zrazu diať.

ivca88
7. apr 2021

Hahha.. naozaj si ako pubertacka ... Az som sa zasmiala...
Tuším si zaľúbená, preto sa to deje.. len nebuď moc hrrr na neho...
Enjoy it !! 😉☺️

dankanka
7. apr 2021

Nemyslím ze to ma nieco s vekom. Proste si sa zaľúbila a vtedy sa proste clivek takto správa a vek nehrá velmi rolu.. Práve preto ťa priťahuje, ze sa stiahol.. Neda ti to zaspať, stake premyslas, kde je chyba, ako ho viac pripútať.. Z mojej skúsenosti? Si do neho viac. Moc s tym asi neurobis.. Malo by to byt naopak alebo narovnak, aby to fungovalo.

panelacikova
7. apr 2021

autorka: a neuháňaš ho ty tak trošku príliš? ako dlho trvá tento váš, nazvime to, vzťah?

katkati
7. apr 2021

A aké sú tie jeho zlé vlastnosti? Si asi príkladom toho, že niektoré ženy priťahujú "zlí chlapci".

panelacikova
7. apr 2021

@mirabelia podľa mňa autorka vo svojom živote po prvýkrát natrafila na chlapa, ktorý nebude tancovať ako ona píska. má svoje názory a zrejme ich aj patrične presadzuje a to je možno to, čo ona považuje za "zlé vlastnosti"... chlap sa do nej zrejme najprv zakukal, no potom akoby sa jej "zľakol", myslím, že ho uháňa... zvolila zlú taktiku. na jej mieste si to užívam a intenzitu stretávania sa by som regulovala a obmedzila na max. 3x do týždňa po 2-3 hodiny. viac nie. aby som mu chýbala, aby po mne túžil, aby ma chcel. lebo chlap v najlepších rokoch, keď sa naňho nejaká žena doslova nalepí a nevie sa odtrhnúť, rýchlo cukne. je zvyknutý na svoj kľud, na svoj život, pokoj... a takáto žena mu tento jeho pokoj veľmi narúša a on ju potom nechce. mala ísť na to úplne inak, ak ju teda naozaj super zaujal. 😀 😀 ja by som vedela rozprávať 😀 😀
mimochodom, keby ho nechala dýchať, tak časom, keby mu ešte viac utkvela v hlave a srdci a neviem kde ešte, by jej sám od seba nemal problém napísať dobré ráno či dobrú noc... ale na všetko treba čas a hlavne dodržiavať isté zásady a nie hŕŕŕŕ... chalan už nemá 20 alebo 25 🙂

januska20
7. apr 2021

Ako by povedal Hurka z profesionálov : "A to už je komu načo?" 😀

autor
7. apr 2021

@panelacikova neuhanala som ho, bolo to naopak
Teraz, ked sa stiahnem, tak sa snazi. Ale nebavi ma ta hra dookola.
Napriklad minule som mala cas a velmi sa citila sama a on sa na mna “vykaslal”...ked on sa citi sam ja som pre neho vzdy tam. Viem je to zlee
Jeho zle vlastnosti su to ze klame, v malickostiach v hlupostiach banalitach ... velakrat som to zistila lebo sa preriekol alebo povedal dve veci inak ... a povedali mi to aj jeho deti pred nim ... to myslim ze staci ako zla vlasnost

panelacikova
7. apr 2021

autorka: ako dlho sa poznáte? a v čom ti klamal? stačí jediný príklad, ak môžeš...

autor
7. apr 2021

@panelacikova pozname sa pol roka
Klamal (naoisem toto pretoze vtedy som mu aj povedala ze viem ze ma klamal a ze ma to mrzi a priznal sa) - vedel ze chcem jeden kvietok do bytu a on ho toez chcel. Mali ho pred jednym nakuonym centrom vystavene a dohodli smem sa ze mi pomoze ho doviest ku mne, sam sa ponukol ..ja som vlastne chcela riesit az neskor... a zrazu som prisla k nemu domov a kvet tam uz bol. Vobec som sa nenahnevala, iba vravela ze super ze uz ho mas. A on hned ze to mi kamos doniesol. A ja ze faakt? Mily kamos. A on ze hej ze vedel ze ho chcem a bol tam a dobiesoo mi ho. No a na dalsikrat sme isli okolo tej oradajne a on ze pod ideme kuknut a vybeat tebe ten kvet. A bolo tam vela ludi a on hovori ze minule tu bolo este viacej ludi....a ja ze hej? Ved ti ho kamos doniesol 🙂 a on ze ano ale minuly rok tu bolo vela ludi . Ale vsimla som si vtedy jwho vyraz tvare a vedela som ze mi klame. O par dni som mu povedala ze mam tusaka ze ma oklamal v 1 banalite a nechala som ho ab sa sam priznal.
Takychto situacii je dost vela.
Napriklad minily tyzdne mal ist s kamosmi na pivo a nechclo sa mu. A ja ze chod chod ... potom vecer mi napisal ze nakoniec dvaja kamosi vobec neprisli a ze sa este musia stretnut na dalsi tyzden (oslava narodenin - vonku). A ja som si viacmenej ista ze on nikde ani nebol ze ti chalani to zrusili a prehodili na iny den. Len on asi nevhcel povedat ze - bud bol doma alebo bohvie ... potom som sa ho pytala ze ako tam isiel ci autom a videla som zas ten jeho vyraz tvare ked mam tusaka ze klame

elizabet173
7. apr 2021

prepáč, on ti klame a tebe chýba SMS s pozdravom dobré ráno? To ako fakt? On ťa fakt má ako zábavku, keď si spomenie, vždy si tam pre neho. On má teba na saláme a ty by si ho chcela meniť. Máš predstavu o svojom partnerovi, ale dosadila si do nej nesprávneho chlapa.

haley7897
7. apr 2021

Niekedy si uvedomíme ako zlý a nefunkčný je náš vzťah až keď sa ho snažíme obhájiť pred inými...
Seriózne, toto nepotrebuješ.

elizabet173
7. apr 2021

@haley7897 to si napísala veľkú múdrosť 👍

anita6666
7. apr 2021

Tak po týchto banalitach,ako to ty nazyvas,je úplne zrejmé,že ťa má na háku. A čudujem sa to ešte viac ako na začiatku tvojho príspevku. Vzdať sa ho nemusíš,len by ai ho mala začať vnímať ako hračku aj ty a vo svoj prospech,vtedy by to možno mohlo fungovať,keď si ty Oberies z neho to,čo tebe vyhovuje,nie opačne.

katkati
7. apr 2021

Klamanie je aspoň pre mňa hrozne nesympatická a aj nezmeniteľná vlastnosť. Neznášam klamárov.

78787878
7. apr 2021

Bohuzial, nemylis sa, nechybas mu. Na zaciatku si ho ocarila, ale neskor ho to preslo... Ak si sa zalubila, tahas za kratsi koniec.