Odvaha - pravda vo vzťahu

kata98
22. okt 2023

Neviem, že čo màm spravit.
Mala som velmi zly vztah, ale odisla som od neho....
Uz je to pol roka 🙂
Odvtedy som nemala nikoho.
Lubila som ho velmi, ...ale on vlastne iny...
A teraz som sa zoznamila s jednym chalanom...no pisali sme dva mesiace a pred3 dnami sme sa stretli.
Velmi je mily....ale problem je v tom ze...
On ma vysoku skolu je pravnik..(ja mam tiez vs)..jeho mama je lekarka...otec to neviem..jeho bratranec je tiez pravnik...
No a ja co ja?... robim chorymi detmi taham 12ky...niekedy som velmi unavena :(...
Neviem ze to ma vyznam medzi nami....
Ja som vyrastala v detskom domove od malicka...a neviem ako mu to màm povedat....trosku sa hambim...moja "mama je rómka..."otec" nie...
Nehodime sa k sebe podlamna...kvoli tomuto celemu...on je dobry chalan nechcem mu klamat...
Velmi som tahala aby sme sa nestretli...ale on sa nevzdal...
On mi zacal rozpravat ze co robi vo volnom case...same vylety...kina..
Ja ani volny cas nemam...mam krstneho syna 5 r. O neho sa staram ( lebo moja "sestra ho nechce) malinky zije s otcom a tam pomaham...kazdy tyzden...kazdy den...chodim preneho do skolky na prechadzky...ked jeho otec robi
Vlastne ja nic nemam iba krstneho syna 💓
A ked mu to cele poviem urcite mi povie ze nechce ma
🥲

mimirka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandarinka555
22. okt 2023

@kata98 A to ho neodradila tvoja gramatika?

petra92
22. okt 2023

@kata98 Držím palce ❤️

kata98
autor
23. okt 2023

@mandarinka555 no len mna to ze ako ma kritizujete!.
Ako som.uz napisala som madarka 🙂

skoricovycupcake
5. nov 2023

@kata98 pravda ta oslobodi uz tak ci onak...vyloz karty na stol a povedz mu co mas na srdci....ak to pochopi a akceptuje tak je to spravny chlap ( pretoze skoly titulu zazemie nerobi chlapa chlapom ) .. a ak to nepochopi/ neprime .. " nemusi ta to potom trapit " usetris si tym kopec bolesti do buducna. Drzim palce 🙏

skoricovycupcake
5. nov 2023

Pre mandarinka 555555555555 "milujem" ludi co riesia gramatiku namiesto podstaty vecY

kata98
autor
5. nov 2023

@skoricovycupcake povedala som mu. Uz nesme v kontakte...povedal ze to lutuje..a ze mi napise...uz 5 dni mi neodpisal...nevadi...asi...
Dakujem inak.

skoricovycupcake
5. nov 2023

😔 to ma naozaj mrzi. Ale ...ako som napisal..aspon si si usetrila kopec bolesti do buducna. A este ak ti mozem nieco povedat ... za mna mas VELKY obdiv a vsetku uctu preto ze si sa zachovala tak ako si sa zachovala ( to by urobil malokto) a este vacsi obdiv zato ze si vyrastala v detskom domove ..a dnes si tam kde si VELKY RESPEKT 👍 mam pocit ze je to nieco za co sa "hambis" ..alebo neviem ako to povedat....podla mojho nazoru prave to ta robi silnou zenou a osobnostou a mala by si byt nato hrda. Verim ze skor ci neskor stretnes toho praveho chlapa ktory to oceni. 🙏🌞 ...este raz drzim palce a vsetko dobreee prajem 🙂