Partnerove trávenie voľného času

10. sep 2023

Na začiatok by som povedala že nikoho nekomandujem a som zato že ľudia majú mat aj vlastný program a koníčky. Ale čo s mužom ktorý vždy cez týždeň a jeden deň víkendu je pohlteny svojim koníčkom…vadí mi to teraz a pre budúcnosť ak by boli deti je take správanie pre mna neprípustne aby sa muž vyparil z domu a manželka nech je s deťmi sama doma. Vysvetľujem mu to tak že chodi tam s partiou ktorá má dávno deti odrastene a na poriadku teda žiadna väčšia zodpovednosť pre rodinu ti nie je tomu chapem lenže on je mladý muž ktorý raz chce mat rodinu a príde mi choré že za mesiac vždy ten jeden deň víkendu patri koníčku…. Nedá sa s ním nič naplánovať keďže človek je limitovaný časom aj lokalizáciou a niekedy to vyžaduje cestovanie takze to nie je aktivita na 6hodin ale rovno dobrých 12hodin … cakam na zmenu už vyše polrok on mi sľubuje že mu mám dať čas a sa to zmeni.
Vid príklad situácia keď príde na debatu o traveni víkendu povie mi že v piatok ráno bude vedieť… príde piatok nato mi povie že kamaráti mu napísali že dnes tam musí prísť a mne len príde smska že teda on so mnou chcel byt ale ide tam… nato mi povie že po skončení môžem prísť čo samozrejme nepridem lebo nebudem niekomu vypĺňať program kedy mu to sedi ..samozrejme iba kvôli tomu plačem a trápim sa či sa to raz zmeni

beata_k
10. sep 2023

@zmrzlinka2021 Samozrejme, nic ti spoluzitie pred svadbou nezauci. Ale je tam vacsia sanca zistit o druhom nieco.

toskanka
10. sep 2023

Autorka, nie si jeho priorita a tento mladý muž ti nič neprestiera 🤷. Nie je rodinný typ a ty ho doma neuviazes. Keď prídu deti, bude z domu do svojho kľudu utekať ešte viac. Romantika už teraz nula bodov, kokos, že máš byť rada, že sa ho môžeš zbaviť. Prestaň plakať do vankúša a nečakaj na zázraky, tie sa dejú len v rozprávkach. Pol roka sa dá zahodiť za hlavu. Nájdi si muža, ktorý ma lepšie predpoklady na rodinný život.Tento je na najlepšej ceste zostať starým mládencom.