Plánovali sme si budúcnosť, no on sa vraj nezaľúbil.

dollynkaa
8. mar 2020

Prosím poraďte. Spoznala som fajn chlapa. 3mesiace sa poznáme. Naše deti sú kamarátky. On ma moju dcéru veľmi rad. Stretávame sa píšeme. Mame spolu s ním už mesiac kúpenú dovolenku na leto. Chceli by sme prenajať dom kam by sme sa spolu nasťahovali to navrhol. A včera mi oznámil ze nie je zaľúbený. Tak prečo toto cele? Ako sa k tomu postaviť?

moonlight1210
8. mar 2020

Ze mas stastie, ze to z neho vypadlo uz po 3 mesiacoch.
Dalej neries. Oslavuj, ze si s nim nestratila viac casu. Alebo ze nebol tak nadsene hrrr aj do plodenia spolocneho potomka.
To by bola teraz inak studena sprcha. Ty tehotna a on, ze nevie, ci to dieta vobec este s tebou chce.

Uvedom si, ze sice tebou asi mava ponizenie a velke sklamanie, ale vlastne si vyhrala.

kitycat
8. mar 2020

Ja som sa takto prestahovala zmenila pracu a po roku a pol mi povedal rozchod ze ta zalubenost nie je...Ze si myslel ze to pride :D

Mas stastie...

weisovameggy4444
8. mar 2020

@dollynkaa ako sa k tomu postaviť? To je asi jasne. Keď nie je zaľúbený nemá to absolútne zmysel a ešte že to povedal predtým ako ste mali spolu bývať.

zooeynka
8. mar 2020

@dollynkaa bol zufaly a "bral"co bolo k dispozicii, a ochotne ho lubit, ale prisiel na to, ze toto nieee. Bez jeho zalubenosti ho dalej vobec neries.

lintu
8. mar 2020

Sklamal sa v laske? Nedokaze sa citovo angazovat? Proste mu je s tebou dobre, hlada si k sebe niekoho len z rozumu. Aj take vztahy su. Ak ti to tak nevyhovuje, vies, co mas robit.

ovaaa
8. mar 2020

A ty ho lubis? Cenila by som si jeho uprimnost...ak vam je spolu faj a deti su zladene, nechala by som to v baze kamaratstva.

katkati
8. mar 2020

@dollynkaa Možno stretol inú, ale nesmúť veľmi a dlho. Všetko zlé je na niečo dobré, aspoň vieš na čom si a môžeš stretnúť niekoho, s kým to zaľúbenie bude obojstranné. Držím palce.

moonlight1210
8. mar 2020

@dollynkaa a este si s nim ujasni tu dovolenku.
Ak vies s nim ostat kamoska (teda, ak tvoje sklamanie nie je moc velke a bolestne), tak moze byt celkom fajn si takto nezavazne vyrazit s kamosom. Nemusite si program viazat na seba vzajomne. A zaroven tam nebudes uplne sama s dcerou, keby sa nieco stalo.
Druha stranka moze byt, ze zistis, ze dovolenka s nim je katastrofa. Kedze aj to sa niekedy stava, ked maju dvaja novi ludia uplne ine naroky na to, aka ma byt dovolenka. Zvycajne prave pri takto spolocne stravenom case sa ciastocne odhali, kto aky naozaj je.

Mozno si nakoniec povies, ze chvalabohu ste nesli do spolocneho byvania, lebo by si sa do mesiaca stahovala spat. Este viac sklamana a nahnevana.

evitka83
8. mar 2020

@dollynkaa nepoznam detajly, ale ak citis nejaku naklonost z jeho strany, este by som nehadzala flintu do zita, len by som sa s nim neztahovala. Niekedy to ludom dlhsie trva. Ja som s muzom travila cas 1,5 roka, kym sme tak nejak oficialne vyslovili slova vztah, emocia, spolocna DV atd, teraz sme spolu 10 rokov a mame 2 deti 😉 ja vzdy tvrdim, ze nie si veci ciernobiele. Len by som sa na tem vztah tak neupinala, nechala by som tomu volny priebeh, ale narovinu by som mu povedala, ze ked on neciti emocionalny zavazok, ty sa nebudes s nim stahovat, aby si niekomu skakala okolo zadku. Mozete spolu spolocne travit cas este nejaky cas, moze vam byt fajn, aj detom a ked sa jeho postoj nezmeni, adios 😉 na mojho muza zabralo, ked som mu jedneho dna oznamila, ze uz mi taky nejasny vztah nevyhovuje, necitim sa stastna, lebo necitim istotu a nechcem tal zit, chcem byt vo vztahu stastna a spokojna a zasluzime si to obaja v zivote. Ked zistil, ze by som sa zrazu vytratila, dostal nejaku pomyselnu facku a uvedomil si, ze vlastne o mna nechce prist. Ale keby som mu to povedala po 3 mesiacoch, neboli by sme dnes spolu. Asi som benevolentnejsia ako ini ludia, ale ja skratka akceptujem fakt, ze kazdy je iny, u kazdeho cloveka sa veci, vztahy a emocie vyvijaji roznym tempom a je to v poriadku. To, ze jeden partner nie je rovnako daleko ako druhy je pre mna uplne normalne, lebo kazdy je ina osobnost s inymi predstavami o zivote a chvilu trva, kym najdu spolocne tempo. Samozrejme, vsetko ma svoje hranice, ale mne sa v zivote osvedcilo porekadlo, ze trpezlivost ruze prinasa 😉

limetka69
8. mar 2020

ja by som ustupila, stiahla sa, mozno prave vtedy zisti, ze je zalubeny, ked mu bude tvoja spolocnost chybat, niektori chlapi su taki, ze cakaju na nieco lepsie, do neviem kedy, aj ked to uz maju, a ak mu nezacnes chybat, ze ta nema rad, tak je to vyriesene 🙂

eliska13
8. mar 2020

@dollynkaa ja nemám rada takéto pitvanie v slovach.Pri akej príležitosti Ti to povedal?Keby som mala dieťa a som bez chlapa on detto už by som nečakala motýle v bruchu a bezsenné noci ako sa na neho teším.Ale hľadala by som niekoho s kým mi je dobre, deti si rozumejú, máme spoločné zážitky, plány
Veľa ľudí po rozchode rozvode je opatrnych
Možno sa nezalubil, ale má Ťa rád nestačí?
Nerozoberaj jednu vetu chlapi sa neohrabane vyjadrujú a pocitoch a pod
Užívaj si čo máš a uvidíš čo bude dalej

zooeynka
8. mar 2020

@eliska13 vela toho nema bez jeho zalubenosti...kedykolvek ju vysachuje ina, do ktorej sa on zalubi - a to raz urcite pride. Mat rad moze aj svoju tetu a spagety, ona potrebuje aby ju lubil - inak je to len kamarat co ju vyuziva ked ma plne vajcia

mondolina
8. mar 2020

Nechápem toto zaťahovanie detí do vzťahu dospelých po tak krátkom čase.

liz_lemon
8. mar 2020

poznate sa 3 mesiace a uz mesiac mate kupenu dovolenku? dost zvlastne, kedze sa len stretavate (ziadne celodenne travenie casu), obaja mate deti, asi ste obaja dost nezodpovedni, a do vsetkeho sa vrhate po hlave

alexandraalexandrova
8. mar 2020

@mondolina
@liz_lemon baby a taka moznost vas nenapadla ze ich deti sa poznaju zo skoly? Ze oni dvaja sa zoznamili prave cez deti ktore sa spolu kamaratili? Nesudte hned, ved nevieme ako to vlastne bolo...

liz_lemon
8. mar 2020

@alexandraalexandrova ano, napadlo mi to, ale to je trochu malo nie? vidiet sa s niekym par minut v satni, a potom zajst na ihrisko, to je dost malo na dovolenku a planovanie spolocneho byvania po tak kratkom case

mondolina
8. mar 2020

@alexandraalexandrova
Nikde nesúdim, jasné, že sa môžu poznať cez deti, jedna vec je trávenie voľného času, druhá vec spoločná dovolenka a spoločné bývanie.

alexandraalexandrova
8. mar 2020

@liz_lemon ja neviem ci sa videli par minut v satni, o tom sa tu nikde nepisalo aky intenzivny to bol vztah a ako casto sa stretavali, takze sa neviem k tomu vyjadrit. mohlo by to byt aj vyslovene kvoli detom, hlavne ta dovolenka...to byvanie neviem...mozno on to navrhol iba tak z rozmaru a ani to nemyslel vazne...
@mondolina

eliska13
8. mar 2020

@zooeynka ja mám iný pohľad.Z rýchlej zaľúbenosti chémia opadne a otvoria sa oči.Moze byť aj zaľúbený a aj tak ju po roku vysachuje iná to nie je záruka vzťahu.Su ľudia, ktorí majú radi ten pocit zaľúbenosti a tak sa každú chvíľu zamilujú inde.
@alexandraalexandrova aj na mne je hrr dovolenka, bývanie po 3 m, ale tak snáď sa poznajú už dlho.

liz_lemon
8. mar 2020

@eliska13 pise, ze sa poznaju 3m

deti95060810
8. mar 2020

po 3 mesiacoch spoločné bývanie? mne sa to zdá skoro...

eliska13
8. mar 2020

@liz_lemon ale ako píšu baby veď sa možno poznajú z jednej dediny, deti chodia spolu do škôlky sú dlhoroční známi, ak nie tak po 3 m by som ho nepredstavovala ani dietatu

eliska13
8. mar 2020

Jaj čítam, že sa 3 m poznajú ja som myslela, že 3 m spolu chodia , tak to už vôbec by som niečo také neplanovala

dollynkaa
autor
8. mar 2020

@moonlight1210 on mi vlastne povedal ze keď sa bude na mňa normálne sústrediť keď príde čas tak ne vraví ze sa to nemôže stať. Takže nemám to ďalej riešiť že?

dollynkaa
autor
8. mar 2020

@lintu sklamal sa v exmanzelke to je pravda. Ja taky vzťah nechcem

dollynkaa
autor
8. mar 2020

@moonlight1210 na dovolenku sme mali ísť len my dvaja. Už som mu povedala nech to zruší. Nakoľko ja už zalubena som tak nech sa viac ešte nezalibim nie?

dollynkaa
autor
8. mar 2020

@limetka69 neuveríš ale nasadila som postoj taky ignorantsky a nato mi povedal ze to on nemusí ze to už vie ze to nebude ako predtym

dollynkaa
autor
8. mar 2020

@liz_lemon naše deti sa poznajú dosť dlho.

limetka69
8. mar 2020

@dollynkaa joooj, nemusim chlapov, ktorym sa treba napytovat a neustale im nieco dokazovat, ten by mi siel riadne na nervy,

mondolina
8. mar 2020

@dollynkaa
Kašli naňho, nebolo pekné od neho, že básnil o dome.