Platonická láska a manželstvo

15. jan 2024

Ahojte,

žijem v šťastnom manželstve, máme 2 malé deti, som už skoro 3 roky doma na materskej.
Nedávno som sa spoznala nového kolegu môjho manžela. Stretli sme sa v rámci vianočného posedenia a celé to bolo také formálne, párkrát sa nám stretli pohľady a ja si odvtedy namýšľam, že práve v tých pohľadoch medzi nami prebehla iskra. Absolútne to nie je môj typ, ale nemôžem si pomôcť som ako pubertiačka.. minule volal manželovi a ja som mala rozbúšené srdce, celá nesvoja som potom bola...
Nejde o to, že by som po ňom túžila ale bol pre mňa dávno zabudnutý pocit zažiť také hlboké pohľady a (možno) trochu chémie.
Analyzujem to celé v hlave a zatiaľ mi z toho celého vyplýva to, že som už jednoducho dlho doma, von chodím iba športovať a na nákup (ak teda nerátam program s mužom/deťmi). S mužom sme šťastní, občasné nezhody ale nič hrozné, klape nám to.

Je to normálne prežívať takéto pobláznenie alebo čím to nazvať...? Mladšie dieťa má 8 mesiacov a až teraz sa trochu dostávam do toho že sa znova cítim sama sebou...

dadka1997
15. jan 2024

Nie je to normálne, pokym miluješ svojho manžela, to normálne nie je a a svoje pocity zastav hneď na začiatku.. ako ? Mozno pri predstave, ze by tvoj muz niekoho stretol a prebehla by medzi nimi iskra a ty by si bola sama doma s detmi ako by si sa citila...

Chodte s muzom na rande von ak vam ma niekto postrazit deti, ak nie spravte si romanticky vecer doma, vecera spolocna van sprcha, spolocne pozretie filmu proste romantika

h2
15. jan 2024

Toto je nejaká epidémia, alebo čo? Neprejde týždeň, aby sa tu nejaká vydatá žena-matka bezhlavo nezaľúbila do niekoho, s kým sa sotva pozná. 🙄

domkakvet
15. jan 2024

Nie je to normalne, take uvazovanie dospelej zeny, ktorej sa rozbusi srdce ako pebertiacke pri niekom koho absolutne nepozna a nic o nom nevie, vztah s nim by mozno trval jeden den.

ondro1122
16. jan 2024

@h2 Veľa tém je zrejme vymyslených 😁

sheila121
16. jan 2024

@h2 ženy na materskej asi nemajú čo robiť 🙂