Bola to práva laska

tomaskovamamka
25. apr 2022

Ahojte, idem sa len vyrozprávať. S priateľom sme sa rozišli, teda ja som sa rozišla s ním, veľmi ma to bolelo, no musela som. Naša láska bola laska na prvý pohľad, nikdy predtým som niečo tak silné nezažila a to už nemám 20. On bol mladší o pár rokov. Nikdy som nič také silné nezažila, prežili sme si toho veľa, no obaja nevieme zabudnut na toho druhého, myslím, že toto je ozajstná laska, zažiť maximálnu intimitu poznať na maximum toho druhého. Velmi tuzim zabudnúť, vymazať ho zo srdca, no nejde to, a keď si už poviem, že je mi už lepšie, že už to ide do rým smerom, tak v tom sa mi ozve a som tam kde som bola. Obaja sa bojime, nech si ten druhy niekoho nenájde. Ja si myslím, že je to už miestami posadnutosť oboch strán.

zanka777
25. apr 2022

@tomaskovamamka ahoj môžem sa opýtať čo bolo príčinou rozchodu?

janai1
25. apr 2022

Tak načo si sa s ním rozchadzala?

sisa_s
25. apr 2022

Vyhladaj psychologa, pamatam si tvoje predchadzajuce temy, toto nie je zdravy vztah pre teba...

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@zanka777 príčinou rozchodu bolo to, že priateľ sa v živote uberal iným smerom, pre mňa tým nesprávnym a preto som cez bolesť spravila osudový krok a opustila som ho. Neraz som ľutovala, no viem, že som spravila dobre. Ale pre svoje srdce a dušu veľmi zle. Zažívam už pár mesiacov hrozne stavy. A keď už nevládzem, tak idem za ním, alebo on za mnou a strávime spolu noc, víkend. Som veriaca, modlim sa, nech sa už toto trápenie skončí

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@sisa_s ja si myslím, že je to choré na oboch stranách..posadnutosť jak na jednej strane tak na druhej

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@sisa_s plne si to uvedomujem

sisa_s
25. apr 2022

@tomaskovamamka tak to utni, nestretavaj sa s nim... kolko rokov zivota chces stravit takymto rozchadzanim a znovuobnovovanim patologickeho vztahu?

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@tomaskovamamka inak najhoršie na tom je, že napr dnes večer mi napísal, že už určite s niekym som a samé hlúposti, pritom sám dobre vie, že toho niesom schopná

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@sisa_s ja si myslím, že už nebudem v budúcnosti schopná milovať nikoho iného..vieš, keď som mala napr. 4 roky do zadu vzťah a rozišli sme sa, tak po mesiaci som si na toho človeka ani nespomenula, no toto je úplne iné

ckocka
25. apr 2022

@tomaskovamamka Namiesto modlenia za ním prestaň doliezať a neber telefón. Alebo sa modli namiesto sexu, to bude tiež fungovať.

kittykat22
25. apr 2022

@tomaskovamamka nic v zlom. ale prides mi trosku ako lunetik. Boli ma dusa, boli ma srdce, nevladzem. Chapem, keby si mala 15, 17, ze ides tieto umelecke reci. Ale ked pises, nie je mi 20, tak to mas k 40.ke? Modlit sa je fajn - ale okrem toho by si mohla trosku zobrat rozum do hrsti a trosku sa zozbierat. Bud sa k nemu vrat alebo zacni hladat niekoho noveho. Uteka ti zivot pomedzi prsty.

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@ckocka nebudem doliezat nebudem brat telefón, tak príde on..ja som sa v živote toľko nenaplakala..ja neviem čím to je, ale proste niečo nás spája, stále sa k sebe nejak dostaneme

ckocka
25. apr 2022

@tomaskovamamka Ty nemáš doma dvere?

diamond007
25. apr 2022

@tomaskovamamka posadnutosť nie je nič dobré, treba zapracovať na sebe a sebalaske, sebarozvoju a pozrieť sa na to do detstva.
Všetko prebolí 🙂 čas to zahojí.... To je najmenší problém rozchod aj keď boli

mondolina
25. apr 2022

@tomaskovamamka
ako sorry, ale už sa vzchop, nasáčkuj si ho zas do bytu a zas budeš " šťastná" 🤦‍♀️

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@kittykat22 možno pre teba lunetic😀😀😀😀ale ja som veľmi citlivý človek..hladat určite nechcem, len už by som veľmi chcela zabudnúť..nedokazem napr vyhodiť niektoré veci od neho..mozno to chce len naozaj čas, ja už neviem..mam dní, kedy si poviem, že je mi lepšie, no ešte v ten deň, keď si to poviem, sa mi ozve

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@tomaskovamamka kľudne mi tu aj vynadajte, aj mi napíšte svoje názory, ja mam pocit ze si potrebujem prečítať aká som slabá

tykat
25. apr 2022

@tomaskovamamka ...ak si veriaca tak chod za fararom. Mozno ti rozhovor s nim pomoze.

ckocka
25. apr 2022

@tomaskovamamka Dobre, evidentne je viacero vecí ktoré nevieš používať. Dvere - zatvoríš, neotvoríš, nedostane sa cez ne bez sekery.
Telefón - vymažeš, zablokuješ, nečítaš, neodpovedáš.
Ešte niečo ti nie je jasné?

dzulli1980
25. apr 2022

To čo je toto? Príbeh nejakej 15-tky z Brava? ... tak buď ho chceš alebo nechceš ... to načo je dobré takéto "martýrstvo"? ... zablokuj ho, nekomunikuj s ním, v čom je problém, keď ho teda nechceš? ... nemáš iné problémy?
@tomaskovamamka

tomaskovamamka
autor
25. apr 2022

@tykat aj nad tým som uvažovala..dokonca som aj jemu navrhla, že poďme spolu, porozprávame sa o tom, že možno nám sa iný pohľad na situáciu, no on ma na kňazov svoj názor a tým to haslo..ale ja pôjdem..pojdem na spoveď možno nejako poradí

panelacikova
25. apr 2022

@tomaskovamamka no akože mi je úplne fuk, čo medzi vami neklape... jednoznačne sa pripájam k vyšším príspevkom. zablokovať, vymazať číslo, vymazať zo života, vyhodiť prípadné dary (nejaké trápne plyšáky) alebo speňažiť šperky (prípadný prsteň, retiazku, náramok....). dvere zamknúť a môže na ne búchať aj svätý peter, neotvorím, akonáhle ho uvidím v kukátku. slušne ho požiadam o odchod. ak nie, polícia.

tak buď to chceš konečne ukončiť alebo ťa baví nejaká forma sebatrýznenia. vyber si...

sisa_s
25. apr 2022

@panelacikova podla inej temy ju bavi skor specificky sex 😉preto sa ho nezbavi

kittykat22
25. apr 2022

@tomaskovamamka inak hladat vztahove rady u knazov a na spovedi je trosku mimo. Ved knazi nikdy v ziadnych vztahoch neboli. Su to len teoreticke reci. Ty mas 1000x viac skusenosti ako oni, a ides sa ich pytat co si myslia? Neviem ci je to rozumny krok. Placas sa v tom ako ryba na suchu. Dufam, ze sa coskoro z tejto mizerie dostanes, lebo ked ta tu citam, tak mi pretacaju panenky ako kotuce DM.

kittykat22
25. apr 2022

@sisa_s juuuj posli nam temu!

panelacikova
25. apr 2022

@sisa_s ach, to som teda aj ja veľmi zvedavá 😀

kittykat22
25. apr 2022

@sisa_s ten prvy koment. padam 😂

panelacikova
25. apr 2022

@sisa_s ach..... už rozumiem 😀 ak je toto vôbec reál profil, tak autorke jednoznačne odporúčam zahodiť modlitebné knižky, vykašľať sa na nedeľné omše a s láskou jej života šantiť v posteli až do zbesnenia 😀

ckocka
25. apr 2022

To bude šťavnatý rozhovor s farárom.