Porovnáva ma s priateľkou jeho brata

13. jan 2024

Ahojte. Ako by ste reagovali nato keby vas priatel stale porovnaval s priatelkou jeho brata? Ju oslovuje pekne Miška inak jej ani nepovie a mne hocikedy aj nadava. Teraz som mu povedala ze ju stale pekne oslovuje a mne hocikedy povie hnusne a on nato ze lebo ona je pekna. Ako by ste reagovali?

pribinak
13. jan 2024

Zmeň priateľa, problém sa tým vyrieši

sheila121
13. jan 2024

Poslala ho do prdele.

danica2711
13. jan 2024

jednoducho. Odchodom

minenkak
13. jan 2024

Nereagovala by som a načo,nechce teba ale ju,tu nie je o čom

madeincssr
13. jan 2024

Ty si prenho isty vrabec v hrsti a ona (nedostupny a lakavy) holub na streche. Ty ho milujes?

januska12323
13. jan 2024

Zasmej sa mu do ksichtu a zamávaj na rozlúčku. Čo tam chceš riešiť?

zuzubb007
13. jan 2024

Na toto je len rozchod nic ine, povedala by som mu papa hladaj si krajsiu

lindous
13. jan 2024

Keby aj jej nadával a nevolal ju pekne, tak je to ok? Naozaj je toto to čo ti vadí? Lebo podľa mňa je tu problém hlavne medzi vami dvomi a ide o to že sa k tebe správa neucítivo a že ty to toleruješ a trpíš... takto by som to aj komunikovala - ako dôvod rozchodu- ju do toho ťahať nemusíš

monikkatt
13. jan 2024

Kolko mate? 15? Normalna zena by s takymto nebola

slavka1988
13. jan 2024

Bol by ex

thereisabear
13. jan 2024

A čo chceš riešiť? Je to primitív.

koniarova
13. jan 2024

Poťukala by som si po čele, či mi nešibe.

mandzula
13. jan 2024

Pošli ho za peknou Miškou. Naveky.

domkakvet
13. jan 2024

Rozchod.

komplikovana
13. jan 2024

to znamena, ze ta tvoj priatel nemiluje. Nic viac.

betulinka1
13. jan 2024

To nie je este tvoj ex???? Je to tvoja chyba. Mne by nenadaval, lebo po prvej nadavke by ma uz nikdy nevidel.

mamutka
13. jan 2024

Nie je normálne chodiť s človekom čo ti nadáva. Nie je normálne hovorit mu kamarát, ani priateľ. Nie je normálne s takým človekom spávať. Preco robis nenormálne veci?

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reall3go
13. jan 2024

Okamžite by som šiel na políciu , toto je čo už ... fuj , otras . Nikdy takéto len Bibliu do ruky a psychiatra na toto

alickapusinka
13. jan 2024

Nechce ťa si len druha voľba ak by prišlo niečo iné ani neváha. Prosím ťa skonči to s nim skôr než ON s tebou. Nesmieš si nechať nadávať a aby na teba kričal. Skonči to s ním. Nemá to význam. TY chceš s ním pokračovať v tomto vzťahu. Presne tak raz a posledný krát by ma videl viac už len ak by som si prišla pre veci. Nikdy ťa nechcel pri najbližšej príležitosti by ťa opustil a išiel za druhou .Nikdy ťa neľúbil ani nemal rad iba sa pretvaruje. Chlap ktorý má rad ženu nikdy jej nič nehovorí ani to že je krajšia. Daj fotku toho dokonaleho chlapa aby sme zhodnotili aký je ON krásny.

alickapusinka
13. jan 2024
ivik4
13. jan 2024

Neverim ze toto je skutocne a niekto to sem realne dal 😃

miriam11
13. jan 2024

Bratova príatelka sa mu páči viac. Rozišla by som sa. Nemiluje ťa. Nič by už vravieť nemusel. Toto je strop.

mikadooo
13. jan 2024

Podľa mňa si ťa neváži. Berie ťa ako samozrejmosť, inventár 🤷. Ja by som reagovala tak, že by som odišla a hľadala kompatibilnejšieho. Svojmu partnerovi nenadávam a volám ho pekne (alebo aspoň "normálne") a to isté očakávam aj od neho. Ak mi to nevie opätovať, hľadám lepšieho (alebo aspoň "pekného").

petamich
13. jan 2024

nadava? raz by mi manzel poveda skaredsie ako Petra a by som mu to velmi rychlo vysvetlila a to uz Petra neznasam 🙂

povedz mi, preco si s chlapom, ktory ti nadava a ine zeny vola krajsie ako teba (o to pokoj, ze ked by nadaval aj partnerke svojho brata to uz by asi dno prerazil)

vanilkovazmrzka
13. jan 2024

A ty mas nejaku sebahodnotu a sebauctu? Asi nie, preto ti nadava.

viestta
13. jan 2024

Zena, kde si stratila hrdost a sebeuctu? Alebo si ju nikdy nemala a si tak zufala, ze si vdacna aj za takeho co ti nadava?

prunee
13. jan 2024

A ty mu dovolis, aby ti nadaval? Nevadi ti to? Viac ti vadi, ze ju vola pekne a porovnava vas? No neviem, asi ries skor seba ako ju.

dianka3
13. jan 2024

Tak mu povec že aj jeho brat je krajší 😄 a oslovuj ho pekne a toho tvojho pošli do riti je to 🤡 a ešte mu aj ponadávaj na rozlúčku 🫡🙋‍♀️

luciaruz
13. jan 2024

Ty sa spamätaj moja zlatá. Kde mas pichnutú sebeúctu a hrdosť???? Sa nehanbíš nechať so sebou takto jednať?? Človek, ktorý ťa má ľúbiť, pre ktorého máš byť jediná na svete! Zobuď sa.