icon

Prečo ženy nevedia čítať medzi riadkami?

avatar
jano99
9. máj 2026

Myslím, že hlavným problémom drvivej skupiny žien je presvedčenie, že dokážu spracovávať a vyhodnocovať mužské pokolenie resp. správanie a na základe tejto mylnej predstavy si vytvárať obraz muža, ktorý je na míle vzdialený od skutočnej osobnosti daného jedinca.
Trvá to už stáročia a nič sa na tom v podstate nezmenilo.
Moje otázka znie:
Ako ženy naviesť na cestu uvedomenia si skutočnosti, že čítanie medzi mužskými riadkami jednoducho nie je v ich genetickej výbave.

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_83354a

@jano99 Pointa tvojho výlevu gde? Ja sa vyjadrujem ako chcem a nič neľutujem. 😎

@anonym_83354a Akože......nikdy by som nechcel mať za manželku vulgárnu ženu....no sto ľudí, sto chutí....🙂

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_1e095b

Priznávam sa, sme majsterky v hľadaní skrytých významov aj tam, kde je len prázdny papier. Možno by ste nám vy muži mohli občas pribaliť ‚návod na použitie, aby sme si tie vaše riadky nemuseli domýšľať podľa seba.
Myslíš si teda, že táto naša vlastnosť je len prekážkou, alebo to v minulosti malo nejaký evolučný zmysel? Možno sme tie riadky museli čítať, aby sme prežili v dobe, kedy sa veci nehovorili tak otvorene ako dnes. Ako by si nás teda chcel ‚naviesť‘ na tú správnu cestu ty?

@anonym_1e095b Veď to bola moja otázka.....ak by som poznal odpoveď, tak by som sa nepýtal.......Inak konečne reakcia inteligentnej ženy, ktorá pochopila pointu môjho príspevku......Niekedy aj na MK motyka vystrelí....😉

anonym_f8d3ed
9. máj 2026

@jano99 Pointa príbehu? Ty si vlastne rovnako myslíš, že máš pravdu ako si to myslia tie ženy. Čize si presne rovnako si na tom, akurát máš medzi nohami 🍆

anonym_83354a
9. máj 2026
@jano99

@jano99 A ďalšia vec.....ak by si bola tak šťastne vydatá.....tak by si sa tým neprezentovala......asi toľko

@jano99 Si zatrpknutý a nešťastný a preto si myslíš, že všetci to tak majú .Prezradím ti, že každý sa prezentuje iným spôsobom a nemáme rovnaké myšlienkové pochody , preto sa ti ťažko chápe, že niekto môže len tak pochváliť svojho partnera. Určite za tým musí byť klamstvo a je nešťastná a doma plače do vankúša, ale veľmi chce, aby navonok pôsobila šťastne. Tak? Už je to uveriteľnejšie dúfam pre teba.

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_f8d3ed

@jano99 Pointa príbehu? Ty si vlastne rovnako myslíš, že máš pravdu ako si to myslia tie ženy. Čize si presne rovnako si na tom, akurát máš medzi nohami 🍆

@anonym_f8d3ed Buďme úprimní......ženy viac veci analyzujú a vytvárajú niekedy aj fikcie , ktoré nakoniec aj fikciami zostávajú.....

anonym_1853db
9. máj 2026
@jano99

@minenkaa
@januska12323 Ja mám ženy rád.....ale vážne....hlavne keď spia a sú ticho 🙂

@jano99 To je presne ako odpoveď žien z opačného rangu: Ja mám mužov rada, hlavne keď do ničoho nebrblú a nosia domov veľa peňazí...

Ale vážne - ak máš "dar" a potrebu provokatívne vyštengrovať ženy povýšeneckými poznámkami, potom sa nediv smečom z opačného tábora. (Myslím, že nadradenosť, ktorú niektoré baby vycítili z tvojich reakcií je skôr len tvoja preventívna sebaobrana, alias pláštik zraniteľného ega.)

anonym_83354a
9. máj 2026
@jano99

@anonym_83354a Akože......nikdy by som nechcel mať za manželku vulgárnu ženu....no sto ľudí, sto chutí....🙂

@jano99 Presne ako ja by som nechcela muža ako si ty. Všetko je v najlepšom poriadku.

anonym_f8d3ed
9. máj 2026
@jano99

@anonym_f8d3ed Buďme úprimní......ženy viac veci analyzujú a vytvárajú niekedy aj fikcie , ktoré nakoniec aj fikciami zostávajú.....

@jano99 áno riešia viac, pretože muži sú v tomto proste jednoduchši. Sú situacie kedy proste treba riešiť a potom zase také, že nie a a jnapriek tomu sa riešia. To sú prípady o ktorých teraz hovoríš ale to neznamená, že budeme ženy hádzať do jedného vreca.

anonym_ac533e
9. máj 2026

@jano99 mas pravdu preto tak casto narazame na sklamanie a nepochopenie. Keby sme to vedeli, polovica muzov sa nikdy neozeni.

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_83354a

@jano99 Si zatrpknutý a nešťastný a preto si myslíš, že všetci to tak majú .Prezradím ti, že každý sa prezentuje iným spôsobom a nemáme rovnaké myšlienkové pochody , preto sa ti ťažko chápe, že niekto môže len tak pochváliť svojho partnera. Určite za tým musí byť klamstvo a je nešťastná a doma plače do vankúša, ale veľmi chce, aby navonok pôsobila šťastne. Tak? Už je to uveriteľnejšie dúfam pre teba.

@anonym_83354a Hovorí sa tomu náhradné správanie......ak niekto nedokáže vyargumentovať alebo vysvetliť nejakú situáciu......tak prehodí platňu na inú tému......klasický vzorec nevyzretej osobnosti a nízkeho sebavedomia resp. niekedy aj človeka s poruchou osobnosti.....

anonym_1e095b
9. máj 2026
@jano99

@anonym_1e095b Veď to bola moja otázka.....ak by som poznal odpoveď, tak by som sa nepýtal.......Inak konečne reakcia inteligentnej ženy, ktorá pochopila pointu môjho príspevku......Niekedy aj na MK motyka vystrelí....😉

@jano99 Som rada, že som prešla tvojím testom inteligencie. 😉
Ale pozor, to, že chápem pointu, ešte neznamená, že ma občas neuvidíš hľadať v tvojich slovách aspoň malú záhadu. Čistá logika je niekedy nuda, nemyslíš?
Vďaka. Ono je to v podstate oslobodzujúce – brať veci tak, ako sú povedané. Ušetrí to kopec zbytočnej energie na oboch stranách. Takže platí: ty hovoríš na rovinu a ja vypínam detektívny mód.
Takže som oficiálne certifikovaná ako inteligentná? 😄
Myslím, že kľúčom je skôr vzájomný rešpekt k tomu, že každý komunikujeme inak. Keď viem, že u teba žiadne ‚,medzi riadkami,, nie je, hneď je komunikácia s tebou ľahšia.

anonym_83354a
9. máj 2026
@jano99

@anonym_83354a Hovorí sa tomu náhradné správanie......ak niekto nedokáže vyargumentovať alebo vysvetliť nejakú situáciu......tak prehodí platňu na inú tému......klasický vzorec nevyzretej osobnosti a nízkeho sebavedomia resp. niekedy aj človeka s poruchou osobnosti.....

@jano99 O čom som mala ďalej s tebou argumentovať? Keď ti poviem, že narozdiel od teba som šťastne vydatá , tak to tak nie je podľa teba, lebo by som sa tým neprezentovala. Ja bežne pomenúvam veci tak, ako ich vnímam. Nemám potrebu zapôsobiť klamstvom na nejakého Jana z mamičkovského fora.

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_f8d3ed

@jano99 áno riešia viac, pretože muži sú v tomto proste jednoduchši. Sú situacie kedy proste treba riešiť a potom zase také, že nie a a jnapriek tomu sa riešia. To sú prípady o ktorých teraz hovoríš ale to neznamená, že budeme ženy hádzať do jedného vreca.

@anonym_f8d3ed Ja by som nepovedal, že sú jednoduchší....všetko závisí aj od daného jedinca.......Ak si dáme príklad inteligentného muža a muža z nižším priemerom.....tak rozdiel je dosť badateľný......Vo všeobecnosti platí, že muži toľko neanalyzujú......

anonym_db322a
9. máj 2026
@anonym_1e095b

Priznávam sa, sme majsterky v hľadaní skrytých významov aj tam, kde je len prázdny papier. Možno by ste nám vy muži mohli občas pribaliť ‚návod na použitie, aby sme si tie vaše riadky nemuseli domýšľať podľa seba.
Myslíš si teda, že táto naša vlastnosť je len prekážkou, alebo to v minulosti malo nejaký evolučný zmysel? Možno sme tie riadky museli čítať, aby sme prežili v dobe, kedy sa veci nehovorili tak otvorene ako dnes. Ako by si nás teda chcel ‚naviesť‘ na tú správnu cestu ty?

@anonym_1e095b navod na pouzitie by ti bol zbytocny. Tu vidno, ze par dielov (mozog) chyba....

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_1e095b

@jano99 Som rada, že som prešla tvojím testom inteligencie. 😉
Ale pozor, to, že chápem pointu, ešte neznamená, že ma občas neuvidíš hľadať v tvojich slovách aspoň malú záhadu. Čistá logika je niekedy nuda, nemyslíš?
Vďaka. Ono je to v podstate oslobodzujúce – brať veci tak, ako sú povedané. Ušetrí to kopec zbytočnej energie na oboch stranách. Takže platí: ty hovoríš na rovinu a ja vypínam detektívny mód.
Takže som oficiálne certifikovaná ako inteligentná? 😄
Myslím, že kľúčom je skôr vzájomný rešpekt k tomu, že každý komunikujeme inak. Keď viem, že u teba žiadne ‚,medzi riadkami,, nie je, hneď je komunikácia s tebou ľahšia.

@anonym_1e095b Aký môj test inteligencie_.....vypni si dekóder 😉....a potom si ho vypnem aj ja...🙂

anonym_f8d3ed
9. máj 2026
@jano99

@anonym_f8d3ed Ja by som nepovedal, že sú jednoduchší....všetko závisí aj od daného jedinca.......Ak si dáme príklad inteligentného muža a muža z nižším priemerom.....tak rozdiel je dosť badateľný......Vo všeobecnosti platí, že muži toľko neanalyzujú......

@jano99 a ty teraz robíš co? 😅😂

anonym_1e095b
9. máj 2026
@jano99

@anonym_1e095b Aký môj test inteligencie_.....vypni si dekóder 😉....a potom si ho vypnem aj ja...🙂

@jano99 Môj dekóder je zabudovaný napevno, ten sa nedá len tak vypnúť jedným tlačidlom. 😉 Ale tvoj sa zdá byť v pohotovosti 24/7, keď si takto hneď vystrelil. Skúsime to teda naraz na tri?

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_1e095b

@jano99 Som rada, že som prešla tvojím testom inteligencie. 😉
Ale pozor, to, že chápem pointu, ešte neznamená, že ma občas neuvidíš hľadať v tvojich slovách aspoň malú záhadu. Čistá logika je niekedy nuda, nemyslíš?
Vďaka. Ono je to v podstate oslobodzujúce – brať veci tak, ako sú povedané. Ušetrí to kopec zbytočnej energie na oboch stranách. Takže platí: ty hovoríš na rovinu a ja vypínam detektívny mód.
Takže som oficiálne certifikovaná ako inteligentná? 😄
Myslím, že kľúčom je skôr vzájomný rešpekt k tomu, že každý komunikujeme inak. Keď viem, že u teba žiadne ‚,medzi riadkami,, nie je, hneď je komunikácia s tebou ľahšia.

@anonym_1e095b "Ale pozor, to, že chápem pointu, ešte neznamená, že ma občas neuvidíš hľadať v tvojich slovách aspoň malú záhadu.".........normálne som sa zľakol.....to akože teraz budeš stále čítať moje príspevky?........dobrá rada.....nezaľúb sa do mňa.....😉😉😉

avatar
simsalabim
9. máj 2026
@jano99

@simsalabim
@anonym_83354a Ak má žena potrebu sa vulgárne vyjadrovať......aby sa nejakým spôsobom odprezentovala......beriem to ako fakt.....😉

@jano99 prosim ta, budes taky zlaty na ukazes mi, kde konkretne som sa vulgarne vyjadrila?

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@simsalabim

@jano99 prosim ta, budes taky zlaty na ukazes mi, kde konkretne som sa vulgarne vyjadrila?

@simsalabim To malo patriť niekomu inému......😉

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_db322a

@anonym_1e095b navod na pouzitie by ti bol zbytocny. Tu vidno, ze par dielov (mozog) chyba....

@anonym_db322a Vtipné žien je ako šafránu....😉

anonym_1e095b
9. máj 2026
@jano99

@anonym_1e095b "Ale pozor, to, že chápem pointu, ešte neznamená, že ma občas neuvidíš hľadať v tvojich slovách aspoň malú záhadu.".........normálne som sa zľakol.....to akože teraz budeš stále čítať moje príspevky?........dobrá rada.....nezaľúb sa do mňa.....😉😉😉

@jano99 Nezaľúb sa do mňa... to je tvoja štandardná uvítacia veta, alebo si len dnes mimoriadne optimistický? 😄 Sľubujem, že tvoje príspevky budem čítať s rovnakým odstupom ako návod na práčku. Žiadne emócie, len čistá funkčnosť.

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@jano99

@anonym_db322a Vtipné žien je ako šafránu....😉

@jano99 Vtipných

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_1e095b

@jano99 Nezaľúb sa do mňa... to je tvoja štandardná uvítacia veta, alebo si len dnes mimoriadne optimistický? 😄 Sľubujem, že tvoje príspevky budem čítať s rovnakým odstupom ako návod na práčku. Žiadne emócie, len čistá funkčnosť.

@anonym_1e095b Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.......ako ti môžem veriť, že tvoje city budú bokom?.......až taký naivný nie som......🙂🙂🙂

avatar
billy_jean
9. máj 2026

Keď raz stretneš tú pravú, tak si budete rozumieť aj bez slov. Ona nebude potrebovať čítať medzi riadkami, ty si nebudeš musieť domýšľať nepovedané, ona nebude analyzovať a ty vysvetľovať. Ak jedna alebo druhá strana sa musí snažiť niečo čítať medzi riadkami ... niečo je zle.

anonym_1e095b
9. máj 2026
@jano99

@anonym_1e095b Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.......ako ti môžem veriť, že tvoje city budú bokom?.......až taký naivný nie som......🙂🙂🙂

@jano99 Fascinuje ma tá tvoja istota, že by som do toho vôbec investovala city. Možno by si sa mal skôr pýtať, či ty dokážeš udržať svoje ego bokom, keď zistíš, že ma tvoje riadky nechávajú úplne chladnou... 😎

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@jano99

@anonym_1e095b Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.......ako ti môžem veriť, že tvoje city budú bokom?.......až taký naivný nie som......🙂🙂🙂

@jano99 A čo sa týka toho návodu........ja všetko čítam z oduševnením.....aj zloženie horaliek.....🙂

avatar
jano99
autor
9. máj 2026
@anonym_1e095b

@jano99 Fascinuje ma tá tvoja istota, že by som do toho vôbec investovala city. Možno by si sa mal skôr pýtať, či ty dokážeš udržať svoje ego bokom, keď zistíš, že ma tvoje riadky nechávajú úplne chladnou... 😎

@anonym_1e095b Idem si dať cigu.....normálne som z toho mimo.....🙂

avatar
citronove_koliesko
9. máj 2026

@jano99 dnes ludia, bez ohladu pohlavie, nevedia citat s porozumenim ani to co je napisane, nieto este medzi riadkami 😃

anonym_1e095b
9. máj 2026
@jano99

@anonym_1e095b Idem si dať cigu.....normálne som z toho mimo.....🙂

@jano99 Uži si cigu, počkám, kým sa ti vráti tep. 🙂