Príde vám takéto odpisovanie v poriadku?

12. feb 2024

Spoznala som chlapca ktorý mi časom povedal že na začiatku mi schválne malo odpisoval, že dal mi aj videné dva dni a až potom odpísal aj to málo. Že zato lebo to bola taktika aby ma zbalil :D dospelý chlap podotýkam. Není to psycho trochu ? Som myslela že len deti také robia ...

h2
12. feb 2024

Ale zbalil ťa, nie? Tak asi mu taktika vyšla. Hoci neviem, čo sleduje taktikou, že ti o tom teraz povedal.

dzulli1980
12. feb 2024

No tak, keby mi deň, dva neodpísal, neriešila by som ho, nevtierala sa ... nerobila by som zo seba nejakú zúfalku ... žena má robiť na začiatku "drahoty", nie chlap ... preto tie vzťahy dnes vyzerajú tak ako vyzerajú ... točia tí muži so ženami neskutočne ...

viestta
12. feb 2024

Jeho taktika zabrala, takze bola dobra. Cim menej pisal tym viac si sa strasne znazila. No a teraz je na tebe ako s tym nalozis, ale ulovila si ho, mala by si byt spokojna. Ci?

marseillefan
12. feb 2024

jasné, že je to dobrá taktika...

domi2425
12. feb 2024

spoznala si chlapca ? tvoj vek je aky ked on je nakoniec dospely chlap ? 😬

autor
12. feb 2024

@dzulli1980 veď preto mi to prišlo zvláštne veď práveže muž má baliť ženu , loviť ju. A on sa chcel nechat uloviť ? Pritom není dajaky alfasamec žeby mohol robiť také taktiky. . Mňa hnevá že čo to je za chlapa že takto sa nechá baliť 😃😃😃😃😃😃.. sila toto

marseillefan
12. feb 2024

vôbec si to nepochopila... neodpisuje sa nie preto, že chce, aby si ho balila... neodpisuje sa preto, aby si si nenamýšľala, že má o teba veľký záujem. Lebo akého muža chce žena najviac? No predsa toho, čo o ňu nemá záujem, čo z nej nie je paf. Paradoxné? Áno, ale je to tak.. my sme tie pravidlá nevymysleli, my len hráme vašu hru.

brloh
12. feb 2024

Za mňa akákoľvek taktika je manipulácia ktorá vedie k neúprimnému vzťahu.

gladys_07
12. feb 2024

Alfasamec nehra taketo detinske hry na fejsbuciku v prvom rade 😂
Podla mna ak ma CHLAP vazny, seriozny zaujem tak nebude robit taketo pubertalne tahy. Za mna strasny turn off.

marseillefan
12. feb 2024

@gladys_07 turn off to je len v prípade, že sa ten debil prizná...
ja si doteraz pamätám ako to bolo medzi mnou a manželkou pred vyše 20 rokmi... randila s iným mužom, no medzi nami to začínalo neskutočne iskriť... prišli Vianoce a boli sme od seba... ja som jej veľmi túžil napísať sms a celý deň som behal nervózny, ale odolal som... a zrazu cink cink, napísala prvá ona mne 🙂 Predpokladám, že on jej vtedy napísal prvý... hneď po Vianociach sme sa dali dokopy. Kľudne to nazvývaj detinské hry, ale fungujú lepšie ako by si si myslela. Hlavne ak teda preskočila iskra a žena je celá nedočkavá, prečo do čerta nenapíše 🙂

marikaan
12. feb 2024

@marseillefan je to tak 🙂

andreatytler
13. feb 2024

Pride mi to velmi v poriadku. Hodite sa k sebe. Ak by si ty bola dospela, vobec by si to neriesila. Iba sa na tom zasmiala ze to zabralo a vypustila to z hlavy.😀

tykat
13. feb 2024

Mne by ako sa hovori "odpadol od chuti". A to som si o nom len 8 riadkov precitala.

grof_monte_christo
13. feb 2024

Keby použil takúto taktiku na mňa, už by ma viac nevidel 🙂

sherynkamalinka
13. feb 2024

teraz by som mu par dni neodpisovala ja...a tak sa mozme hrat po zvysok nasho biedneho zivota :D

huxy
13. feb 2024

@marseillefan tak ja som asi z inej planéty. Lebo by som sa nesnažila o chlapa, ktorý o mňa nemá nejak extra záujem.

unicornlady
13. feb 2024

@huxy Presne. Hádam sa človek nebude doprosovať chlapovi.

grof_monte_christo
13. feb 2024

Pomyslela by som si, že to má rozrobené s viacerými ženami a skončil by.

simca06022011
13. feb 2024

Necha sa baliť, lebo si na to skočila. Keby si mu prestala písať ty, alebo rovno napísala ze toto nie drahý, tak by sa možno prebral:D

ivetz
13. feb 2024

...ak máš 16 rokov, je to v poriadku...

autor
13. feb 2024

Mňa proste napadlo že toto som robila keď som mala 18 .. teraz idem do vzťahov úprimne a nemám zapotreby hrať nejaké hry. On ma 35 a toto urobil. A ide o to že bojím sa čo za ďalšie "taktiky" na mňa môže skúšať keď už teraz viem že robí také veci. Mne to príde proste choré, manipulativne , neuprimne... To nemá s láskou nič spoločné

ivetz
13. feb 2024

...píšeš, že si spoznala, tak o akej láske hovoríš?! To sa zamiluješ na počkanie? Ja by som to ani nepovažovala za žiadnu taktiku - chcel iba vedieť, ako budeš reagovať, čo je na tom...? Keby ti to nepovedal, tak by si sa nemala nad čím zamýšľať... Príliš to analyzuješ. Keby si nechala tomu voľný priebeh, možno by z toho niečo mohlo byť... Neviem..., ale tvoj postoj mi príde ako postoj zúfalky...

nessi01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marseillefan
13. feb 2024

@huxy problém vás žien je ten, že vy sa v prvom rade nesnažíte o chlapa, ktorý o vás nejaký extra záujem má 🙂

candii
13. feb 2024

Tak mne keby neodpisoval 2 dni a dával mi videné tak by som stratila záujem.

grof_monte_christo
13. feb 2024

@marseillefan Tak toto vôbec nie je pravda, mňa svojou pozornosťou dokáže získať aj muž, o ktorého som pôvodne ani nemala záujem.

mikadooo
13. feb 2024

Dosť mi to jeho správanie pripomína moje postpubertálne roky 😂 (len mu rýchlo nepodpísať, aby si nemyslel, že som ľahko dostupná). Nemusí byť chlapec zlý, len nechápem, načo ti tieto svoje "taktiky" vešal na nos. Tak ako u teba to vyšlo, iná by za dva dni stihla rozohrať ďalších dvoch, takže čo na to povedať? Asi len toľko, že hlavne že si rozumiete 😉.

huxy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marseillefan
13. feb 2024

@huxy asi si nepochopila, čo som napísal... že ak chlap o vás bojuje až príliš, potom "necítite iskru", "máte ho rady iba ako kamaráta", "nepriťahue vás", atď... nevyčítam vám to, len konštatujem realitu.

huxy
13. feb 2024

@marseillefan vymazala som predošlý príspevok, lebo som si zle prečítala 1 slovo, a hneď to mení zmysel.
tak s týmto môžem súhlasiť len z časti, čo píšeš. Žena má záujem o chlapa, ktorý o ňu stojí, avšak ak reálne oňho aj ona záujem ma. Zas každý má určite nároky na partnera. A nebudem sa snažiť o niekoho, kto mi v nejakom smere nesedí.