Problémy s chlapom

26. okt 2023

Dievky, uprimne vas prosim o radu. Cca pred 3 rokmi som spoznala chalana, hned sme si padli do oka, aj si rozumieme. Problem je v tom, ze on chcel hned sex, sam sa mi priznal ze je od toho dost zavisly a ze si ani nevie predstavit byt iba s jednou zenou. Ja som vtedy urobila krok vzad lebo toto tie je moj styl a aj ked sme sa intimne rozpravali nezdal sq mi velmi zrely, reci typu ze ak by som nahodou otehotnela, berie ma na potrat. Na to ale zacal rozmyslat aj o tom ze by sme boli par, hoci predtym povedal ze vazny vztah nechce. Cca rok sme spolu neboli v kontakte, opat mi zacal pisat, uz sme si dphodli aj stretko ked mi zadrel take veci ze uz vie preco mi rok nepisal, lebo sa stale len vyhovaram. Neviem co mam robit. Na jednej strane ma pritahuje, viem ze aj ja jeho, ale na druhej si myslim ze fakt chce skusit so mnou iba ten sex a ak nebude podla jeho predstav, uz sa neozve.

januska12323
26. okt 2023

Kašli na neho.

h2
26. okt 2023

Fakt chceš takéhoto chlapa???

viestta
26. okt 2023

Pritahuje ta taky blb? To fakt?

tundra
26. okt 2023

Spam...toto tu bolo nedavno🙈

lili1313
26. okt 2023

Nad čím rozmyslas? Nechápem, pusti ho z hlavy.

tenerifka
26. okt 2023

reci typu ze ak by som nahodou otehotnela, berie ma na potrat

to nie je chlap, ani muz, to je chudak.....co si ty nesvojpravna, aby on rozhodoval o tvojom tele?

jesenzima
26. okt 2023

Čo ťa na tomto može priťahovať, nerozumiem 🤢 však si s ním keď tak vrzni a pošli ho do riti. Ak sa ti ešte nesprotivil tými rečami, mozno sa ti sprotivi po sexe ...

domkakvet
26. okt 2023

Zabudni na neho.

alickapusinka
26. okt 2023

Chceš robiť matrac prepáč ale maj trochu úcty a rešpektu k sebe a nie nejakého somára čo príde len vtedy že ho bude svrbieť čvirik a nič s toho.

ahhola
26. okt 2023

No... keď bažíš pri problémoch do konca života a kvapavke k tomu, hor sa do vztahu😂

avonladyba
26. okt 2023

"berie ma na potrat", tak ty jeho "zober na gilotinu". Idiot, po tejto vete by sa ma už nemal šancu dotknúť.

taga
26. okt 2023

Ty kokso, zena,mas sa za handru, alebo co ta primalo premyslat nad tym,ze sa doslova zhodis s takymto kusom? Ved ludia sa maju snazit zlepsovat, ucit, posuvat sa vpred, rast individualne a rast aj so svojim partnerom a hladat si partnera, ktory je podobne nastaveny, cize chce sa v zivote zlepsovat a napredovat...
Co nuti zeny, ktore maju nejaku svoju uroven totalne zaslapat svoju hrdost uz na zaciatku kvoli totalne CUDZIEMU chlapovi, ktory je ocividne kus debila a totalne si s nim dodrbat zivot? Pripadne dodrbat zivot svojim buducim detom? Sa nemaju dost rady???
Daj si studenu sprchu, par faciek a vynadaj si, ze vobec uvazujes nad tym,ako si posahat zivot..
Potom sa zacni mat rada a poobzeraj sa po nejakom rozumnom, zrelom sympatakovi, ktory ta bude hodny..

grof_monte_christo
26. okt 2023

A ty si za tie 3 roky, či poznáš tohto hňupa, nespoznala žiadneho normalneho chlapca? Tipujem, že máš max. 20 rokov.

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo nie mam uz do 30...popravde vela muzov o mna javi zaujem, ale mna vobec nepritahuju...a tuto tento chalanisko ma pritahuje, skratka je mi sympaticky ale vobec nie som nastavema tak ako on, uz by som chcela nejakeho solidneho partnera...a nie toto, presne tp tak citim ze ma zeny iba na sex a ja by som mebola vynimka...

autor
26. okt 2023

@taga dakujem za odpoved...praveze sa nemam za handru, lebo ak by som nemala k sebe uctu tak uz s nim spim prvy tyzden co sme sa poznali, skratka sa fyzicky pritahujeme...ale uplne ma odradza to jeho nedospele zmyslanie a len som chcela nejake ine nazory pocut a utvrdit sa ze je dobre ak rozmyslqm tak ze nic hlbsie a intimnejsie s nim nebudem rozvijat

hefo
26. okt 2023

Tak už máš svoj vek na to, aby si použila rozum. Ak ťa priťahujú len takí blbci, tak si treba dať pozor, aby si sa nedávala sa do kopy s takými, čo ťa priťahujú. Ťažké, ale jediný postup, ako sa vyvarovať celoživotnéhých chýb...

grof_monte_christo
26. okt 2023

@autorka Tvoj problém asi je, že s mužmi, ktorí ta fyzicky priťahujú, sa nič hlbšie ani intimnejsie rozvíjať nedá. Sex nepovažujem za intimitu. Ak niečo v sebe nezmenis, tak aj v 40 budeš ešte sama a budeš nešťastná z toho, že s hajzlikmi sa nedá budovať vzťah.

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo lenze ja neviem a popravde ani nemam co zmenit...som normalna baba, mam pracu, mimopracovne aktivity, kopec priatelov atd...len ano s tymi muzmi to je take komplikovane lebo bud stretnem takehoto blbca ako opisujem alebo skratka ten chlap nie je moj typ

grof_monte_christo
26. okt 2023

A čo to presne znamená, keď niekto nie je tvoj typ?

hefo
26. okt 2023

Tento jav "nie je môj typ" je popísaný v tejto sérii článkov o zoznamovaní: https://klimes.mysteria.cz/clanky/psychologie/s... (toto konkrétne sekcia č. 5)

"Ženy mají více než muži vyhraněnou představu, do koho se zamilovávají. Tedy pokud jejich srdeční kompas ukazuje správně, tak paráda – naprosto neomylně si vybírají ideální partnery. Ale běda přeběda, když jejich kompas má ohnutou rafiji, ukazuje šejdrem a vybírá jim stejně naprosto neomylně dokonalé magory či psychopaty. V jejich vztahové historii se pak s pečlivou přesností opakuje stejný nepoužitelný typ muže a stejný vzorec krachujících vztahů. Pro tyto nešťastnice platí ona zoufalá zásada: „Líbí se mi, a proto ne!“ Tyto dívky pak musejí vybírat pomocí jiných heuristik než podle toho, „jak to cítí“. Například vybírat si ne z chlapů, které se líbí jim, ale z chlapů, kterým se líbí ona. Nebo použije své dvě kamarádky, které mají při volbě partnerů šťastnou ruku a správně seštelovaný srdeční kompas. Těmto vědmám vodí své nové objevy na ukázku, co jí na něho řeknou. Pokud se jim nelíbí, tak si musí dvakrát rozmyslet, jestli s ním vleze do postele."

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo skratka mi nie je sympaticky...neviem si predstavit ze by som s takym muzom nieco mala...alebo hned po prvotnom rozhovore zistim ze mame uplne ine zaujmy a smerovanie

grof_monte_christo
26. okt 2023

A keď ti muž po prvotnom rozhovore hneď povie, že chce sex ako tento? Toto ťa neodradí?

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo odradi, v tomto veku uz ano lebo by som sa rada usadila...prave z toho dovodu som s nim nespala ale proste stale sq to vo mne bije

pallacinka29
26. okt 2023

co mas robit? prepac, ale musis byt padnuta na hlavu… zablokovat si ho a mas pokoj

grof_monte_christo
26. okt 2023

Napríklad mňa by automaticky prestal priťahovať. Možno ťa priťahujú citovo nedostupní muži, lebo takí, čo chcú len sex a vyjadrujú sa ako tento tvoj, sú citovo nedostupní, nedá sa s nimi budovať citová väzba. Keď ťa priťahujú takíto muži, tak to môže súvisieť s narušenou vztahovou väzbou v detstve. Skús si o tom niečo prečítať.

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo nemyslim ze toto by bol problem, vyrastala som v harmonickej rodine

tom_i
26. okt 2023

Čo je to Kollárov klon? Zasexujem, keď sa "zadarí" potrat...

grof_monte_christo
26. okt 2023

O tom nemusíš ani nevdiet, často úplne stačí, keď sa o bábätko nestará jedna vztahova osoba, ale je často odkladané na stráženie iným osobám.

Tak potom musíš pátrať ďalej, lebo fakt nie je normálne, ak máš 3 roky v hlave takéhoto debila a máš po 30.

autor
26. okt 2023

@tom_i ano bohuzial pride mi to take

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo mozno je to tym ze mame aj spolocnych znamych atd...cize stale akoby sa mi pripominal