Problémy s chlapom

26. okt 2023

Dievky, uprimne vas prosim o radu. Cca pred 3 rokmi som spoznala chalana, hned sme si padli do oka, aj si rozumieme. Problem je v tom, ze on chcel hned sex, sam sa mi priznal ze je od toho dost zavisly a ze si ani nevie predstavit byt iba s jednou zenou. Ja som vtedy urobila krok vzad lebo toto tie je moj styl a aj ked sme sa intimne rozpravali nezdal sq mi velmi zrely, reci typu ze ak by som nahodou otehotnela, berie ma na potrat. Na to ale zacal rozmyslat aj o tom ze by sme boli par, hoci predtym povedal ze vazny vztah nechce. Cca rok sme spolu neboli v kontakte, opat mi zacal pisat, uz sme si dphodli aj stretko ked mi zadrel take veci ze uz vie preco mi rok nepisal, lebo sa stale len vyhovaram. Neviem co mam robit. Na jednej strane ma pritahuje, viem ze aj ja jeho, ale na druhej si myslim ze fakt chce skusit so mnou iba ten sex a ak nebude podla jeho predstav, uz sa neozve.

grof_monte_christo
26. okt 2023

To je úplne jedno, že sa vidíte, muž s takýmito názormi sa žiadnej vyrovnanej žene nedostane do srdca ani do rozkroku.

autor
26. okt 2023

@grof_monte_christo suhlasim, do rozkroku sa mi este nedostal, lebo popravde to by som mala aj obavy a vazne nechcem riesit este aj pohl choroby ale z hlavy ho stale neviem dostat

poppy22
26. okt 2023

ale no...nehrajme sa na panny orleanske...pritahuje ta, je to fyzicka zalezitost...ak nemas priatela a pouzijete kondom,neviem preco-ak to chces-by si si s nim nemohla uzit...nezavazne dobrodruzstvo. mozno na nejaku dobu sa budes aspon citit dobre...keby sme mali cakat na toho praveho-tak vacsina sme doteraz panny...samozrejme, davaj pozor nech neotehotnies a nezamilujes sa...a popri tom mozno stretnes aj nejakeho perspektivneho,ak si chces zalozit rodinu...nerob si zle,ziadne zbytocne moralizovanie nad sebou-aj tak vies, ze budes na neho mysliet...

grof_monte_christo
26. okt 2023

Stáva sa ti to často, že prežívas platonicke lásky s nepoužiteľnými mužmi?

bmolko
27. okt 2023

Sorry, ty máš 14 rokov? Lebo nevyzeráš moc zrelá, keď riešiš takéhoto debila o ktorého by normálna žena ani bicykel neoprela.....

skoricovycupcake
5. nov 2023

Iba si vytvara priestor na vmanipulovanie do postele a nesledne vykluckovanie. Ja to vidim takako si to sama napisala v poslednej vete v uvode...takze to sama vies teraz to uz len musis akceptovat ....kazdopadne rozhodnut sa musis sama. Mozno ako pises ze ta pritahuje ....chod do toho ale bud pripravena aj na moznost ze ta chce len vyuzit.....potom to bude boliet menej 🌹