Prosím, nechcem prísť o ženu, ktorú ľúbim

palcii
6. jan 2021

Prosím prosím poraďte mi😥😥😥Mám krásny vzťah, zo ženou ktorú NAOZAJ NESKUTOČNE ÚPRIMNE ĽÚBIM až tak že by som bez nej nechcel pokračovať v živote. Poznal som ju v marci cez Koronu, čistou náhodou sa ozvala lebo videla moju fotku... A chcela informáciu... Písali sme si... Po čase som zistil že som sa zaľúbil,už na fotke bola neskutočne krásna... No len dovtedy som bol slobodný a 2roky bez vzťahu, tak samozrejme zoznamka a komunikácia z ex na dennom poriadku.Z Ex som ťažko niesol rozchod a aj po 2 rokoch po rozvode som bol schopný jej písať ze ju lúbim a podobne narážky... Ale bolo to skorej len také rípanie nedozreteho muža. Ale samozrejme že to hoc kto nepochopí... A tak to bolo aj v tomto prípade... Sľuboval som lásku novej žene v živote no ešte sa nevzdal úplne zoznamky a písania z ex. Na všetko prišla "čomu som dnes neskutočné rád... Lebo som vtedy zistil ako ju milujem a že je pre mňa všetko na svete... Ukončil som komunikáciu z ex aj zoznamky zahodil, len TO nešlo hneď, ale zvládol som to .. A žil šťastne s ňou.. S mojou láskou... Sém tam som to mal na podnose ale však už som vedel že ex ani zoznamky neexistujú tak som žil šťastne... Nemal som tajomstvá ani nič podobné .. Čistý štít... Až jeden večer pozerala môj mobil... Z ničoho nič my ukázala nejakú zoznamku a ja ani nevedel čo to je. Buchla mi o zem telefón a začala nadávať a tým sa zmenilo všetko... Dňa 31.12 vraj som sa zaregistroval na nejakú zoznamku... Bola to len registrácia, žiadne písanie nič.... Registráciea bola cez fb ziedne heslo nič... Ja prísaha že som sa neregistroval... Prísaham no celý život mi to zničilo... Neviem čo robiť... Som úplne v depresii... Spať nemôžem... Ona si stojí za tým ze som hľadal inú 😥😥😥Ale nikdy by som ju nesklamal ani jej neublížil... Čo mám robiť prosím... Podľa všetkého bol to nejaký výrus ta zoznamka... Kamarát ju vyhľadal a zaregistrovalo ho to presne ako mňa meno podľa fb aj vek všetko... Dokonca mu písali tie isté ženy... Čo mám robiť prosím, nechcem o ňu prísť, milujem ju. neublížil. Bože čo mám robiť 😥😥😥😥😥

sashka22
6. jan 2021

@palcii Ty zjavne ľúbiš každú, na ktorú sa pozrieš... 🙈 nechcela by som takú Trasoritku. A mstiť sa bývalej je riadne trápne na dospelého chlapa. Teraz čo? Aj tejto bývalej budeš vypisovať 2 roky ako zufalec? Zjavne potrebuješ zapracovať sám na sebe, aj so psychológom, lebo toto Tvoje správanie nepôsobí vôbec zdravo.

ivanka12311
6. jan 2021

Niekde v polovici tvojho príbehu som sa stratila 😁... čo máš robiť? keď už niekoho máš prečo máš potrebu hladkať si ego inde? tým xet píšeš zúfalé kktiny.. nájdi si tretiu aj tu budeš ľúbiť 🤣😃

birika
6. jan 2021

@palcii zmenit poinru prinehu

ivanizna
6. jan 2021

@palcii Palči, ju musíš odprosíkať a vysvetliť to. Len ak ti tvoja láska odpustí, tak sa z toho treba poučiť, že nie všetko je samozrejmosť a že za plotom je tráva stále zelenšia. Aj do budúcnosti, buď radšej úprimný a priamy chlap, vrav pravdu, buď dôveryhodným chlapom, lebo vidíš, predtým si zatajoval, a teraz ťa to dohnalo (hoci, ako vravíš, si v tom nevinne). Ak neodpustí, pouč sa zo svojich predchádzajúcich zlyhaní a posuň sa v živote a spôsobe, ako sa vyrovnávaš so stratami a tak. Inak ťa také veci budú prenasledovať už stále. A nie každý potrebuje k životu zoznamky, vypisovanie, tak si roztrieď priority.

tinqua
6. jan 2021

Z koho/Z čoho, S kým/S čím... to len k tým zoznamkam a písaniu...do budúcnosti, vie to odradiť 🤷

kikuska872
6. jan 2021

Z toho čítania mi to pripadá že si ešte nedospel, nielen na vzťah , ale celkovo. Od bývalej sa nevieš odpútať 2r. Navštevuješ zoznamky, ako je to nazoj každého osobná vec. Ale príde mi to dosť čudacke, nemáš kamarátov?vybehnúť niekam von, zoznámiť sa normalne? Ano ,momentálne je to ťažké je všade CORONA.
A k tvojej priateľke, tiež neviem čo je to zač, ak ma potrebu ti kontrolovať telefón. Pravdepodobne ti neverí (čomu sa popravde ani nečudujem ale kontrolovať telefón mi príde cez čiaru obzvlášť keď ste na začiatku vzťahu ). A vzťah je predsa založení hlavne na DÓVERE . Na čom zakladate vzťah VY , keď od začiatku sú tam klamstvá a nedôvera. Čo bude o rok dva tri ? 🤔🤔 môžme len hádať

miadi
6. jan 2021

Znies ako hystericky pubertiak co podla fotky nie si. S ex si nepiš nevyznavaj im 2roky lasku a hlavne nie ked uz mas novu priatelku, Mozes jej maximalne vysvetlit a ked to nepomoze daj jej pokoj. A v buducnosti neurob rovnaku chybu.

elizabet173
6. jan 2021

@palcii no zjavne krasny vztah nemas, ked mas pocas neho potrebu vypisovat si s ex a registrovat sa na zoznamke. Keby si tu zenu skutocne miloval, nerobis ani jedno ani druhe. Zrejme ti robilo dobre, ze moze mat viac zien naraz o teba zaujem, len si nepocital s tym, ze ta to dobehne. A virus do toho prosim ta neplet, ziadny virus ta na zoznamku nezaregistruje. Co s tym? No je to teraz v jej rezii, ak sa na teba vybodne, treba dozriet a v buducnosti byt uprimny sam k sebe aj k inym

stary_ujco
6. jan 2021

Neviem co máš robiť. Ale tvoja polovička už urobila správnu vec, odišla kade ľahšie.

palcii
autor
6. jan 2021

Dievčatá a chlapci, mám 30 rokou vzťah z ex bol 8rocny a vo výsledku bol syn. PREŽIL SOM. S NOILU PEKLO A DOSLOVA. Išlo mi len o syna preto myšlienka záchrany vzťahu... Podvádzala ma len pre info, využila a zahodila, vo vzťahu aktuálne som od leta... Kedy už skončila aj ex aj zoznamka... Som vyzretý a poučený zo života dosť na to aby som jej už nikdy neublížil... Milujem ju... Ťažké obdobie už je za mnou... Teraz žijem pekný život z osobou ktorú ľúbim. Len riešim aktuálne zoznamku ktorá sa objavila v mojom telefóne a ja nemám o nej ani paru... Tak ak chcete pomôcť pomôžte ak chcete viesť vaše detské reči choďte niekam inam. Ďakujem

sashka22
6. jan 2021

@palcii hanbím sa za rovesníkov! 🙈 Ved Ty žiješ len aby si sa pretvaroval kade chodíš, na najbližších hráš divadlo, viď. Tvoja exmanželka. Dobre spravila aj jedna aj druhá. Mali prečo. 'poučený zo života dosť na to, aby som jej už nikdy neublížil'- tieto Tvoje slová hovoria, že od dospelosti máš ďaleko. Keby si bol poučený, ani by si len nerozmýšľal, že by si niekedy ublížil 👀 btw. Vymaž si FB úplne a nebudeš sa musieť vyhovárať na vírus.. Ale to až pri ďalšej. Dúfam, že od tejto slečny sa aspoň naozaj poučíš!

kikuska872
6. jan 2021

@palcii podľa mňa vyzrety niesiani z ďaleka ak riešiš banalitu- ako nejaká zoznamka ktora sa ti záhadným spôsobom objavila v telefóne. To riešia 15 ročný pubertiaci... Ale to je len môj názor.....
.normálny vyzretý 30ročny muž ma iné priority. A to viem o čom hovorím (môj manžel ma 30rokov, a ani z ďaleká sa nespráva tak ako ty) a píšeš že máš už aj dieťa, to si s bývalou (matkou svojho dieťaťa)píšeš prostredníctvom zoznamky ? 😱😱😱

palcii
autor
6. jan 2021

@sashka22 Nikdy som žene neublížil... Ani ju nepodviedol... Prečo vo mne sa hľadá chyba, a ty chlap čo majú milenky... Ty sú hodný? Ja varím, pomáham, som slušný... Na zoznamku som chodil ako slobodný... Nie zadaný... Len s touto priateľkou s ktorou žijem som to pokašlal na začiatku a nesie sa to očividne celý vzťah...Očividne ste moju situáciu zle pochopili.

palcii
autor
6. jan 2021

@kikuska872 keby som na ňu išiel tak by som to povedal priateľke... Ale ja som šťastný vo vzťahu tak netreba mi iné.

kikuska872
6. jan 2021

@palcii čo z toho že si ty šťastný , ak nieje šťastná tvoja priateľka? Či hľadáš len svoje šťastie..... viac mi netreba

robin30
6. jan 2021

Iba mne to pride akoby to pisala histericka zenska a nie dospely chlap?

karelova
6. jan 2021

@palcii je rozdiel medzi dobrym primerane sebavedomým chlapom a uplakanou hysterickou kopkou sebalutosti... Prepáč..... Vzchop sa trochu, takéto typy ma rada máloktorá žena a to rozhodne nie som na bad boys, ale takúto uplakanu zenu by som vedla seba fakt nezniesla...

kayyaa
6. jan 2021

@palcii podla tvojho prejavu posobis dost zufalo...neviem, chlap sa nemoze takto lutovat a opustat...aspon na mna posobis dost odpudivo...a teda, bud si dal priatelke dovod, aby sa nastvala a neverila ti...alebo je ozaj prilis ziarliva a tym padom bud rad, ze je prec..
Nuz a posobis, ze sa velmi lahko zamilujes, tak velmi pravdepodobne coskoro stretnes dalsiu, este vacsiu lasku na cely zivot🙊
A nikdy nemozes tvrdit, ze si nikdy ziadnej neublizil...velmi by si bol prekvapeny, keby si zistil, ako si mohol ublizit...to, ze ty si to myslis, neznamena, ze to tak ozaj je. Casto ublizujeme nevedomky...
Vzchop sa a bud chlap !

palcii
autor
6. jan 2021

@kikuska872 Ja som šťastný že ju mám, že pracujem že ju môžem potešiť kvetom a nič iné.

kitycat
6. jan 2021

Jedine co som si z toho odnieslaje to, ze si jedna z tych pivah co "vybija klin klinom". A teda ze sa zacesis na nejaku a tu spracovavas najdes si dalsiu a aj tak to hras na obe strany... Asi pre istotu. Potom ti na to pride a ty sa hodis plne na tuto lebo ta ti aj da... A to s kontrolovanim telefonov je l3n ceresnicka na torte.

Ze ny nie su hlupe a hadam vedia rozlisit co je zoznamka a co je drbnuta reklama... Rakte tej tvojej sa bud otvorili oci alebo to nie je len tak nejaká zoznaka... Alebo len hlada ako by sa ta zbavila. Lebo znies ako totalny looser a este aj povrchny budes

palcii
autor
6. jan 2021

@robin30 Skorej som vybuchol😶

palcii
autor
6. jan 2021

@kitycat Takže slečna, nemám 20 aby som striedal ženy... Vždy som mal lem jednu... Ex od 20 do 28 a potom 2roky len ZOZNAMKY... A žiadne stretka... Až som našiel nový vzťah... Tak som chvíľu ešte sa motal na zoznamke.Ale od vtedy som na žiadnu nezavital... Robíte zo mňa kúrevnika a hajzla, podvedeny som bol po 8rokochbvztahu,ked som sa snažil v zahraničí zarobiť na ženu, syna a 3dalsie nevlástne deti.... Chybu som nikdy neurobil... Tak o mne nepíšte ako o hajzlovy

miska_kal
6. jan 2021

povedala by som, ze by si jej mal dat cas, ako zena ked ma klapky na ociach, tazko jej daco vysvetlis, no chce to len cas, treba jej ukazat , ked si teda stojis za tym ze ta stranka tak lahko vie spravit registraciu, ako to tam vlastne funguje

ivanizna
6. jan 2021

@palcii Pozri, podľa toho, čo vravíš, si asi slušný chlap, trochu precitlivený z minulého sklamania, ale veď už sa s priateľkou chvíľu poznáte. Myslím, že by si sa s ňou mohol riadne porozprávať, hlavne neprežívaj to tak zúfalo a potlač to v sebe, a vysvetli jej to, čo si povedal tu. Ako veľmi ju miluješ, ako ti na nej záleží, že si urobil na začiatku chybu (ale aj priateľka, keď ti odpustila vtedy, tak sa tiež má cez to preniesť, nie robiť kontroly). Sľúb jej, že ak za všetkým urobíte hrubú čiaru, a začnete odznova, tak neoľutuje, že to myslíš úprimne, a chceš, aby ste obaja pracovali na peknom vzťahu. A ak sa pri tebe necíti veľmi isto a nedôveruje ti, ale ty si naozaj nebol nikdy neverný, nezostáva jej nič iné, len sa spoliehať na to, čo vravíš. A keď jej to sľúbiš, tak to aj dodrž, aby v tebe znova získala istotu. Ak ťa už nebude chcieť, daj si zase čas len pre seba, neumrieš, neboj sa 😉, ale dozreješ trochu. Nakoniec sa všetko ukáže tak, ako má byť. Ako aj s tvojou ex, nakoniec je dobré, že takú ženu nemáš v živote, že makáš a ona sa pierdoli s bohviekým. Nezúfaj, Palči, všetko bude dobré! Držím ti palce a nerúcaj sa! 🙃

palcii
autor
6. jan 2021

@miska_kal Ďakujem, ta stranka ma niečo s fb stačí pri nej stlačiť registrácia cez fb a už tam figuruje človek, ľúbim ju... Urobím všetko preto aby som zachránil vzťah... Lebo viem že ma zmysel a budúcnosť.

palcii
autor
6. jan 2021

@ivanizna Ďakujem, som úprimný a naozaj ženu nesklamem nikdy žiadnu. Som rád že existujú aj chápavý ľudia.

alas20
7. jan 2021

Tak zo uz v zivote chodi ze milujeme tych, co nas odmietnu 😁 Prerus kontakt s oboma zenskymi, chod do fitka, najdi si ineho konicka, zvys si sebavedomie a casom si najdes novu. Ale teraz si daj chvilu pauzu. Tieto dva vztahy su moc komplikovane. To s tou druhou je na zaciatok vztahu az moc zamotane.

banderaska29
7. jan 2021

bože, ty si tiež expert.... ja neviem chlapi, niektorým vám chýba vojna. Lebo toto čo od dobroty stvárate, to je mizerné a úbohé.

rora
7. jan 2021

Vela stastia ti prajem, ale v prvom rade maj aj svoju hrdost.... podla popisanej situacie mi nepride ze aj druha strana mala "stastny vztah plny lasky".... skor jej toto prislo ako vhodny dovod na rozchod tak, aby vina bola cisto len na tebe. Do tohto by som viac energie nevkladala, aj ked je to pre teba asi teraz tazke prijat....