Rande a vzťahy zo zoznamky

michaela4242
13. máj 2024

Ahojte,

Poďme sa sa navzájom zabaviť, pochváľte sa s vašimi randíčkami zo zoznamky.

Čo bol váš najväčší fail?
Vyšiel vám vzťah zo zoznamky ?
Aký mate názor na ňe?

Vdaka za vaše reálne skúsenosti.

ronie338
13. máj 2024

Ja mam 5 rokov vzťah zo zoznamky a mame spolu ročného syna. Najväčšia sranda je že sme sa roky obchádzali a mame kopu spoločných známych.

sisska96
13. máj 2024

Aj ja mám manžela z badoo. A už máme aj deti. Nie sú také zlé tie zoznamky, len treba vedieť vyberať normálneho

kris_tin257
13. máj 2024

8 rokov s manželom zo zoznamky a dve deti 👍 a žiadny veľký fail sa mi asi nestal čo sa týka zoznamovania na internete 🤷

simca06022011
13. máj 2024

20r mam chlapa z pokecu :DDDD

najvacsi fail.. no isla som na jedno stretnutie s pankom, a neviem co ma to napadlo (19r som mala), stretli sme sa u neho.. a to bola taka fiflenka, obzeral sa v zrkadle, ochkal, achkal, ukazoval mi seba v TV (akurat mal reportaz), hodil sa na mna hned ako sibnuty... (povodny plan bol, stretneme sa a ideme do mesta, byvali sme blizko a tym smerom som to mala, cize mali sme sa stretnut ani nie u neho na byte, ale "pred domom", ale uz mu pisal, ze nech vybehnem hore ked som tam, ze ... uz neviem co.... ), no hodila som spiatocku nic taka a odisla som domov a este bol chudacik urazeny :DDD on ide teda volat kamosom, ked tam nechcem prespat.... :DDDD to som ani nekomentovala, hadam si nemyslel ze mu skocim do postele, primadone :DDD
Potom som bola uz o mnoho opatrnejsia pri planovani cohokolvek. Ale tak zase realne som sa stretla tak s tromi chlapmi okrem toho svojho :D Tomu som napr na rpve rande ani neprisla..

egonsk
13. máj 2024

@michaela4242 kedysi fungovali, teraz su to uz fake portali na zarabanie na predplatnom, alebo na ziskavani kontaktov.

shinon258
13. máj 2024

@michaela4242 ja som si našla priateľa na tinderi. Bola som aj na pár iných rande a celkom boli v pohode tí chlapi, len už to nikam neviedlo, inak nič hrozné. Práveže keď som šla niekedy na rande, ktoré som si dohodla mimo zoznamky, tak to bola katastrofa 😆

niki35
13. máj 2024

@michaela4242 tak mňa napadla jedna príhoda čo sa týka zoznamky

Bolo to už dávnejšie. Už som bola vtedy nejaký čas single. Raz sme išli s mamou na prechádzku, kávu a sadnúť si do parku. Keď sme tak sedeli a došli sme nejak k téme vzťahy , tak mi povedala, aby som skusila Badoo, ze nikdy neviem , že možno spoznám niekoho zaujímavého a že to neznamená , ze musim ísť hneď do vzťahu, ale že skúsiť to môžem. Tak som tam teda išla. Napísal mi tam jeden týpek a vyzeral byť celkom ok. Asi 2 týždne sme si písali a potom sme si dohodli stretko. Ja už neviem ako ale počas toho stretka sme sa nejak dostali k téme mimozemšťania a týpek ma presviedčal, že mesiac na oblohe je v skutočnosti dutý a že v ňom žijú mimozemšťania, ktorí nás sledujú. Najprv som si fakt myslela že je to jeho zmysel pre humor ale bol vážny a chcel mi aj ukázať nejaké videá na YouTube. Potom na konci mi ešte nejak povedal že on by do vzťahu len tak nešiel. Že najprv kamarátstvo s výhodami a že potom by sa uvidelo. Samozrejme som už nemala záujem sa stretnúť viac a odvtedy som na badoo už nešla :D

lenkavrananova
13. máj 2024

@niki35 mrem smiechom nad tymi mimozemstanmi

michaela4242
autor
14. máj 2024

@niki35 tak akože počula som všeličo ale toto je najlepšie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ibaja29
15. máj 2024

@michaela4242 ja som spoznala ex na pokeci. Bol to ,,idealny" chlap. Ale iba prvych par mesiacov a potom prislo vytriezvenie. Nikdy viac. Este som nakoniec po rozchode zistila, ze ma podviedol. Taki chlapi vacsinou chodia na zoznamky z nejakeho dovodu. Bud maju divne chutky, potrebuju stale riesit ine zeny, pisat si o sexe, alebo si hladaju milenku, alebo su nwpouzitelni v zivote a teda nikto s nimi nevydrzal tak skusaju oblbovat cez net. To sa stalo mne. Mozno par normalnych tam je ale ja by som uz ziadnemu neverila teda po mojej poslednej a jedinej skusenosti