Vzťah zo zoznamky

10. jan 2024

Skor len taka vseobecna otazka, ak ste mali vztah/y a spoznali ste sa na zoznamke, vydrzalo vam to dlhodobo? Alebo po pár mesiacoch ci rokoch bol z toho rozchod? V okoli mam totiz vela pripadov kedy prave take vztahy nevydrzali dlhsie ako cca 1-2 roky, sama som mala 2 take vztahy. Zo zaciatku v pohode, ale potom to nejako ochladlo. Zatial co s byvalym s ktorym som sa spoznala na vysokej, sme vydrzali podstatne dlhsie spolu, aj ten vztah bol taky iny, ako keby prirodzenejsi

janai1
10. jan 2024

Nám to vydržalo 3,5 roka. Ale dôvod rozchodu bol taký, že to aj keby sme sa neviem kde spoznali tak by to takto skončilo

marticka85po
10. jan 2024

Ja som manzela spoznala na pokeci.uz je tomu 10rokov co sme spolu 🙂

lucylaw
10. jan 2024

Jeden vzťah z pokecu - trval 2,5 roka,ale mala som sa s ním rozísť už po roku (krava som to neurobila),druhý vzťah z Tinderu trval rok..Teraz som sama a už neverím,že sa mi podarí mať normálny vzťah natrvalo..

autor
10. jan 2024

@janai1 len mozno ci by ste sa vobec dali dokopy, lebo my sme sa s spoznali v skole, kde nebol priestor na nejake chcenie sa zapacit. Ked uz je clovek na zoznamke tak sa snazi prezentovat co najlepsie. Co sa tych mojich dvoch vztahov tyka, tak skor mam pocit ze keby som ich poznala najskor v "prirodzenom" prostredi, ze by ma asi az tak nezaujali. A to boli obaja v podstate normalni.

egonsk
10. jan 2024

Ano, najkratsi trval pol roka a najdlhsiemu desatrocnica bola prekonana.

autor
10. jan 2024

@lucylaw zial, stale je jednoduchsie hladat na zoznamkach ako v realite, asi treba len dufat a dobre vyberat

janai1
10. jan 2024

Určite by sme sa dali dokopy keby sme sa spoznali aj vonku 🙂 Raz by sme sa stretli aj bez zoznamky, máme spoločných známych

jakoma
10. jan 2024

S manzelom sme si zacali cez pokec pred 14 rokmi🙂

zuza.m
10. jan 2024

Ja som sa zoznamila 2x.prvy skoncil po roku a pol strasny klamar pravy opak toho ako sa prezentoval..teraz druhy pokus sme spolu rok a zatial v pohode

autor
10. jan 2024

Ja mam skusenosti hlavne s badoo, ako pisem, boli to normalni muzi, ziadne dramaticke rozchody. Akurat si teraz s odstupom casu hovorim, ze ked som si s nimi zacala, akoby som ich najskor nepoznala ako kamaratov/znamych, obaja sme totiz boli na zoznamke, hladali vztah, a nejako prirodzene s nim potom ja zacali. Jasne, spoznavali sme sa pocas toho aj ako ludia, nie len ako par, ale uz to bolo, neviem, take ine

jar18
10. jan 2024

Manžela som spoznala na Badoo, začali sme si písať cez messenger s tým že Badoo sme si vymazali a komunikovali len cez messenger. 2 roky sme spolu chodili, a teraz už sme 5 rokov manželia, na konte máme 3 deti. 😃😃 Neverila by som že tam spoznám svoju životnú lásku.

miskajerry
10. jan 2024

zoznamko 10 rokov

petulda333
10. jan 2024

Z pokecu mam manzela. Sme spolu 15r, z toho skoro 9r manzelia

vanilkovazmrzka
10. jan 2024

Na sposobe zoznamenia absolutne nezalezi, a ked sa vztah po roku rozpadne, nemoze za to zoznamka.

domkakvet
10. jan 2024

Ako pises osobne je to prirodzenejsie. Mala som vztah zo zoznamky, mne nevydrzal.

lindus_esterka
10. jan 2024

Moja zoznamkova love story: po 2 tyzdnoch sme sa stretli, o mesiac zacali spolu chodiť, po 4 mes. aj bývať. Po ďalších 4 uz to bolo medzi nami nahnute a na prve výročie sme si dali ako spoločný darcek rozchod 😁 poznam pary zo zoznamky co uz su manzelia, aj takych co im to vydrzalo par mesiacov 🤷

lindous
10. jan 2024

Myslim si, že to bude rovnaké ako pri všetkých ostatných vzťahoch, buď to vyjde alebo nie… ja som taký vzťah nemala, že by sme sa stretli na zoznamke, všetky moje vznikli z kamarátstva a predsa mali rôzne trvanie… no a v okolí mám páry, ktoré sa spoznali na zoznamke a sú spolu už pár pekných rokov, aj nejaké tie svadby za nami, no kamošky/kamoši mali aj také pármesačné… koreláciu medzi spôsobom zoznámenia a dĺžkou vzťahu som nikdy nepozorovala, keď už sa dajú dvaja dokopy

vyrovnanaosoba
10. jan 2024

Spoznali sme sa na zoznamke, a sme spolu už 13r.

kittyna5
10. jan 2024

Tiež sme sa spoznali cez badoo 😅 a sme spolu už 5 rokov a máme 3 a pol ročné dieťa 😄

diewcatqoo
11. jan 2024

My sme sa spoznali na pokeci, ale nebolo to s cielom hladat niekoho. Sme spolu 18 rokov.

vroni
11. jan 2024

Zoznámili sme sa cez zoznamku, v marci to bude 20 rokov 🤷🏼‍♀️

rebrambora
11. jan 2024

Ja nie, ale v okoli mam veeelmi vela vztahov, kde to dotiahli do manzelstva a dalej.

danielittar
11. jan 2024

Mám manžela z pokecu, grátis 3 mesačnú dcérku k tomu 😃 keď raz s niekým máš byť, je jedno, kde a ako ho spoznáš.

janickacrazy
11. jan 2024

Môj manžel a ja sme sa zoznámili cez zoznamku, je to už 15 rokov a máme 3 deti a ľúbime sa ako kone. Bola to láska na prvý pohľad. Už na začiatku som vedela, že je to ON. Prakticky po týždni sme už začali hovoriť o svadbe, všetci si mysleli, že sme sa zbláznili. Tento rok plánujeme ďalšiu svadbu, v kostole, lebo môj muž ma stále miluje a chce si to zopakovať.