Rozchod po 5 rokoch

saon
17. nov 2021

Dobrý deň, neviem čo mám robiť. S priateľkou sme sa spoznali už ako pubertaci, zamilovali sme sa do seba a bola to ozajstná láska, bola moja prvá a ja jej tiež, prežili sme si spolu tak nádherne chvíľky plne radosti, romantiky a veci ktoré už nikdy s inou ani nezažijem. Vzťah trval 5 rokov… posledný rok sa mi stalo nešťastie v rodine, moje city ku nej trosku ochladli, nedokázal som sa cez to preniesť … ale k veci … posledný rok bol len také spolunažívanie, trávili sme spolu každý deň, chodili do kina, proste žili sme normálny spoločný život, lenže stalo sa to, že priateľka mi strašne hovorila ako moc ma miluje, ako veľmi jej na mne záleží, napísal jej jeden chalan ja som o tom nevedel, odvtedy akoby sa jej city ku mne úplne vyparili, povedala mi že teraz spolu nebudeme , že ma toho veľa, proste nezáujem absolútny, potom že je koniec… nevedel som čo mám robiť, strašne ju milujem … nevedel som sa cez to preniesť, pýtal som sa či je v tom niekto, povedala mi že nie, že mi hovorí pravdu … že si nemám namýšľať sprostosti … ale prišiel som na to sám že mi po celú dobu klamala, bol v tom iný…. 3 dni po tom ako si písali tak s ním bola vonku a už sa bozkávali :/ … potom mi napísala že si da pauzu … ranilo ma to, ten hnev a sklamanie … proste som jej to povedal, nezáujem akoby sa nič nestalo, bolo jej to jedno … proste úplný iný človek, nespoznávam ju … dosť sa trápim, neviem sa cez to vôbec preniesť, nemám nikoho , mal som len ju … nič ma nebaví, všetko mi ju pripomína, je mi z toho celé zle … neviem čo mám robiť. Neviem si predstaviť byť bez nej, tak nádherne chvíle a 5 rokov zahodených za hlavu. Neviem ako ďalej, myslite si že len tak prestane na mna mysliet? Že len tak dokáže fungovať v inom vzťahu a milovať ho? Že absolútne nebude ani spomínať? Príde mi to celé divné …je hrozne že si išla len tak užiť a ja som jej bol ukradnutý, ide o to že ju stále moc milujem, neviem či by som jej dokázal vôbec odpustiť, ale nemyslím si že by vôbec o to bojovala, prešli 3 týždne a ani sa mi sama od seba neozvala, pýtal som sa jej či ho miluje, povedala že nie, či ku nemu niečo cíti, že nie … pýtam sa jej či ma stále miluje , povedala že nevie … že nevie čo cíti , že nevie čo chce… som z toho mimo.

saon
autor
25. nov 2021

Už prešiel nejaký čas, dodnes sa mi ani len neozvala,ani žiaden najmenší náznak že ju to mrzí, som jej úplne ukradnuty, vôbec jej nechýbam, som pre ňu len vzduch nič viac, niečo hrozne ako sa vie človek zmeniť tak rýchlo a zabudnúť na tie nádherne chvíle.

romanovic
26. nov 2021

@saon Zalubila sa inde. Zial, teraz nou mavaju hormony a si pre nu vzduch. To sa jednoducho stava. Musis sa vzchopit a ist dalej. Hlavne ju nekontaktuj, nepros, neskuc, nerob zo seba handru. Hlavu hore, to zvladnes a pride ina - lepsia.