Rozpad vzťahu

1. nov 2021

Ahojte, ani neviem ako začať ..velmi ma to trapi ..mam priateľa sme spolu už 3 roky ale bývame od seba ďaleko ..máme vzťah na diaľku..píšeme si a voláme každý deň ale v poslednom čase sa ja citim nejako blbo..už nejsom taka aká som bola nejsom taka milá , nehovorím mu take pekne veci , proste už necítim také to šťastie v sebe ...veľa premýšľam nad naším vzťahom ale zbytočne ..iba ma to tlačí dole..vždy keď som na neho myslela cítila som v sebe taky ten pocit radosti a zamilovanosti..ale teraz? Teraz keď myslim na neho cítim asi nič..obidvaja sme si našli novú prácu plánovali sme si spolu budúcnosť a chceme si za nejaký čas kúpiť dom , ja som sa veľmi tomuto tešila..ale teraz už necítim ani tú radosť...ja neviem ..neviem čo mám robiť...mali ste to aj Vy vo vzťahu alebo čo to znamená ..

simona1998
1. nov 2021

Omrzel ta , my sme spolu s partnerom veľmi dlho a tiež to neni take ako na začiatku , to asi nikde , ale stále som šťastná keď ho vidím vieme si povedať ako sa milujeme , každý deň sa k sebe večer v posteli pritulime .. ja osobne by som nemohla byt vo vzťahu kde nepociťujem radosť , “zamilovanosť” zo vzťahu , proste nie . Ale to musíš vedieť ako to cítiš ty ❤️No za mna vztah na diaľku určite nie :/

kabinka11
1. nov 2021

3 roky fungovať na diaľku ako píšeš, je veľká skúška. Ste mladí potrebujete byť spolu. Vzťah ochladol, čomu sa nečudujem. Ak nebudete pri sebe, nebudete spolu vôbec. To je sakra skúška aj pre manželov, nie to keď ste "iba" priateľmi.

autor
1. nov 2021

Myslíte že sa to sa ešte nejako napraviť 😕

simona1998
1. nov 2021

Nepýtaj sa nás , ty by si mala vedieť čo sa dá a čo nie , je to predsa vás vztah 😇všetko sa dá keď sa chce , no fungovať na diaľku .. ja ti neviem

kabinka11
1. nov 2021

Dá sa to zachrániť, ak začnete spolu tráviť čas, pripadne spolu bývať. 3 roky si volať, alebo písať by snáď nebavilo ani najväčšieho vytrvalca.

lindous
1. nov 2021

Keď biochemické pochody opadnú, tak lásku treba udržiavať a pracovať na nej no a to je na diaľku veľmi náročné .... ako často sa vidíte ?

marca12
1. nov 2021

V kazdom vztahu po 2-3 rokoch opadne prvotna zamilovanost a mas pocit,ze ho uz nechces. Normalne pary k sebe viazu spomienky,zazitky vas nema co spajat,ak zijete len z telefonatov. Da sa to zachranit tym,ze budete spolu travit cas. Nechapem,preco ste si uz skor nenasli pracu blizsie k sebe,nebyvali spolu uz davnejsie.

sweetlife001
1. nov 2021

Prečo nejdete spolu bývať ? Keď ste si hľadali novú prácu, prečo jeden z vás nehľadal niekte v mieste bydliska toho druhého ?
Neviem, môj teraz už muž keď sme sa spoznali býval ďaleko, ale našiel si robotu v meste kde som študovala ja a išli sme spolu bývať. A nebolo to ani zďaleka po 3 rokoch vzťahu 😃
Neviem si to predstaviť, nepíšeš ako často sa stretávate ale že si prevažne voláte a píšete, je to divné pre mňa v takom vzťahu plánovať kúpu domu, plánovať budúcnosť cez telefón a potom si nájdete nové roboty a každý zas predpokladám tam kde býva.. 🤷
Ja si tiež myslím, že toto by sa aj dalo zachrániť ale to by ste museli niečo zmeniť. Nečudujem sa tvojim pocitom, veď sa nikam neposuvate..

prispievatel
1. nov 2021

Poviem ti tak. Aj keď sú ľudia čo radi cestujú, radi šoférujú, a tak aj vzťah na diaľku berú ako výlet a myslia že im to nevadí, sú na omyle. Cez telefóny, videohovory, a dochádzaním párkrát za mesiac, to neni ono! Tam nemôžeš povedať ako frajerovi z vedľajšej ulice že ahoj pomme na zmrzku a za 10 minút sa stretnete a idete. Alebo tak vás napadne prejsť sa, dohodnete sa a idete. Tie dialkové treba plánovať dni a týždne dopredu, a aj ked sa na to dá tešiť že celý týždeň sa človek teší ako si dá výlet za svojou láskou ale neni to ono. A toto že už upadá to, to už sa nedá napraviť proste to opadlo. A pri dialkaroch je ešte to že hocikedy spozná niekoho vo vlastnom meste a ten s ňou vie byť každý deň a už tomu sa nedá konkurovať, takže to krachne tak či tak. Na to niet rady, to už tak je a nedá sa s tým robiť nič. A keby si to chcela zachraňovať čo vo filmoch robívajú že romantické večery tak že z listov vysype srdce na zem a také, ale to už je také nasilu lebo už tá chémia tam neni a už by sa len to doondívalo vácej.

janetinka27
1. nov 2021

mali sme vztah na dialku 2,5 roka. stretali sme sa kazdy vikend (na par vynimiek) bolo to tazke,narocne,kazdy den sme skypovali.ale velmi sme chceli byt spolu.neviem ako casto sa stretavate osobne,ale dlhe obdobia bez stretnutia vztahu neprospievaju

prispievatel
1. nov 2021

Môže to chvíľu fungovať len o to ide že ak si nájde vo svojom meste niekoho a ten sňou môže byť hocikedy, tak už ten z dialky nevie tomu miestnému konkurovať. A domáci tam má aj svoju bandu a ešte aj zbiť ho môžu.

slovakboy
2. nov 2021

Dá sa to zachrániť. Zabudni na nejaký čas na pocity a robte spolu pekne veci romantické nie len písanie si. Urobte si výlet on nech tiež niečo urobí pre teba môžeš mu aj povedať že to trochu chladne z tvojej strany. Pocity sa potom pomaličky vrátia a bude to ešte lepšie ako pred tým.

domitip12
30. nov 2021

Ahojte som s mojim partnerom 4 roki bivame odseba Len 38 km som 2 mesiaci tehotenstva
S mojim priateľom si píšeme a voláme no zrazu mi začína viac chýbať začala som premislat nad našim vstahom a pomyslela som si se terás keď som v tom druhom stave kcela by som abi bol snami a tešili sa spolu no môj priateľ to nekce povedal mi se není povinné byť stále spolu nekce za nami chodiť mohli by ste mi prosím poradit🥺❤️

breznica
30. nov 2021

@domitip12 tak byť tehotná a nezit s otcom dieťaťa, ktorý ešte aj povie, že nie je povinnosťou byť spolu stále 🤔 to je ďalší adept na otca roka

domitip12
30. nov 2021

@breznica myslíte se je nejaká šanca zmeniť to

breznica
1. dec 2021

@domitip12 Nie.on už svoj názor na vec povedal dosť jasne a keď sa dieťa narodí, určite sa nezmení