Rozpadajúce sa manželstvo

khuliniova
16. apr 2019

S manzelom mame dlhšiu dobu problemy a cim dlhsie trvaju tym viac sa prehlbuju. Mame spolu dve male deticky, co je narocne casovo a nemame na seba vela casu ale to nam nevadi, berieme to ako dočasne. No komunikacia je na bode toho co robíme pocas dna ked je v praci, co sme jedli, co deti. Nic viac, nic menej. Naozaj malo. Ked sa rozpravame mam pocit, ze hovorim len ja a jeho to ani nezaujima, nema nato ani co ppvedat. Kazdy si vecer lahne na opacnu stranu postele, najnovšie bez slova, bez pusy. Vzdy rano mi daval pusu ked odchadzal do prace, uz ani to nerobi.
Sex nula bodov. Odkedy sa narodil nas druhy syn, tj 10mesiacov sme mali sex mozno 4 x.uz nemam ani chuť, jednoducho manzel sa mi do istej miery odcudzil, nas vztah ochladol, komunikácia tiez, vsetko pekne a blizke co medzi nami bolo je fuc.
Co sa tyka deti je vsetko v poriadku. Postrazi, pohra sa, porozprava, obetuje sa ziadny problém. Namiesto toho aby sme sa rozpravali spolu tukame do telefonu, lebo nieje o com. Po dnesnej debate a mojho vychrlenia, ze by sme sa mali rozviest a myslim to vazne, povedal len ze vie, ze to myslim vazne. Sam uznal, ze to smeruje do zahuby. Naco som povedala, ze bud to riesme alebo sa rozvedme hned. Povedal, tak to riesme a tym to skoncilo. Asi vela rozprávam a málo konám, berie to jedným uchom dnu a druhým von.
Pokus o riesenie je nulovy. Neviem ci je unavený z toho celého alebo mam za tym hľadať niečo ine. Najhorsie natom je, keby sa rozideme nemam s detmi kam ist a kde bývať. Od rodicov som odisla uplne mlada, zle a psychopaticke prostredie. Premyslala som, ze na cas odidem niekam od neho aj s detmi a uvidime co cas prinesie... Neviem ako to riesit.. 😥

khuliniova
autor
21. apr 2019

@rakuten555 tak.. Niesom veriacia uplne voco tymto veciam ale ani neodsuduzjem. Raz som navstivila vesticu, lebo kazdy okolo mna ich ospevoval. Bola som velmi zvedava. Mo vsetko co povedala sa splnilo do bodky. Ja som jej ziadne info o mne ani blizkych neposkytovala.. Bolo to uz velmi davno no aj teraz si nato niekedy spomeniem.. 🙂

marinka70
Autor odpoveď zmazal
Zobraz