Rozvod a nový partner

1. máj 2022

Ahojte dievcata poradte po rozvode s muzom s ktorym som zila vyse 18 rokov neskutocne som ho lubila len ma opustil ako verit zase chlapom a najst si noveho partnera?

zmrzlinka2021
1. máj 2022

Podla mna vobec teraz neries nejakeho novela partnera.
Daj sa dokopy, psychicky, fyzicky,proste ako clovek. Nesustred sa na hladanie niekoho noveho, najdi seba. Je mi velmi luto, co sa ti stalo a verim, ze je to pre teba velmi tazke, preto daj si cas, odpocivaj, plač, sportuj, stretavaj sa s priatelmi, venuj sa detom, pomahaj, kde to vnimas ako potrebne... a casom ked sa tvoje rany na dusi zahoja a bude ti sudene mat niekoho, on pride 🙂

michaela_koc
1. máj 2022

Tak ako píše Zmrzka - nehľadaj teraz - venuj sa sebe. Daj si dokopy život, prácu, možno postavu ak chceš, športuj, venuj sa sebe a ver, že príde. Nehľadaj nasilu niekoho. Ja som toho príkladom. Dala som si dokopy život a v tom, keď som bola úplne spokojná a happy, došiel on. Nečakane. A stále to rozdychávam a verím mu. ❤️ Držím prsty

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viveglo
1. máj 2022

Tiez som zostala sama a neviem si predstavit nikoho vedla seba, lebo to sklamanie bolo nekonecne a viem, ze sa potrebujem z toho zotavit a nehadzat vsetkych do 1 vreca. Vraj co rok manzelstva, to mesiac liecenia dusicky..... snad uz potom budem ok, mam este len 1/3 toho za sebou. Ide to postupne, ale konecne som zacala plnit ulohy, co som si stanovila a aj som zacala cvicit. Drzim ti palce.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liliana8
7. jan 2024

Ahoj, nasiel sa v tvojom zivote niekto novy a dobry?